Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mam zdolność przypadkowego jasnowidzenia, pomożecie?

prekognicja jasnowidzenie pomoc przewidywanie myśli paranormalne przyszłość

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

Niesporczak.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej, lurkuje tę stronę już ponad 7 lat, a mam 21 prawię. Wiem jak piszą wierzący w różne sprawy ludzie i wiem jak piszą sceptycy. To jest mój pierwszy post na forum, bo i tak już długo zwlekałem z założeniem konta - nie wiem czemu. Licze na waszą wyrozumiałość w tej kwestii, i że sceptyków bedzie tyle samo co ludzi którzy mi uwierzą i zechcą pomóc :)

Ciężko mi opisać rzecz o ktorej mówić chce, bo leży mi na sercu już sporo lat. Nikt z ludzi którym się zwierzyłem nie chce mi pomóc, nie wierzy lub ma to gdzieś, no bo kto by sie przejmował. Ale wiem, że tu mogę o tym opowiedzieć.

Potrafie myśleć o przyszłości. Nie chodzi mi o myślenie na temat jaką prace kiedyś będe miał, lub ile dzieci. Nie, nie.
Przypadkowe pojawianie się nieistotnych elementów w czasie wędrówki myśli, a ktore to owe potrafią objawiać się realnie w życiu codziennym. O tak mniej więcej to ujmę.
Mój kuzyn kazał mi myśleć, że wygram milion w totka, ale tłumaczyłem, iż to tak nie działa. Jest to zupełnie przypadkowe.
To raczej przewidywanie oparte o łapanie się na myślach o ktore zwykle nie mają sensu.
Będe podawał różne przykłady z życia, bo inaczej wam tego aktualnie nie przybliżę;

Podczas robienia czegoś bez skupienia, jakiejś pracy czy coś, myślami wędruję i zastanawiam się jak ktośby zareagował gdybym podczas milczenia nagle odpowiadzial sam sobie na zadane pytanie w głowie, i w sumie moje myśli błądzą dalej. I co z tego? niby nic, zwykłe myśli. Ale jutro podczas oglądania serialu taka sytuacja ma w nim miejsce: koleś przy kimś odpowiada podczas milczenia sam sobie na pytanie zadane w głowie.
Możecie powiedzieć - ok przypadek, zdarza się.

Kolejna losowa sytuacja; po rozmowie z koleżanką w pracy, która mowila mi, ze sporo facetow uwaza ją za atrakcyjną pomimo jej wieku,wyobrazilem sobie jak mi mowi, że w sumie Ja jej sie podobam. Zwykła wyobraźnia, no bo kto by nie chciał by ktoś mu tak powiedział. Next day podczas pracy ona przywołuje mnie do siebie, "uważam, że jestes ładny, ale za młody" prosiłem kilka razy by powtórzyła (dość głośne miejsce to bylo) ale ona mowila to samo, rozmawiala ze swoją kolezanką i sam nie wiem po co mi to mowila, lecz złapałem się na tym, że ta myśl mi sie wczesniej pojawiła.

Kolejny przykład, a mam ich sporo i nastepny zdarza mi sie najczęściej.
Przez cały czas myślę o mojej byłej dziewczynie, że ją spotkam. Nie,że lubie o niej myśleć, oj nie, nie lubie, nawet podczas myslenia o niczym, przypominam sobie nasz wspolny seks czy cokolwiek co robilismy razem. Tak TOTALNIE bez powodu. I w ten sam tydzień - bum - jak gdyby los zeslał ją do mnie akurat gdy czekam na znajomych (będących w toalecie) w środku galerii podczas miastowej imprezy przy ktorej przewinęły sie tysiące ludzi . Takie coś zdarzało mi sie już wiele razy, niedawno spotkałem ją podczas przypadkowego przejeżdżania ze znajomymi przez klub w mieście obok. Niby przypadkowe spotkanie, gdyby nie to, że myślałem wvześniej, że ją spotkam i nawet mowilem to kuzynowi, ale ten skwintował to śmiechem. (to jest glownie powodem dla ktorego to wszysyko pisze, bo już nie chce jej przypadkiem spotykać wiedząc o tym hehe)

Następny przykład:
Są jakieś tam mistrzostwa w piłce nożnej. Ja i moj szwagier rozmawiamy kto i ile wygra. Pokazuje mi kto gra na tabeli, ja po chwili mówie kto i ile wygra. Od tak jakbym to wiedział. Jakie zdziwienie dla mnie było, gdy każdy gol trafiłem. To sie zdarza. Nikt poza mną nie wiedzial, że trafiłem. Dosłownie jakbym widział wyniki na tabeli. (przysięgam, tak bylo i teraz żałuje że nie obstawiałem). Choć on i tak nie pamiętał jakie wyniki podawałem. no i ok, bywa, jednakże na druzyny ktore trafily do finału odparłem, że bedzie remis. Szwagier mnie wysmial i powiedzial, że w finale nie moze być remisu... był remis.. z kolei dogrywka i dopiero zwycięstwo jednej z druzyn.

Możecie mnie wyśmiać, ale przysięgam, często całkowite losowe myśli/wyobrażenia, ktore maja związek ze mną się sprawdzają w codzienności.

Innego razu, po zrobieniu prawka czesto myślałem o wypadku jaki moze mi sie przydarzyć podczas jazdy i pewnie każdy o tym myśli to normalne, niedługo po tym podczas jednego ponurego poranka miałem wypadek w drodze do pracy. Możecie mówić, że przypadek, no i moze tak, ale dlaczego złapałem się za te mysl? Nie mam pojęcia. Więcej nie myślałem o wypadkach i wiecej nie miałem.

Może to myślenie o pewnych wydarzeniach sprawia, że sie owe stają rzeczywistością, kto wie, może moje myśli wyłapuje ten matrix, Bóg czy prawa rządzące tym światem i chce bym przygotowal się na przyszłość. Nie wiem. Jednak dziwne jest to, że wiekszosc z tego pojawia sie od tak, między rozmarzonymi myślami i bez wiekszego powiązania z tym o czym akurat myśle. To zdarza mi się często. Do kilku razy w miesiącu.
Mam multum innych przykladów o ktorych moglbym napisać, ale nie chce mi się. Z racji pisania tych paru przykladow 2h (nie jestem zbyt otwartą osobą),przez korekte i próbę przybliżenia wam mojej sytuacji. Wy też pewnie nie chcecie czytać więcej jeśli uznacie to za głupote i bzdury (nie dla mnie).
Jednak liczę na wasze ciekawe teorie, rady czy cokolwiek co mozecie zaproponować względem tego kuriozalnego daru(?), nawet z krytyką się skonfrontuję.
Proszę tylko byscie brali to na powaznie.
  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To są przypadki jakie zdarzają się nie tylko w tobie. Nie jest to jasnowidzenie czy jakiś matrix. Po prostu dużo myślisz o przyszłości i część z tego się potem wydarzy. Pomyśl ile razy coś przewidywałeś, a to nie nastąpiło.
  • 0



#3

Devoratrix.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chyba każdy czegoś takiego doświadczył. Ja pamiętam jak byłem mały, to dostałem kare na komputer i tata mi zabrał wszystkie gry. I w któryś dzień, sobie wyobrażałem jak mi je ojciec oddaje, kładąc gry na ladzie w kuchni. Na następny dzień schodzę, patrzę, a gry leżą na ladzie w kuchni. Myślałem wtedy, że mam jakieś super moce , ale już więcej razy mi się tak nie udało :P


  • 0

#4

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj Niesporczak :)

 

Twój przypadek nie jest odosobniony. Ja również tak mam. Odkryłam jednak, że sprawdzają się z reguły te rzeczy które trzasnę bez przemyślenia.  W taki sposób przewidziałam wyniki meczu, jaka liczba będzie plusem, oceny mojej kuzynki. Kuzynka po jakimś czasie sama przychodziła do mnie z pytaniami typu " Co dostanę z tego sprawdzianu z matematyki?" i tak dalej.

 

Co do tego mam pewną teorię. Umysł dzieli się na świadomy i nieświadomy, a gdzieś pomiędzy znajduje się podświadomość.  Świadomość rejestruje to wszystko co widzisz, słyszysz, czujesz, pragniesz etc. Jesteś świadomy tego co widzisz, słyszysz, czujesz etc. Jednak nie na wszystkim skupiasz swoją uwagę. Ona zauważa tylko nieliczny procent tego co powinna. Za to nieświadomość rejestruje wszystko co się da. Analogicznie działa sieć. Mamy internet z którego korzystamy na co dzień nie wiedząc, że to co widzimy to naparstek tego co się w nim znajduje. Cała reszta to głębsza strefa do której dostęp już nie jest taki prosty. Taki zwykły web to świadomość, a deepweb to nieświadomość.  No tak można to najprościej przedstawić.

 

I teraz powiedzmy tak przykładowo, świadomie myślisz - droga jest prosta, auto sprawne, nie ma dużo ruchu, więc jest o'k i zapewne do żadnego wypadku nie dojdzie.. A nieświadomy umysł posiada więcej informacji  - droga jest prosta, ale na odległości 1 km i 200 metrów jest niewielka wnęka, która w połączeniu z wyjeżdżającym o 7:00 sąsiadem który  często bywa nie trzeźwy i z tą kobietą co jeśli wyjedzie przed nim o tej i o tej godzinie wjedzie w tą wnękę, a on nie zahamuje w porę i w nią przydzwoni przed światłami, które zapalają się równo o tej i o tej godzinie na których zawsze stajesz i mija cię ten tir znad przeciwka. On nie wyhamuje i rąbnie w tą kobietę, w jej auto, i wtedy.... - No właśnie, kto świadomie analizuje takie fakty? Niewielu... A kto analizuje nieświadomie? Wszyscy. :D

 

Ty oczywiście nie jesteś świadomy, że ta kobieta i twój sąsiad wylądują na intensywnej terapii, ale będziesz czuł, że dojdzie do jakiegoś wypadku, lub przyśni ci się proroczy sen w którym ujrzysz tira  uderzającego w samochody w tym w auto sąsiada.

 

Według mnie tak właśnie działają nasze umysły. Ich zadaniem jest również wiązanie faktów rejestrowanych przez nieświadomość i na ich podstawie dokonywanie prognoz przyszłości. Tego co się wydarzy. Te prognozy dostają się do naszej podświadomości ( miejsca między nieświadomością a świadomością) A to co w podświadomości łączy się ze świadomością i wtedy przedstawiasz fakty np. jaki będzie wynik meczu, a tak naprawdę nie masz zielonego pojęcia skąd to wiesz. Ale z reguły okazuje się trafne. :)

 

Uważam, że zdolność przewidywania z taką trafnością wynika z ponadprzeciętnej umiejętności wiązania faktów zarejestrowanych przez nieświadome procesy w mózgu. To nie dar, a umiejętność. Jedni potrafią świetnie liczyć, inni biegać, jeszcze inni mają silnie rozwiniętą empatię i odczytują ludzi etc. A Ty posiadasz świetnie rozwiniętą strukturę, która odpowiada za prognozowanie przyszłości. Ciesz się, bo nie wielu tak potrafi. 8)


Użytkownik Endinajla edytował ten post 03.03.2019 - 12:24

  • 2



#5

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I jak tam ciekawe są nasze teorie? Czy może jednak nieciekawe i nie warto się z nimi skonfrontować? Jak to jest.

Nadal cisza. W takim razie zamykam temat. Jak ktoś, w tym autor będzie chciał się jednak odezwać to niech napisze do mnie na prywatną wiadomość.
closed.gif
  • 0






Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: prekognicja, jasnowidzenie, pomoc, przewidywanie, myśli, paranormalne, przyszłość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych