Skocz do zawartości
Zdjęcie

Tajemniczy hangar YY-II (Los Alamos) i ciekawostki o Area 51


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

Konrad_GK.
 • Postów: 284
 • Tematów: 91
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Tym razem chciałem Wam dać ciekawiostkę o tajemniczym hangarze YY-II w Los Alamos i trochę ciekawych rzeczy o tajności Area 51.

 

1. YY - II

 

https://images90.fot...ff05f86dc3f.jpg

 

https://images91.fot...f37db021234.jpg

 

Co sądzicie o tym tajemniczym hangarze? Do czego on wg Was może służyć?

 

2. Area 51

 

https://images90.fot...2d7788014a4.jpg

 

https://images89.fot...3736ba12e76.jpg

 

https://images91.fot...1344512ec41.jpg

 

https://images90.fot...807ea998med.jpg

 

https://images91.fot...39835f99med.jpg

 

Co o tym myślicie?

 

 

 

Przejście do super tajnego, ściśle zamkniętego Czarnego Świata jest oznaczone na głównych drogach dojazdowych lasem tablic, granicę oznaczono szeregiem słupów, na których osadzono stalowe kule. Od tego miejsca - jak czytamy na tablicach - strzela się do każdego, kto wejdzie tu bez zezwolenia.

 

 

 

Strzelanie gdy ponoć w tej bazie nie ma nic takiego tylko konstruuje się samoloty typu stealth lub SR-71 Blackbird?! Czemu aż strzelanie (zabijanie) a nie spokojne, pokojowe wyprowadzanie? Czyżby metoda, żeby ci co coś zobaczą nie mogli tego rozpowszechnić?

 

W ostatnim okresie znacznie zwiększył się zakres ochrony terenu wokół Groom Lake. POI całej okolicy rozsiane są czujniki i sygnalizatory ruchu, mające za zadanie wczesne ostrzeganie przed nieproszonymi gośćmi - na otwartym, legalnie dostępnym dla wszystkich terenie! Ukryte za zaroślami leżą urządzenia nadawcze połączone kablem z baterią i dwoma detektorami magnetycznymi. Gdzieniegdzie umieszczono doskonałe kamery wideo, chyba przede wszystkim po to, aby z dużej odległości łapać ,,szpiegów'' na gorącym uczynku, prawdopodobnie na próbach sporządzenia szkicu czy sfotografowania upiornej bazy, co jest surowo zabronione. 

 

Źródło: Andreas von Retyi - ,,Imperium Obcych: Tajemnice UFO w Stanach Zhednoczonych'', Copyright fot the Polish edition by Wydawnictwo Prokop, Warszawa 1998


 

Taka ogromna ochrona dla zwykłej bazy gdzie się konstruuje li tylko samoloty?!

 

Może Wy wynajdziecie w przytoczonych na skanach fragmentach jeszcze coś ciekawego o A51. Jeśli tak to piszcie w postach :)


Użytkownik Konrad_GK edytował ten post 06.12.2018 - 12:05

 • 1#2

Staniq.

  In principio erat Verbum.

 • Postów: 5024
 • Tematów: 665
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 23
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W takich centrach można dostać kulkę za mniejsze rzeczy. Zakaz jest po to, aby trzymać postronnych z daleka. W USA za wejście bez pozwolenia na czyjąś farmę też można się załapać na kilka gram ołowiu, tym bardziej, jeżeli wisi stosowne ostrzeżenie przy wejściu lub na ogrodzeniu. Nikt nie dziwi się dlaczego i co ktoś ma do ukrycia. Nie lubią wścibskich.


 • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u