Skocz do zawartości


Zdjęcie

Znak religijny?

Znak

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#31

Stanowczy91.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Najprawdopodobniej to była kolka niemowlęca. Wygląda to trochę jakby dziecko czuło niesamowity ból i się zapowietrza. Ale dzieci płaczą o wszystko. O dziwnych dźwiękach nie wspomnę. Moja córa ma 13 miesięcy i naprawdę to jakie dźwięki czasami z siebie wydaje to się dziwię, że sąsiedzi nie wezwali nigdy policji. Czasami nawet się rozpłacze bo sobie skarpetkę ściągnęła. Nie doszukiwałbym się paranormalnych rzeczy w płaczu dziecka, a bardziej skupił na tym, żeby dziecko uspokoić. Może też po prostu głodne było.


Wiem co to kolka niemowlęca bo jej doświadczyłem. Dziecko miało 2 i pół miesiąca jak się w końcu skończyła. Więc nie szedł bym w tę stronę 😉😉 A gdy jest dziecko głodne badz jest mu zimno to raczej normalnie płacze. A nie wydaje dźwięki jakby "obrywali go ze skory".
  • 0

#32

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

,, Dziwne dla mnie było to jak mówił do mnie słowa które ja kiedyś wypowiedziałem. Mówił do mnie było to wypowiedziane ja mu powiedziałem że tak było, a w myślach myślałem z kad to wie. On się tylko śmiał."

Ale co konkretnie powiedział?

Dekodery to urządzenia elektryczne tak jak komputery, auta, telefony itp. Wiec różne rzeczy mogą im się przydarzyć czyli błędy w działaniu. Doszukiwanie się w tym działania sił nieczystych jest mało poważne.
  • 0



#33

Devoratrix.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wiem co to kolka niemowlęca bo jej doświadczyłem. Dziecko miało 2 i pół miesiąca jak się w końcu skończyła. Więc nie szedł bym w tę stronę A gdy jest dziecko głodne badz jest mu zimno to raczej normalnie płacze. A nie wydaje dźwięki jakby "obrywali go ze skory"

No właśnie w większości przypadków kolki to wygląda własnie tak jakby dziecko ze skóry obdzierali i przypiekali rozżarzonym metalowym prętem. Przynajmniej u mnie to tak wyglądało. Jak się z tym pierwszy raz spotkałem, to panika i myślałem żeby na pogotowie zawieźć, bo nie mogłem uwierzyć, że jakaś kolka może wywoływać u dziecka takie męki. 


  • 0

#34

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

...

 On się tylko śmiał. Później co ja pomyślałem on mi odpowiadał, tak jakby potrafił czytać w moich myślach. Mógłbyś mi to wytłumaczyć? Z kad taka moc?

Taaak... czytał Ci w myślach i odpowiadał na Twoje pytania... Coraz bardziej brniesz w kierunku, który my na forum nazywamy prowokacją, czyli pisaniem bzdur wyssanych z palca i to niekoniecznie swojego.

Zaczynasz wypisywać brednie, a to się dobrze nie skończy.





#35

Stanowczy91.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

,, Dziwne dla mnie było to jak mówił do mnie słowa które ja kiedyś wypowiedziałem. Mówił do mnie było to wypowiedziane ja mu powiedziałem że tak było, a w myślach myślałem z kad to wie. On się tylko śmiał."

Ale co konkretnie powiedział?

Dekodery to urządzenia elektryczne tak jak komputery, auta, telefony itp. Wiec różne rzeczy mogą im się przydarzyć czyli błędy w działaniu. Doszukiwanie się w tym działania sił nieczystych jest mało poważne.


Konkretnych słów nie pamiętam, było to półtorej miesiąca temu, więc zapomniałem. Aktualnie unikam kontaktu z tymi osobami, dla mnie było to bardzo dziwne, były jeszcze inne sytuacje. Dużo pisania na temat tej osoby.

Rozumiem że jest dekoder jest urządzeniem elektrycznym. Tyle że jeszcze musiałbym opowiedzieć wszystko od początku, co i jak to było. Nie chcę na publicznym forum opowiadać.


... On się tylko śmiał. Później co ja pomyślałem on mi odpowiadał, tak jakby potrafił czytać w moich myślach. Mógłbyś mi to wytłumaczyć? Z kad taka moc?

Taaak... czytał Ci w myślach i odpowiadał na Twoje pytania... Coraz bardziej brniesz w kierunku, który my na forum nazywamy prowokacją, czyli pisaniem bzdur wyssanych z palca i to niekoniecznie swojego.
Zaczynasz wypisywać brednie, a to się dobrze nie skończy.

Zapraszam w moje okolice. Poznasz tę osobę to uwierzysz w moje słowa.
  • 0

#36

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiara, wiara  w słowa ... ale o co ci tak na prawdę chodzi? 


  • 0



#37

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

,, Konkretnych słów nie pamiętam, było to półtorej miesiąca temu, więc zapomniałem,,
W ciągu całego życia wypowiadamy miliony zdań. Trudno żeby nikt nigdy nie powiedział tego samego albo podobnego do tego co kiedyś powiedzieliśmy.
A co do problemów z telewizją to nie są sprawy niewyjaśnione. Sygnału może nie być bo karta jest zabrudzona, bo multiroom się zablokował, śnieg zasypiał konwerter, dekoder nie był długo używany.
Sprzedawałem kiedyś telewizję cp to coś tam wiem.
  • 0



#38

Stanowczy91.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

,, Konkretnych słów nie pamiętam, było to półtorej miesiąca temu, więc zapomniałem,,
W ciągu całego życia wypowiadamy miliony zdań. Trudno żeby nikt nigdy nie powiedział tego samego albo podobnego do tego co kiedyś powiedzieliśmy.
A co do problemów z telewizją to nie są sprawy niewyjaśnione. Sygnału może nie być bo karta jest zabrudzona, bo multiroom się zablokował, śnieg zasypiał konwerter, dekoder nie był długo używany.
Sprzedawałem kiedyś telewizję cp to coś tam wiem.


Tyle że on do mnie wypowiedział słowa. Było to wypowiedziane przez Ciebie. I tłumaczyłem po co to powiedziałem. Mogłem napisać od razu po fakcie ☹️
  • 0

#39

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zapraszam w moje okolice. Poznasz tę osobę to uwierzysz w moje słowa.

Po co? Niech odczyta moje myśli, to wystarczy. Nie odczyta? Czyli z niego taki telepata, jak ze śledzia latawiec.





#40

Devoratrix.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Następnym krokiem wtedy będzie coś w stylu "On nie ma aż takiej mocy, musi ci patrzeć w oczy, żeby coś odczytać z twoich myśli". 
Nie czytam ci czasem w myślach @Stanowczy91 ? :D


Użytkownik Devoratrix edytował ten post 23.12.2018 - 23:38

  • 0

#41

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Czytanie myśli jest czymś normalnym, przestańcie się tak przed tym bronić, nawet religia nakazuje zachować czystość myśli.

 

https://www.pch24.pl...ik,50215,i.html


Użytkownik ppp edytował ten post 24.12.2018 - 00:38

  • 0

#42

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czytanie w myślach jest niemożliwe i nikt tego nie potrafi. Jedynie można udawać że się czyta myśli, tak jak to robią iluzjoniści.
  • 0



#43

Devoratrix.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czytanie myśli jest czymś normalnym, przestańcie się tak przed tym bronić, nawet religia nakazuje zachować czystość myśli.

 

https://www.pch24.pl...ik,50215,i.html

Ale w zachowaniu czystości myśli nie chodzi o to, że ktoś ci czyta w myślach. 


  • 0

#44

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czytanie myśli jest czymś normalnym, przestańcie się tak przed tym bronić, nawet religia nakazuje zachować czystość myśli.

Gdyby religia nakazywała czystość stóp, to znaczy, że ktoś je będzie codziennie oglądał, wąchał, bądź o nich gadał?





#45

Stanowczy91.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano


Zapraszam w moje okolice. Poznasz tę osobę to uwierzysz w moje słowa.

Po co? Niech odczyta moje myśli, to wystarczy. Nie odczyta? Czyli z niego taki telepata, jak ze śledzia latawiec.

Wolałbym nie mieć z Nim kontaktu, więc nie będę pytał. Jeśli nie wierzysz, trudno. Pamiętaj że wiara czyni cuda. Dlatego nie można jej wytłumaczyć naukowo.
  • -2


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: Znak

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych