Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny zapach w nocy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

Naho.
  • Postów: 4
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Ostatniej nocy koło godziny 2 obudził mnie i małżonkę smród jakby miesięcznej padliny albo starego szamba. Sprawdziłem wszystko co się dało: toaletę, studzienkę na dworze, jednak nie były one źródłem odoru. Co ciekawe ten smród wisiał tylko w domu. Na podwórku był o wiele mniej intensywny. Co o tym myślicie?
  • 0

#2 Gość_Princess Luna

Gość_Princess Luna.
  • Tematów: 0

Napisano

Prawdopodobnie coś zgniło w domu. Sprawdź, czy to nie aby przypadkiem coś ze śmietnika.


  • 0

#3

Naho.
  • Postów: 4
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Raczej nie ma takiej opcji. To coś "wisiało" w powietrzu. W końcu udało się wywietrzyć i już więcej się z tym nie spotkaliśmy
  • 0

#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A gdzie mieszkasz, na wsi czy w mieście? Wygląda na to że zapach doszedł z dworu.
  • 0



#5

Naho.
  • Postów: 4
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na wsi. Blisko drogi
  • 0

#6

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też mieszkam na wsi. Dużo osób ma tutaj szambo więc jak wywalają a wiatr wieje z tej strony ze czuć wiadomo co. Może to być też zapach z kurzej fermy albo ubojni świń. Długo na tej wsi mieszkasz?
  • 0



#7

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wakacje się zaczęły, a co za tym idzie wysyp głupich tematów.

 

Co o tym myślicie?

 Posprzątać dom i kupić odświeżacz powietrza.





#8

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Co ciekawe ten smród wisiał tylko w domu. Na podwórku był o wiele mniej intensywny.

 Widocznie na podwórku wiatr zmienił kierunek i trochę przewiał smród. Tak czy inaczej te dwa zdania wykluczają się na wzajem. bo skoro śmierdziało tylko w domu, to znaczy że na dworze nie śmierdziało wcale. Ale skoro na zewnątrz śmierdziało mniej to znaczy że śmierdziało na dworze i w domu, a nie tylko w domu. Jak już zakładasz takie "sensacyjne" tematy, to przynajmniej uważnie dobieraj słowa, żeby nie wyszło ...tak jak wyszło.


  • 0



#9

jinn.
  • Postów: 32
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko wskazuje na to, że to Ty byłeś źródłem tego smrodu. Skoro wisiał on w domu, a na dworze był mniej intensywny znaczy, że na dworze po prostu wiatr go przewiewał i słabiej czułeś.
  • 1

#10

Domi36.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też mieszkam na wsi. Dużo osób ma tutaj szambo więc jak wywalają a wiatr wieje z tej strony ze czuć wiadomo co. Może to być też zapach z kurzej fermy albo ubojni świń. Długo na tej wsi mieszkasz?

Potwierdzam, ja również mieszkam na wsi juz od 3 lat gdzie w pobliżu są gospodarstwa to z wiatrem idą czasem niemiłe zapachy i czuć nawet jak jest okno uchylone

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych