Skocz do zawartości


Zdjęcie

Naukowcy udowodnili naturalne pochodzenie SARS-CoV-2. Koniec spiskowych teorii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#31

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 

Pochwalili się, że stworzyli mutanta, łącząc wirusa zapalenia wątroby z SARS-CoV.

Nie rozumiesz na czym polega tworzenie nowego wirusa.(...)

O proszę, mamy tutaj kogoś co wszystko wie, nawet lepiej niż gośc co z wirusologi nobla dostał

Gdyby Ci się chciało znalazłbyś w sieci kilka artykułów o tym, o czym napisałem. Poza tym jest to wiedza ogólnie dostępna a nie szyfr wybrańców. Zresztą, w związku z epidemią i kilkoma fake newsami takie informacje się ukazały, aby ostudzić zapał spiskowców. Problem w tym, że do spiskowców jak zwykle oficjalna wiedza nie dociera, musi być podpisana "top secret" łamane przez CIA i FBI wtedy jest cacy.





#32

kikkhull.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

 

Pochwalili się, że stworzyli mutanta, łącząc wirusa zapalenia wątroby z SARS-CoV.

Nie rozumiesz na czym polega tworzenie nowego wirusa. Wytworzenie nowego jest praktycznie niemożliwe, a wszelkie modyfikacje zostawiają tak wyraźne ślady, że można ze stuprocentową pewnością ocenić, czy jest to wirus oryginalny, czy zmodyfikowany.

Otoczka wirusa jest nie do wykonania w sposób sztuczny. Modyfikować lub usuwać można tylko zawartość. W podobny sposób tworzy się szczepionki.

 

I jak tam teoria, że nie da się stworzyć wirusa w labku.

Coś mi się wydaje, że jednak teraz moje jest na wierzchu i wirus jest stworzony.

I co koniec spiskowych teorii?

https://www.bankier....an-8082535.html


  • 0

#33

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeden rabin powie że wirus wg niego najprawdopodobniej uciekł z laboratorium a inny rabin powie że przeszedł od zwierząt.
  • 0



#34

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I jak tam teoria, że nie da się stworzyć wirusa w labku.

Czy ja napisałem, że nie da się? Opuściłeś lekcję czytania ze zrozumieniem. Napisałem, że nowego (w sensie zupełnie nowego, takiego nieistniejącego) nie da rady stworzyć. Można jedynie modyfikować istniejące, a takie modyfikacje zostawiają zawsze ślady, czy to w warstwie białek, enzymów, czy samego DNA. Nawet krzyżówki wirusów pozwalają dowieść, czy zostały stworzone (te krzyżówki) sztucznie, czy też są naturalnego pochodzenia. Krzyżówka wirusa nie jest nowym wirusem, ponieważ pewne cechy jednego z wirusów są zawsze bardziej uwypuklone ze względu na jego wyspecjalizowanie - zarażanie (wnikanie), czy wyniszczanie (zabijanie).

Nie będę Ci robił całego wykładu, bo to możesz sobie wyszukać w sieci przy odrobinie zaangażowania.





#35

DingiDon.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

No i co z tego? Stworzyli jakiś wirusik, który jest nie wiele groźniejszy od grypy. A wszyscy sieją panikę na świecie w wiadomym celu. A szkoda gadać. Śmiech na sali.


  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych