Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hans z MRU

duchy legendy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#16

abnormal.
  • Postów: 129
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czemu nie rejestrowałeś dźwięku?


  • 0

#17

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawa historia. Czy pamiętasz jeszcze coś więcej na temat samego Hansa? Czy w opowieściach innych dźwięk był opisywamy w ten sam sposób, a zmieniały się tylko czas i miejsca, z których był słyszany?

 

 Hans rzekomo był wyjątkowo wrednym typem. Podczas wojny pracowało tam wielu przymusowych robotników i więźniów. Hans był nadzorcą słynącym z okrucieństwa. Ponoć został zamordowany przez grupę więźniów, i zamurowany za jedną ze scian, wypełniającą przejscie. takie jak to:

 

 

622865_500634339947469_253922739_o.jpg

 

zdjęcie ze strony :http://podziemny-raport.blogspot.com/

 

 

Za większoscią z nich były tylko skały, tak jakby miejsce pod następny tunel. ale nie wszystkie co widać na załączonym zdjęciu.

 W sumie to chyba taka typowa historia, związana z tego typu miejscami. A co do samego kucia, to jego cechą charakterystyczną była niezwykła miarowosć na przestrzeni długiego czasu. 

 

@abnormal

 

 To był początek lat dziewięćdziesiątych. Nie miałem telefonu. Nawet gdybym miał, to i tak wiele by to mi nie dało. Komórki z tamtych lat to były kalkulatory z funkcją dzwonienia.


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 11.01.2019 - 13:11

  • 0



#18

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

To był początek lat dziewięćdziesiątych. Nie miałem telefonu. Nawet gdybym miał, to i tak wiele by to mi nie dało. Komórki z tamtych lat to były kalkulatory z funkcją dzwonienia.

Obawiam się, iż dzisiejsza młodzież może tego nie zrozumieć.

 

W latach 90 skakałam w gumę, w sznura i jedyna elektronika to był commodore c64 podłączony do telewizora. Dziś każdy dwulatek potrafi głaskać telefon i go obsługiwać dlatego dla współczesnej młodzieży My z lat dziesiątych jesteśmy epoką kamienia łupanego.






 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: duchy, legendy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych