Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwna rzecz na monitorze?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

Xotteva.

    Aspołeczny Introwertyk

  • Postów: 249
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przeglądając różne zestawienia "strasznych" filmików na YT, parę razy trafiłem na ten oto filmik:

 

 

Spośród różnych tego typu nagrań, to jakoś szczególnie utkwiło mi w pamięci, więc pomyślałem "czemu nie?" i przedstawiam wam je tutaj.

Widzimy "coś", bo każdy komentujący widzi w tym coś innego, co porusza się nad łóżkiem dziecka. Samo to jeszcze nie jest jakoś bardzo dziwne, bo może być to cokolwiek, ale potem gdy kobieta idzie to sprawdzić i zapala światło, nic o takim kształcie tam nie występuje. Gdy ponownie gasi lampę, tajemniczy kształt już się nie pojawia.

Osobiście nie przychodzi mi do głowy żadne wytłumaczenie, ale wiadomo, w grupie siła, więc może wy coś ciekawego wymyślicie. Osobiście uważam za ciekawe, że zamiast jakiejś sylwetki, czy strasznej gęby, mamy takie totalnie abstrakcyjne cudo. Jestem ciekaw co wy o tym myślicie?


  • 3

#2

Nick.
  • Postów: 1527
  • Tematów: 777
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szczerze mówiąc, myślę, że to fake. Jeśli nie, to gratuluję kobiecie stalowych nerwów, kamiennego spokoju i zimnej krwi. Wydaje mi się, że ja w podobnej sytuacji najpierw zabrałbym stamtąd dzieciaka, a potem zastanawiałbym się, co fruwa nad łóżeczkiem, ale... co ja tam wiem.


  • 2



#3

Xotteva.

    Aspołeczny Introwertyk

  • Postów: 249
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Może za pierwszym razem tak było. Kobieta mówi w 20-tej sekundzie, że gdy to sprawdziła, niczego tam nie zobaczyła, więc to nie pierwszy raz gdy ma do czynienia z tym zjawiskiem i to nie jest jej pierwotna reakcja. Jeśli to fake to fajnie zrobiony.


  • 0

#4

trumpor113.
  • Postów: 31
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę że to światło które albo z zewnątrz zniekształcają liście albo odbite chociażby od tych zabawek wiszących nad łóżkiem.

Wydaje mi się że kobieta sama o tym wie ale postanowiła potrolować :D


  • 0

#5

Xotteva.

    Aspołeczny Introwertyk

  • Postów: 249
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Rzecz w tym, że to coś znajduje się na tle szczebelków łóżeczka, więc gdyby to było tylko światło, poruszając się, przerwy między szczeblami zostały by na miejscu, a na nagraniu widać, że wszelkie przerwy, poruszają się wraz z obiektem, więc są jego częścią.

 

Takie coś przyszło mi do głowy: może to pająk kołyszący się na nici pajęczyny przed kamerą? Coś co wystaje z prawej strony obiektu, wygląda trochę jak segmentowe odnóże, stąd by były te przerwy. Jak co jakiś czas obraz się rozjaśnia, z lewej widać coś jakby nić. Może pająk na jednej naprężonej nici zwisa, a druga - luźniejsza wystaje mu z odwłoka i zahaczyła się o coś powyżej, dlatego nie lata, jak jej się żywnie podoba. Pająk nie wyjaśnia wprawdzie, czemu to znika jak światło się zapala, ale możliwe, że po prostu ta kamerka nagrywa mniej klatek na sekundę niż zwykła kamera, w końcu obraz jest opóźniony, więc jakaś znakomita jakość to to nie jest, zatem może kamera nie uchwyciła momentu jak pająk, spłoszony światłem, ucieka poza kadr. A niektóre pająki potrafią się bardzo szybko ewakuować.

Tylko taki pomysł ode mnie.


  • 0

#6

trumpor113.
  • Postów: 31
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rzeczywiście wygląda na to że to albo pająk albo jakiś paproch :D

Moją wcześniejszą teorię odrzuca też to że po ponownym zgaszeniu światła w pokoju dziecka światła również znikają. 


  • 0

#7

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To coś zostało powieszone na długiej lince/żyłce/sznurku (odpowiednie podkreślić), której koniec znajduje się przy drzwiach. Osoba idąca z ekranem (lub ktoś razem z nią) pociąga za sznurek w momencie wejścia do pokoju i zapaleniu światła. Znikło i nie pojawia się ponownie po zgaszeniu światła.

Dajcie spokój....





#8

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gdy kobieta poruszyła tym materiałem zdmuchnęła drobinkę kurzu, która merdała się przed obiektywem kamery dlatego później jej nie widać.


  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych