Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przemyslenia po obejrzeniu serialu Netflixa ,,Porwanie Madeleine McCann'' (2019)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#16

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

I i M wyparowały bez śladu do dnia dzisiejszego, po prostu jakby rozpłynęły się w powietrzu, cyk i nie ma ich

Podobnie jak setki innych osób, które zaginęły i nie zostały znalezione

 

 

I i M były same w momencie zniknięcia

Z wyjątkiem tych przechodniów uwiecznionych na kamerach. Z reguły jeśli nie wiadomo co się stało z daną osobą to dlatego, bo nikogo nie było w miejscu, w którym ta osoba była. Inaczej mielibyśmy informację. Znów jest to punkt wspólny jak w setkach innych zaginięć.

 

 

w obu przypadkach domniemuje się morderstwo

Jak w setkach innych zaginięć

 

 

w obu przypadkach miejsce morderstwa domniemanego mogło być na działkach typu RODOS (Rodzinne Ogródki Działkowe Otoczone Siatką)

W Hiszpanii nie mają działek rodzinnych. A jeśli za działkę uznać dom z ogrodem, to podobne miejsca znajdowały się w pobliżu miejsc setek innych zaginięć.

 

 

w obu przypadkach znaleziono w garażu zamurowane tajemnicze p[odziemne pomieszczenie i tunel prowadzący doń

Jeśli za tajemnicze pomieszczenie z tunelem uznać szambo, to w przypadku setek innych zaginięć w pobliżu miejsca zaginięcia też coś takiego było.

A tutaj to w dodatku nie zamurowane pomieszczenie tylko kanał serwisowy i nie zamurowany tylko zalany betonem.

 

I to są te niesamowite podobieństwa, których nie da się wyjaśnić?


  • 1



#17

Konrad_GK.
  • Postów: 418
  • Tematów: 120
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

ZACIEKAWIONY - ,,W Hiszpanii nie mają działek rodzinnych. A jeśli za działkę uznać dom z ogrodem, to podobne miejsca znajdowały się w pobliżu miejsc setek innych zaginięć."

 

O ile mnie pamięć nie myli całe zdarzenie, wyparowanie Madeleine miało miejsce w Praia de Luz a to jest w PORTUGALII, natomiast działkę Brucknera przeszukują W NIEMCZECH. Skąd Ci więc nagle jakaś Hiszpania się pojawiła? Ten kraj nie ma ze sprawą nic a nic wspólnego. 

 

Możliwe więc, że w Hiszpanii nie ma RODOSów, no ale takowe mogą być w Portugalii jak i w Niemczech. 

 

Czytałeś artykuł SE, do którego linka podałem w moim poście #8? To przecież on zebrał te podobieństwa. 


  • 0



#18

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6614
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ta Hiszpania, to prawdopodobnie przejęzyczenie Zaciekawionego, np. mnie też się zdarza mówić o Ronaldo jako graczu Hiszpanii. Szczegół.

Co do artykułu SE, skoro tylko on połączył te dwa fakty, to życzę mu zdrowia. Ty znowu uwiesiłeś się bezsensownej teorii i nawet nie próbujesz weryfikować źródeł tych rewelacji. 

Podobieństwa nie są kluczem do łączenia dwóch odległych przypadków. Dlaczego nie połączył innych, które mają wspólny mianownik? Bo mu się grzebać nie chciało, poza tym okazało by się, jakiego "odkrycia" dokonał. Napisałem "odkrycia", bo to nie jest żadne odkrycie, że wiele zdarzeń jest podobnych.

W tym co on połączył nie ma żadnego podobieństwa, czym bezsens tej teorii staje się większy. Przestań łykać takie bzdury jak głodny pelikan. Pomyśl, poczytaj. Ty tego nie robisz i na podstawie jednego artykułu budujesz sobie teorię, która już po dwóch zdaniach kupy się nie trzyma. 

Poniżej dalsze rewelacje.

 

Zaginięcie Madeleine McCann. Policja drugi dzień przeszukuje działkę Christiana B. Niemiec opuścił ją w pośpiechu, niedługo po zaginięciu dziewczynki

 

 

Działka znajduje się w miejscowości Seelze, niedaleko Hanoweru. Według relacji sąsiadów jedyny stojący tam budynek został zburzony niedługo po zaginięciu Madeleine. Policjanci znaleźli jednak pozostałości po piwnicy. Szukają tam śladów mogących przesądzić o winie podejrzanego.

 

1. Poszukiwania dowodów w sprawie Madeleine
Wczoraj informowaliśmy o tym, że niemiecka policja rozpoczęła dokładne przeszukiwanie terenu, który należał do Christiana B., mężczyzny podejrzanego w sprawie zaginięcia Madeleine McCann. Niemiec miał nawet mieszkać przez chwilę na działce mieszczącej się nieopodal Hanoweru na północy Niemiec.

 

Działania niemieckiej policji bacznie obserwują brytyjskie media. Portal Metro publikuje nawet rozmowę z właścicielem sąsiedniej działki, który wspomina czasy, w których Christian B. odwiedzał te strony.

 

"Przyjechał w 2007 roku i opuścił tę działkę po niespełna roku. Mówił mi wtedy, że chciał się oderwać od cywilizacji. Nie poinformował nikogo, że tu mieszka. Nikt nie wiedział w ogóle, że tu jest. Mimo że działka ma przeznaczenie uprawne, on nigdy niczego nie zasadził. Nawet nie próbował. Siedział na dworze i pił piwo całymi dniami" – mówi portalowi 73-letni były sąsiad Christiana B.

 

eDB5eTAuSiUjVxNnbg5HMGAPRz0oV0lmNxdfdm5DU306BUokLgcRJS4YBDYiDwE2LUIMMW8CFScmW0skLVoMKSNSABcgFg0hbQdVZnFaVXNtBlV7JBtIdHMBVm1xQ1Zpcg1UZR4TXXJ1G0gscQxVPDoFHC1xWw80JRcY.jpg

Na posesji należącej do podejrzanego pracują technicy kryminalistyczni, którzy wykorzystują psy tropiące (East News)

 

2. Nowe poszlaki w sprawie Madeleine
Na działce należącej do Niemca nie było nigdy domu. Znajdowała się tam drewniana szopa z kuchnią. Śledczych zainteresował jednak fakt, że szopa miała betonowe fundamenty i piwnicę – rzecz raczej niespotykaną w tego typu budowlach.

 

W zeszłym miesiącu jeden z byłych przyjaciół Christiana B. miał zeznać, że ten kiedyś powiedział mu, że chciałby mieć piwnicę "taką, jak miał Josef Fritzl". Do tego celu chciał wyłożyć ściany piwnicy blachą. Śledczy chcą sprawdzić, czy w piwnicy w Seelze ktoś mógł być więziony.

 

3. Zaginięcie Madeleine McCann
Maddie zaginęła na dziewięć dni przed swoimi 4. urodzinami, 3 maja 2007 roku w Praia da Luz na południu Portugalii, gdzie wraz z rodzicami i dwójką rodzeństwa spędzała wakacje. Portugalska policja przez rok próbowała rozwiązać sprawę, stawiając zarzuty kilku osobom (w tym rodzicom dziewczynki). Niestety, w 2008 roku prokuratura umorzyła śledztwo z możliwością wznowienia, kiedy pojawią się dowody w sprawie.

 

W 2020 roku swoje śledztwo rozpoczęli niemieccy śledczy, ze względu na możliwość zamieszania w sprawę niemieckiego obywatela. Prokurator z Brunszwiku ogłosił, że ma dowody na to, iż niedaleko miejsca, gdzie zaginęła dziewczynka, przebywał 43-letni obywatel Niemiec, który może być zamieszany w sprawę.

 

wp.png

 





#19

wieslawo.
  • Postów: 682
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie mówię, ze Krystek zabił Iwonkę (tak piszę by odróżnić ją od jej mamy też przecież Iwony). Od początku śledczy poszukują Ręcznikowatego jako ŚWIADKA a nie jako podejrzanego. No więc Bruckner mógł po prostu iść za nią i widzieć dokąd poszła od Bacówki a nie zgłasza się z powodów j.w. 

 

Nie bardzo mam zaufanie do tego kolegi. Dziwnym mi się wydaje ta nagła chęć zastąpienia Kate w sprawdzeniu bezpieczeństwa dzieci. On dobrze się bawi w knajpie i nagle zamiast dalej siedzieć tam to woli pójść do dzieci? IMO może to oznaczać, że był w zmowie ze sprawcą. Sprawca mógł czekać na niego na ulicy i razem poszli do apartamentu 5A (McCannów). Nie wykluczam tu, że tym sprawcą mógł być Bruckner. 

Mógł też czuć miętę do pani matki i chciał zapunktować. Proste wytłumaczenie jest znacznie lepsze.


  • 0

#20

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"Nie mówię, ze Krystek zabił Iwonkę (tak piszę by odróżnić ją od jej mamy też przecież Iwony)"

Ale jej matka żyje, nie porwali jej. Nie wymyślaj fałszywego wytłumaczenia.
  • 0



#21

Konrad_GK.
  • Postów: 418
  • Tematów: 120
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Jak może już wiecie pojawiły się NOWE INFORMACJE I MOŻLIWOŚCI rozwiązania tej sprawy. Zupełnie nie związane z serialem Netflixa ale piszę tu by niepotrzebnie nie zakładać nowego wątku o Maddie. 

 

Tik-tokerka mówi, że JEST MADELEINE MCCANN. Jako dowód pokazuje swoje zdjęcie jako 3-letniej dziewczynki i porównuje je ze zdjęciem też 3-letniej Madeleine. Mg mnie podobieństwo jest UDEŻAJĄCE. Te same oczy, usta i nos u obu. Ta sama plamka w tym samym oku (coloboma). Poza tym tik-tokerka mówi, że była w Praia de Luz w tym samym czasie gdy Maddie znikła. Mówi też, że jej rodzice mają jej zdjęcia tylko od wieku 3+ lat a nie mają żadnych wcześniejszych. Biorąc to wszystko pod uwagę i sumując - wg mnie jest duża szansa, że to już koniec tej sprawy i jakże pozytywny. Oby to była naprawdę Madeleine McCann. Trzymam za to kciuki. Już napisałem maila na adres: [email protected] z informacjami o tym, o tej tik-tokerce. Powiadomiłem Państwa McCann'ów o niej. Zasugerowałem by się z tą dziewczyną skontaktowali i wyjaśnili to wszystko. Zasugerowałem też zrobienie badań DNA, bo tylko one moim zdaniem dadzą odpowiedź czy to Maddie czy nie. 

 

A co Wy o tym myślicie? To Maddie czy nie? 

 

Źródło: https://www.o2.pl/in...39521629883360a


  • 0



#22

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To nie ona, po prostu jakaś laska się za nią podaje. Gdyby to była ona, to by opowiedziała co się z nią działo od momentu porwania.
  • 0



#23

Konrad_GK.
  • Postów: 418
  • Tematów: 120
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Możliwe, że nie pamięta. Przecież Maddie była wtedy zaledwie 3-latką no więc porwanie było na pewno dla tak małej dziewczynki BARDZO TRAUMATYCZNYM PRZEŻYCIEM i po prostu te lata wymazała z pamięci. To o ile się nie mylę to tzw. PTSD (Post-Traumatic Stress Disorder). Zjawisko nota bene występujące też w przypadkach tzw. wzięć (abductions - czyli porwania na pokład UFO i badania dość nieprzyjemne). Po prostu umysł, mózg wypiera, zamazuje z podświadomości tak traumatyczne przeżycia. W przypadkach CE-IV wspomnienia pobytu na pokładzie UFO i tych bardzo bolesnych badań można przywołać tylko za pomocą hipnozy czy regresji wstecznej. Tak samo może być w przypadku tej tik-tokerki. Ma tylko pamięć samego faktu pobytu w PDL a co było potem już jej mózg zatarł jako traumatyczne przeżycie. Znalazła swoje fotki z wieku 3 lata i po prostu rzuciło się jej w oczy to ogromne podobieństwo z Madeleine. Zdjęcia Maddie są przecież łatwo do odszukania w necie. 

