Skocz do zawartości


Zdjęcie

Starożytni Astronauci a czaszka gwiezdnego dziecka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

=[dj_cinex]= napisał/a:  
Czaszka ma kilka dziwnych niecodziennych do określenia charakterystyk – m.in. niecodzienne włókna (fibers nazwa org.) , których nie da się zidentyfikować jak i inne dziwne pozostałości.  


Ale ogólnie panowie antropolodzy doszli do wcale nie zaskakujacych wniosków, że czaszka należy do ludzkiego dziecka, że prawdopodobnie została zdeformowana w celach upiększających. Do obecności "dziwnych włókien" nie odnieśli się chyba...? :-|
  • 0

#17

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja znalzłem stronę owego pana z głównego textu :

Click

Przeanalizuje ją i może zrobię PL'kę... i zobaczymy co ten pan ma nam do powiedzenia :)
  • 0



#18

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja angielskiego nie znam na tyle, żeby dobrze zrozumieć umieszczony tam tekst :P , ale czekam na "spolszczenie". Mogą tam znajdować się istotne rzeczy odnośnie tematu.
  • 0

#19

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

=]
CZASZKA MA KSZTAŁT GŁOWY OBCEGO

No i znów stereotyp ufola, tylko utwierdza mnie w przekonaniu że to ściema i zwyczajne ludzkie wyobrażenie obcego. Tylko ciekawe skąd wiemy jakie głowy mają obcy ;-) nie ma żadnych prawdziwych zdjęć by opierając się na ich wzorze stwierdzić że coś ma kształt głowy obcego. wszystkie zdjęcia jakie istnieją w sieci są fejami, do najbardziej realistycznych przyznali się ich twórcy. Także jak najbardziej nie trafione jest to stwierdzenie.
  • 1

#20

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jakby była to czaszka dziecka z wodogłowiem to naukowcy już by o tym mówili. Sądzę, że o dobry dowód.
  • 0

#21

Fox Mulder.
  • Postów: 67
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdy przesłuchuje się rzekome ofiary uprowadzeń, większość z nich opisuje obcych właśnie tak, jak ich sobie "wyobrażamy". Z małymi różnicami, ale zawsze z dużą, gruszkowatą głową i również dużymi oczyma. A co do czachy, to nie wiem co o tym myśleć. Myślę że jeśli to hybryda (nie kosmita, jak niektórzy tu piszą) to czemu nie znaleziono ich więcej. Swoją drogą ciekawe jakie jeszcze cechy odziedziczyło by takie dziecko po człowieku. Mówiłoby po ludzku czy telepatycznie? Tego możemy się jedynie domyślać. Tylko martwi mnie fakt, iż według rekonstrukcji hybryda ma ufolskie oczęta :-/
  • 0

#22

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

`Pi3gi~`, teraz to już pojechałeś... :D Każdy wie jak wygląda stereotyp Aliena i po prostu do takiego czegoś zostało to przyrównane. No wiesz ... jak ktoś tylko okiem patrzy na fotki i mówi "Eee... hoax" (bo stwierdzasz, że wszystko to hoax - ja np. nigdy patrzac na zdjęcie nie umiem powiedzieć na 100% "to PhotoShop" [i w drugą stronę] - nie mam takich zdolności aby definitywnie negować i akceptować, jak widać niektórzy tak potrafią) to niech się zapisze do NAUTILUSA na demaskatora fake'ów wtedy nie bedzie tam zdjęć ptaków a la UFO. A skąd wiemy o kształtach ... hmm ... jest pare filmów gdzie m.in. sierżant Clifford Stone mówi to i owo (no ale taki badacz jak ty zapewne je widział ;-) ), no ale ... "moje oko widzi fake"... Nie chcem sie już wgłębiać, ale ta twoja teza jest "dziwna". Deformacja/wodogłowie jak najbardziej... no ale jak zwykle jest jakieś "słowo klucz", które kładzie cały text na kolana - jak chcesz to możesz sobie to przyrównać do czego chcesz... i zagłębić się w dalszy aspekt tematu - polecam :)
  • 0



#23

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wiesz cinex, nie rzucam się na to jak na mięso, a słów kluczy jest tutaj więcej niż jedno.
Poprostu ja wiem swoje bo widziałem zdjęcia filmy i nie bardzo mi pasuje co tutaj wymyślają.
Kolega wyzej pisze że uprowadzeni ludzie opisują obcych tak saamo, zgodnie ze stereotypem, tylko jak to możliwe że taka ofiara może przyjżeć się takiemu obcemu w trakcie porwania, ona nie odczuwa że jest porywana i nie odczuwa kiedy powraca spowrotem( powołąłem się teraz na te wasze teorie o porwaniach, bo tak niby mówią osoby porwane na filmach). Cały ten tekścik jest nonsensem i śmierdzi na kilometr prowokacją mającą na celu dowieść kolejnej psudo-teorii, a i też przy okazji ( co w głównej kwestii miało stać na pierwszym miejscu) narobić szumu wokół siebie. Facet zapisze się w kartach historii ufologi (nie wiem czy chcąc czy nie chcąc, ale podejrzewam że chcąc, stawiając wraz ze swoją "paczką" tak śmiałe hipotezy) na stałe, do jego znaleziska będą przybywali badacze, profity zresztą też...
Dodatkowo, w tekście koleś powołuje się na "Wywiad z obcym" powołuje się na fake! czyż to nie jest śmieszne !?
Kolejne odwołanie się do sumerów, to jest jakby odwołać się do religi Indyjskiej, kultu bogów np. sheeva gdzie bożek posiada kila rąk po dwóch stronach i potem głosić teorie o obcych z dwiema parami rąk, bo istnieją jeszcze pozostałości artefaktów.
Malowidła- dla niektórych autorów malowideł z (własnie z czym?) z "ufo" jakaś lecąca gwiazda czy inne normalne w przyrodzie zjawisko, będzie wyglądało inaczej, jeden namaluje bożka zamkniętego w kulce( jak to już miało miejsce) lub dyskoidalny z ciągnącym się ogenem lub bez obiekt, co wcale nie jest dowodem.
A co do tych fejków co ja "niby" rozpoznaje gołym okiem to już ci powiedziałem, do najwspanialszych przyznali się jego autorzy. Raz już nawet uwierzyłem w autopsję obcego i nie mam zamiaru znów w coś wierzyć, nawet jeżeli jest genialnie zrobione. Jeżeli to nie ujrzy światła dziennego w telewizji, radiu a istnieje w sieci, w świecie internetowych spisków i legend o ufo, nie ma tego dla mnie.
"sierżant Clifford Stone mówi to i owo" nasz sierżancik dostał w łape przed i po filmie, nie siedzisz w jego głowie, nie wiesz czy mówił pod przymusem, czy dlatego żeby było śmiesznie i troche sensacji, a może dlatego że coś wie- ale łatwiej jest przyjąc do wiadomości że "truth is out there" niż jakoś jakoś zastanowić się, pomysleć konstruktywnie, a nie cały czas bujac w obłokach i myśleć abstrakcyjnie.
Skłaniam się do wersji mariusza o wodogłowiu, nie widze w tej teori ani ciutki prawdy, nie zdziwiłbym się jakby za miesiac podali do wiadomości publicznej że nasza czaszka oficjalnie zostaje uznana za zwykłą czaszkę dziecka, któro zmarło na wskutek choroby. Jakiej? to już nie mam pojęcia.
  • 0

#24

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

`Pi3gi~`, ten text niczego nie dowodzi... on tylko stawia jedną z hipotez i tyle... to jest właśnie problem odebrania tematu (wielu tak to zawsze ocenia). Myśli, że skoro temat już jest to znaczy, że to prawda... gdzie tam jest coś napisane, że "to jest to" , "sekret został odkryty"... to tylko spekulacja ale ty twierdzisz , że facet oczywiście chce zrobić ludzi w bambuko... a "my" mu wierzymy (ale idioci co nie?).

Tam nikt nic nie stwierdza...

I cieszę się , że w końcu określiłeś swoje stanowisko (wodogłowie) w tej sprawie bo o to mi chodziło...

P.S.
Co do reszty to można to poruszyć w stosownych tematach. Przykład "Wywiad z Obcym" - masz coś co definitywnie położy to na kolana ? Poza zdaniem "To fake..." , może jakaś analiza/link... zapraszam do stosownego tematu (po to one są) i tam można o tym rozmawiać. A reszte wybrałeś do uwiarygodnienia wypowiedzi (typu Operacja Obcego) ... a mi chodziło o inne rzeczy a nie o definitywne fake'i - chodziło o byle pierwsze lepsze zdjęcie z jakiejś relacji i demaskowanie wszystkiego słowami "Lol ... to fake... (bo tak)". Dziekuje że w końcu wypwowiedziałeś się bardziej dogłębnie i tego typu wypowiedzi chciałbym widzieć w przyszłości.
  • 0



#25

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak, oczywiście że moge przedstawić dowody na co poniektóre nagrania czy zdjęcia, nawet chcę ale to kosztowałoby mnie trochę czasu...

=]Dziekuje że w końcu wypwowiedziałeś się bardziej dogłębnie i tego typu wypowiedzi chciałbym widzieć w przyszłości.

Również dziękuje, pozdrawiam :drink:
  • 0

#26

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

`Pi3gi~`, jeśli tylko zechcesz to jak najbardziej zachęcam do samodzielnych analiz i dzielenia się nimi na forum (w stosownych tematach). Po to tutaj jesteśmy :) Kiedy tylko znajdziesz chęci...czas sie nie liczy. I proponuj coś nowego co np. nie było już obalane/analizowane [np. Autopsja Aliena i temu podobne rzeczy odpada - bo to już znamy] ... chyba, że masz coś nowego na te tematy.

Pozdrawiam i wracajmy do czaszki :)
  • 0



#27

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie najbardziej ciekawi to, że ten "obcy" miał ludzkie DNA ;->
  • 0



#28

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Lynx, tam pada słowo hybryda ;) Co oczywiście nie znaczy, że ma być prawdą ... nie jestem specem w tworzeniu hybryd i niewiem jakie ma związki w sobie takie coś a ty ? ;)
  • 0



#29

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

=[dj_cinex]=, ja również nie jestem specem od genetyki, nie wiem nawet czy jest możliwa pełna hybrydyzacja dwóch całkowicie różnych gatunków. Na razie w sprawie czaszki są dwa przeciwstawne argumenty: zdeformowany kształt i ludzkie mtDNA, tak więc hipotezy o ziemskim lub pozaziemskim jej pochodzeniu mają jednakową wartość.
  • 0



#30

aRON.
  • Postów: 108
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie mieli zdeformowane głowy przypadkiem lub celowo (np.: niektórzy faraonowie)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych