Skocz do zawartości
Zdjęcie

Shemsu Hor


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
 • Postów: 459
 • Tematów: 63
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

Tajemnica Shemsu Hor ze Starożytnego Egiptu opowiedziana w filmiku powyżej przez autora. Zastanawia mnie także dlaczego te piramidy są puste w środku? Być może nie wszystkie, ale: zobaczcie sami, dziwne, prawda? Może kiedyś dane nam będzie to pojąć.


 • 1

#2

Staniq.

  In principio erat Verbum.

 • Postów: 5486
 • Tematów: 698
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 23
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie jest to taka wielka tajemnica, jak by się wydawało. Tajemniczość potęguje milczenie oficjalnej nauki o momentach historii ziemi i ludzkości, które nie pasują do oficjalnego nurtu.

 

Profesor Walter B. Emery (1903-1971), słynny egiptolog i autor “Archaicznego Egiptu” który prowadził wykopaliska w Sakkarze w latach 1930-tych, odkrył szczątki olbrzymów. Posiadały długogłowe czaszki, o wiele większe niż u lokalnej grupy etnicznej, jasne włosy, wyższą i cięższą budowę ciała. Emery twierdził, że ta grupa pełniła ważną kapłańską i rządową rolę w tym kraju. Rasa ta trzymała się na dystans od pospolitego ludu łącząc się jedynie z klasami arystokratycznymi a sam badacz łączył ich z Shemsu Hor, „uczniami Horusa”.

 

Z Biblii wiemy, że anioły, które odeszły od Boga żenili się z kobietami ludzkimi. W wyniku tych związków powstały Nefilimowie. Były to olbrzymy, które zapanowały nad ludzkością przed potopem. Po potopie Biblia informuje nas, że również się pojawili. Po tym zapisie nic nie wiemy o dalszych losach rodu szatana, czyli upadłych aniołów.

 

Przez wieki różni naukowcy odkrywali groby wydłużonych czaszek, kości o gigantycznych kształtach. Dawniej żyły ludy o innych czaszkach, które obecnie posiadamy. Naukowcy mówili o sztucznie wydłużanych czaszkach, o sztucznych deformacjach głowy, o wodogłowiu. Już teraz wiemy, że trochę mijają się z prawdą. Dzieci w pewnych ludach rodziły się z większą głową, uszami, zębami…

 

Mark Laplume prowadzi od 2010 roku badania nad dziwnymi kształtami czaszek, których obecnie nie spotykamy. Zrobił ponad 5000 rysunków i zebrał ponad 18.000 zdjęć czaszek, mumii i pokrewnych artefaktów. Sam badacz mówi:

„Wydłużone czaszki musiałyby zmienić całą naciągniętą historię ludzkości, obalić teorię Darwina i pogrzebać wiele autorytetów naukowych. Dlatego lepiej wysnuć kolejne fałszywe teorie pasujące do oficjalnego obrazu świata i nauki”.

 

Hunowie z okresu Hipokratesa mieli o 25% większy mózg niż w przypadku mózgu człowieka współczesnego. Ponadto, mieli większe uszy, do ½ cala wyższe niż normalnie. Z tyłu głowy mieli dziwny otwór, niektóre ludy dwa otwory.

 

Niemowlęta znalezione w Peru (Cusco) i Andach (Tiahuanaco) miały zęby trzonowe trzylatków. Wydłużone czaszki odnaleziono w wielu krajach, między innym: w Rumunii, w Bułgarii, na Ukrainie, w Rosji, w Syrii, w Iraku, w Sudanie, w Peru, w Chile.

 

Ludy Paracas miały nietypową dla mieszkańców Ameryki kolorystykę włosów i wysoki wzrost. Z ludami Paracas jest o tyle ciekawie, że nie wiadomo skąd przyszły i nagle zniknęły. Powstałe po nich plemię Nasca nie posiadało wydłużonych czaszek. Kiedy zbadano DNA czaszki ludu Paracas okazało się, że próbki zawierały mutacje niewystępujące u ludzi.

 

Ogólna nauka głosi o specjalnych konstrukcjach nakładanych na głowę dziecka, które wydłużały czaszkę. Problem jest w tym, że sztuczne wydłużanie nie zmieni wagi, ani pojemności czaszki. Dlatego ten pogląd został całkowicie obalony. Oczywiście było wiele przypadków naśladowania olbrzymów przez zwykłe ludy, ale to nie ich czaszki zostały poddane badaniom. Świadczyć miał o tym brak szwów czaszkowych, inne kanały nerwowe itp.

 

Tyle, jeżeli chodzi o uczniów Horusa. W sprawie piramid jestem laikiem, ale z tego co wiem, nie są w środku puste. Niewypełniona przestrzeń to korytarze i komory i wcale nie jest ich tak dużo.


 • 4

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u