 

WSZYSTKO - widziałeś w linku, który podałem fotkę tej tik-tokerki i obok fotkę Maddie? Nie widzisz identyczności obu dziewczynek? Ja widzę. Poza tym jak wyjaśnisz, że rodzice tej tik-tokerki mają zdjęcia jej tylko od wieku 3 lata w zwyż? Dlaczego nie mają żądnych wcześniejszych? Ani jednego? Przecież każdy ma fotki swoich maluszków od pierwszych chwil po narodzinach, potem pierwsze kroczki itp. Patrz chociaż Ania Lewandowska. Ma fotki Klarki i Laurki właśnie od pierwszych chwil aż do dziś (że tyłem lub bokiem tylko to zupełnie inna sprawa). I tak jest u każdego kto ma dzieci. No a w przypadku tej tik-tokerki zupełne zero przed wiekiem 3 lata. To mi jakoś tak wygląda jakby do tej rodziny trafiła właśnie dopiero mając 3 lata a wcześniej była gdzie indziej (ze swoimi prawdziwymi rodzicami, Kate i Garrym McCannami). No więc po prostu ta obecna jej rodzina nie może mieć fotek z jej wcześniejszych lat. 


  • 0



#24

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Miała 3 lata, a później 4,5,6,10,15,17.Tych lat życia też nie pamięta, nie wie co robiła, z kim żyła, mieszkała?

"W przypadkach CE-IV wspomnienia pobytu na pokładzie UFO i tych bardzo bolesnych badań można przywołać tylko za pomocą hipnozy czy regresji wstecznej"
Jeśli coś da się zrobić przy pomocy hipnozy, to bez hipnozy też się da, przy pomocy zwykłej sugestii.
Wiele małych dzieci wygląda podobnie do siebie. I nie wierzę, że nie mają jej zdjęć sprzed 3 roku życia.
  • 0



#25

Konrad_GK.
  • Postów: 418
  • Tematów: 120
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

WSZYSTKO - ,,Jeśli coś da się zrobić przy pomocy hipnozy, to bez hipnozy też się da, przy pomocy zwykłej sugestii.''. Nieprawda. Nikt, żadna z ofiar wzięć nie pamiętała na jawie wydarzeń na pokładzie UFO i tych niezwykle bolesnych badań. Dopiero w hipnozie. Są na to rozliczne przykłady. Podam tylko 2 najsłynniejsze bo teraz, ad hoc innych nie pamiętam.

 

Betty i Barney Hill (BTW - śmieszy mnie identyczność imion z fikcyjnym, animowanym małżeństwem Rubble'ów z serialu ,,Flintstonowie'' wybitnego koncernu Hanna - Barbera). Dopiero pod hipnozą Betty przypomniała sobie co się wydarzyło w NOL'u i bolesne badania. Tylko pod hipnozą odtworzyła sobie słynną Mapę Gwiazd, którą jej pokazano w UFO. Tą mapę później nauczycielka nazwiskiem Fisch zidentyfikowała jako układ gwiazd Zeta Reticuli.
Betty Andreasson - Luca. Też tylko pod hipnozą pamiętała wydarzenia z pokładu NOL'a.
,,I nie wierzę, że nie mają jej zdjęć sprzed 3 roku życia'' - to jej własne słowa, tej tik-tokerki, tej hipotetycznej Maddie. Ja jej wierzę, że nie mają. Mogła np. sama szukać i nie znaleźć lub mogła spytać o to rodziców i oni jej powiedzieli, że nie ma żądnych. Nie trafia też do mnie argument, że się zniszczyły. Przecież gdyby tak było to rodzice by jej o zniszczeniu powiedzieli. Nie widzę powodu by ją oszukiwali, by chcieli ukryć fakt zniszczenia fotek i wymyślili wersję, że po prostu nie ma. No a gdyby jej powiedzieli o zniszczeniu to ona by nam powiedziała, napisała, że były ale się zniszczyły. Tymczasem ta hipotetyczna Madeleine pisze wyraźnie, że NIE MA ZADNYCH z wieku 0 - 3 lata. Jak dla mnie tej brak z tego wieku (i TYLKO Z TEGO PRZEDZIAŁU) jest bardzo dziwny i interesujący. Swoje zdanie o tym wyraziłem wcześniej i nadal je podtrzymuję.


Użytkownik Konrad_GK edytował ten post 14.05.2021 - 19:02

  • 0



#26

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Porwania przez ufo to wymysły ludzi z wybujałą wyobraźnią, wielu z nich to mitomani.

To ona tak twierdzi, że tych zdjęć nie ma. Wcześniej jej to nie dziwiło, że np nie ma zdjęć ze chrztu?
  • 0



#27

Konrad_GK.
  • Postów: 418
  • Tematów: 120
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Nic nie wiadomo o personaliach tej hipotetycznej Madeleine. Nie znamy jej imienia i nazwiska no więc nic nie wiadomo bliżej też o jej wierze i jej obecnych rodziców. Gdyby nie byli chrześcijanami i katolikami to po prostu nie urządzali by chrzcin. No więc brak zdjęć z chrztu mogli jej wytłumaczyć zgodnie z prawdą tym, że są innej wiary. Proste. 


  • 0



#28

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Regresja hipnotyczna to metoda bardzo niepewna. Umysł poddany sugestii jest w stanie wymyślić jakąś historyjkę. Stąd biorą się opowieści w regresji o przeszłych wcieleniach. Badano, że można skłonić osobę do "przypomnienia" sobie zdarzenia z dzieciństwa, które nie miało miejsca.  Podczas paniki satanistycznej w USA metody regresyjne doprowadziły do błędnego skazania wielu ludzi, bo dzieci dały sobie wmówić jakąś historyjkę.


  • 0



#29

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A tak z innej beczki :czy tylko mnie irytuje używanie tych debilnych zdrobnień przez autora tematu? Weź sie człowieku opanuj...
  • 0



#30

Konrad_GK.
  • Postów: 418
  • Tematów: 120
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Źródło: https://www.pudelek....68231289010816a

 

 

Ta mniej pozytywna wersja - porwanie. Gdy została porwana to miała zaledwie 3 latka. No więc tak małej dziewczynce mogli porywacze, nowi rodzice bardzo łatwo sprać mózg, wmówić, ze nie nazywa się Madeleine McCann tylko inaczej np. Dorothy Smith (pierwsze lepsze imię i nazwisko jakie wpadło mi do głowy).* No więc teraz już jako nastolatka, gdy przegląda neta i widzi zdjęcia Maddie (czyli swoje) to wierzy we wmówione jej PRZYPADKOWE PODOBIEŃSTWO i myśli, że sprawa jej nie dotyczy. Możliwe tez, że po tylu latach prania mózgu wcale już nie pamięta swoich prawdziwych rodziców i rodzeństwa (młodszy brat i młodsza siostra - bliźniaki) i święci wierzy, że nowi rodzice to jej prawdziwi.  Nie wykluczam też, że operację plastyczną i usunięcie colobomy (patrz pkt 1) zrobili jej porywacze, nowi rodzice właśnie by była nie do rozpoznania.

To cytat z mojego posta tytułowego. 

 

Wiem, że pisałem już o czymś podobnym wyżej (post #21) ale to tyczyło się innej osoby. Co ciekawe pp. McCannowie w przypadku Polki Julki zgodzili się na testy DNA a przypadku tej tiktokerki z mojego postu #21 nie. No więc coś jest na rzeczy. Jak myślicie, Julka to Maddie? 

 

--------

* W tych wypadku ,,Dorothy Smith'' trzeba zastąpić ofc imieniem Julka. 


Użytkownik Konrad_GK edytował ten post 20.02.2023 - 17:37

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych