Skocz do zawartości
Zdjęcie

We Are Q


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
28 odpowiedzi w tym temacie

#1

ppp.
 • Postów: 485
 • Tematów: 29
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

„We Are Q” jest nowym ruchem  konspieracyjnym  w USA zapoczątkowanym przez QAnon (https://pl.wikipedia.org/wiki/QAnon),

anonimową osobę posiadającą dostęp do tajnych informacji, wywodzącą się prawdopodobnie z otoczenia Donald Trumpa.  Walczy z sektą, która rządzi w Ameryce.
Istnieją podejrzenia, że nawet 70% osób mających władzę w USA przynależy do „deep state”.

 

 

O ukrytym rządzie w Ameryce otwarcie mówi również Władimir Putin.

 

 

 

 

01:32 Wiecie, odchodząc do tekstu
01:36  Chciałbym dodać parę słów całkowicie od siebie
01:38  Widzimy, że w USA istnieją siły,
01:41  Które z łatwością gotowe są zepsuć stosunki rosyjsko-amerykańskie,
01:48  Realizować swoje ambicje wchodząc w polityczne wojny w Ameryce
01:55  Gotowe poświecić swoje interesy, wielomilionowe kontrakty
02:02  Na rosyjskim rynku, miejsca pracy w USA
02:08  Być może nie wieloma ale i tak utraconymi.
02:10  W połączeniu z rosyjskimi partnerami
02:13  Są to dziesiątki tysięcy lub nawet setki tysięcy
02:16  Który poświęca interesy swoich sojuszników tak  w Europie jak i na Bliskim Wschodzie
02:24  W szczególności mam tu na myśli interesy Izraela.
02:29  Przecież rozmawialiśmy o zaprowadzeniu pokoju na Wzgórzach Golan
02:32  Podczas przeprowadzania operacji w Syrii
02:35  Można by sądzić, że to nikogo nie interesuje
02:40  Gotowe poświęcić swoje własne bezpieczeństwo
02:44  Dlatego że wszędzie i zawsze nas uczono, że
02:47  Ludzie pracujący dla kraju w interesach społeczeństwa
02:50  Przede wszystkim powinni myśleć o tych fundamentalnych interesach
02:56  I stawiać ich zawsze ponad wszystko.
02:59  NO NIE !
03:02  W Stanach Zjednoczonych widzimy jest siła,
03:03  Która swoje grupowe i partyjne interesy
03:07  Stawia ponad interesy państwa
03:10  O takich ludziach w Rosji dobrze kiedyś napisali
03:12  Nasi znamienici pisarze
03:15  “Żałośni, bezwartościowi ludzie”
03:18  Ale to nie jest tak, w tym przypadku to nie jest tak
03:21  Oni nie są ani żałośni, ani bezwartościowi
03:26  A wszystko jest na odwrót
03:28  Są bardzo wpływowi, silni, jeśli mogą wpajać
03:30  /przepraszam z żargon/ swojemu społeczeństwu
03:34  Milionom swoich wyborców, różne trudne do przyjęcia w normalnej logice historie.


Użytkownik ppp edytował ten post 20.08.2018 - 16:26

 • 1

#2

Dagmii.
 • Postów: 109
 • Tematów: 49
 • Płeć:Kobieta
 • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Trzeba przyznać, że cała teoria została dość solidnie skonstruowana, że wszystko jest przemyślane i daje aluzje do wielu odniesień, zarówno biblijnych jak i do pop kultury, wiele jest wyjaśnionych tutaj: https://www.vice.com...nspiracy-theory niestety w języku angielskim.


 • 0#3

ppp.
 • Postów: 485
 • Tematów: 29
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

BRIDGES - connecting people.

 

EURO100AP_02.JPG


 • 0

#4

Zaciekawiony.
 • Postów: 7681
 • Tematów: 80
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Brama budynku to też most?


 • 0#5

Nick.
 • Postów: 1527
 • Tematów: 777
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kiedy trolling zajdzie za daleko. "QAnon" robi furorę wśród fanów Donalda Trumpa

 

Od Watykanu po Waszyngton świat jest rządzony przez kabałę sadystycznych kryminalistów z Hillary Clinton na czele. Na szczęście, tym razem dobro zwycięży, a złoczyńcy wkrótce zostaną wtrąceni do Guantanamo - wszystko za sprawą geniusza Donalda Trumpa. Oto QAnon, najnowsza i najbardziej zwariowana teoria spisku, która coraz śmielej przebiła się z wirtualu do realu.

 

Wtorkowy wiec Donalda Trumpa w Tampie na Florydzie pod wieloma względami nie odróżniał się od innych spotkań amerykańskiego prezydenta ze swoimi fanami. Trump mówił o tym, jak dzięki swoim działaniom każdego dnia czyni Amerykę znowu wielką, jak wielką cieszy się popularnością (stwierdził wręcz, że jest najpopularniejszym Republikaninem w historii, co nie jest prawdą) i jak wielkie zwycięstwo odniósł w wyborach w 2016 roku. Nietypowa była tylko jedna rzecz, która od razu rzucała się w oczy: to rozsiani po całej sali wyborcy prezydenta, ubrani w białe koszulki i wymachujący transparentami z literką "Q".

 

Nie byli to fani słynnej postaci z Jamesa Bonda, lecz wyznawcy "Q Anon", jednej z najbardziej dziwacznych teorii spiskowych, jakie obiegły internet. A wiec w Tampie był pierwszym tak dużą areną, kiedy zwolennicy teorii wyszli z internetu do realnego świata.

 

Trump przeciwko złu

 

Na czym polega teoria? W jej centrum stoi tajemniczy "Q", anonimowy użytkownik internetowego forum 4chan, jednego z największych siedlisk trolli, wytwórni memów i internetowych mistyfikacji w internecie. Q (litera nawiązuje do rzekomo posiadanego przez niego najwyższego poziomu dostępu do tajnych informacji) podaje się za wtajemniczoną osobę w otoczeniu administracji Trumpa i - czasem wprost, czasem za pomocą niejasnych, ezoterycznych wskazówek zwanych "okruszkami" (breadcrumbs) - odkrywa wielki, skomplikowany, nieprawdopodobny spisek.

 

Pod wieloma względami spisek jest kompilacją najbardziej klasycznych teorii: światem rządzi grupa psychotycznych kryminalistów, którzy są bezpośrednio odpowiedzialni za wojny, klęski żywiołowe i ubóstwo na świecie. Do tej grupy, zwanej "głębokim państwem", należeli wszyscy amerykańscy prezydenci po Ronaldzie Reaganie, zaś ci, którzy próbowali ostrzec ludzkość przed spiskiem kończyli tak jak John F. Kennedy. Ale macki "głębokiego państwa" sięgają znacznie dalej, bo do grupy należą też aktorzy, tacy jak Tom Hanks.

 

Teoria łączy ze sobą zarówno stare motywy, jak te o Rotszyldach, jak i te nowsze, np. motywy z "Pizzagate" o istnieniu wielkiej pedofilskiej siatki prowadzonej przez elity. Jednak jest jedna rzecz, która odróżnia ją od innych. Okazuje się bowiem, że kabała zbrodniarzy nie jest wszechpotężna; wręcz przeciwnie, już lada chwila nastąpi jej bolesny kres. A to wszystko za sprawą administracji Donalda Trumpa. Trump, jako "patriotyczny" członek elit, któremu nie podobała się postawa jego kolegów, został wybrany przez patriotów w wojsku i służbach, by wygrać wybory, przejąć władzę i przełamać dominację kabały. W skrócie, pod płaszczykiem codziennego życia rozgrywa się epicka walka dobra ze złem.

 

Za sprawą Trumpa siły dobra odzyskały kontrolę nad służbami, w tym wszechpotężną Agencję Bezpieczeństwa Narodowego. To okazuje się być kluczowym krokiem, umożliwił im za pomocą inwigilacji zebrać dowody na liczne zbrodnie członków elit i wsadzić ich wszystkich do więzienia. W jaki sposób? Główną rolę grać ma tu Robert Mueller, były szefa FBI, a obecnie specjalny prokurator powołany do zbadania sprawy domniemanej zmowy Trumpa z Rosjanami. Rosyjska afera jest oczywiście jedynie przykrywką. W rzeczywistości bowiem Mueller przygotowuje tysiące aktów oskarżenia przeciwko członkom elit, z Barackiem Obamą i Hillary Clinton na czele. Kiedy je ujawni, zacznie się Burza (Storm), czyli końcowa faza planu, kiedy wszyscy ujrzą prawdę, a Ameryka i Świat zostaną wyzwolone.

 

Skąd wiadomo, że Q mówi prawdę? Oczywiście nie wiadomo. Ale zwolennicy teorii twierdzą, że "okruszki" rzucane przez Q wielokrotnie znalazły potwierdzenie w faktach. Q z miesięcznym wyprzedzeniem miał "przewidzieć" odprężenie z Koreą Północną, dopiero teraz wyzwoloną spod kontroli agentów "głębokiego państwa" (następny będzie Iran). Co więcej, autentyczność teorii potwierdzać ma sam Trump, przemycając to w swoich tweetach. W jednym z "okruchów" np. Q "przewidział", że Trump użyje słowa "small" (mały) w swoim tweecie. I rzeczywiście niedługo potem to zrobił, bo organizował w Białym Domu "sobotę dla małego biznesu". Inni jako potwierdzenie teorii traktują fakt, że podczas jednego ze spotkań z wyborcami Trump wskazał na osobę w koszulce z Q i pokazał mu aprobujący gest kciuka w górę (tak jak robi to w odniesieniu do wielu innych fanów).

 

Wariactwo wchodzi do mainstreamu

 

Sprawa QAnon jest na tyle dziwaczna i niewiarygodna, że nie wierzy w nią większość wyznawców bardziej konwencjonalnych teorii spisku. Inni traktują to jako improwizowaną grę. Jednak jak pokazał wiec w Tampie, jest wiele osób, które traktują QAnon śmiertelnie poważnie. I ich grono stale rośnie, tym bardziej, że sprawę na swoje sztandary wzięły też znane osoby, jak aktorka Roseanne Barr (niedawno zwolniona z telewizji ABC za rasistowski komentarz), była gwiazda baseballa Curt Schilling, czy prominentne postacie z ruchu pro-life. Sprawę "QAnon" dyskutował w swoim programie w Fox News Sean Hannity, największa gwiazda prawicowej stacji i nieformalny rzecznik prasowy prezydenta. Teraz, po wiecu w Tampie, teoria zyskała jeszcze większy rozgłos, bo ruch dostrzegły i opisały niemal wszystkie największe amerykańskie media.

 

I choć wśród komentarzy dominuje prześmiewczy ton, to nie wszystkim jest do śmiechu. Podobnie jak w przypadku "Pizzagate" - innej spiskowej teorii zapoczątkowanej przez trolli z 4chana - mystyfikacja już zaczęła przynosić realne konsekwencje. W czerwcu mężczyzna uzbrojony w karabin maszynowy zablokował drogę przy tamie Hoovera w Nevadzie, domagając się publikacji "prawdziwego" raportu Departamentu Sprawiedliwości na temat zbrodni członków "głębokiego państwa". Jego publikację zapowiadał w swoich wpisach Q, gdy jednak jego przepowiednia się nie sprawdziła, wytłumaczył, że to sprawka agentów wrogiej kabały, którzy zatuszowali dokument. 30 lipca pod biurem prawnika Michaela Avenattiego - wskazanego przez Q jako członka "głębokiego państwa" - pojawił się natomiast mężczyzna z ostrym narzędziem w ręce.

 

Wraz ze wzrostem popularności spiskowej teorii takie zdarzenia będą się tylko nasilać. Tym bardziej, że nie jest to pierwszy pierwszy przypadek, kiedy akcja zorganizowana przez internetowego trolla sprowokowała dramatyczne konsekwencje w realnym świecie. W ubiegłym roku wyznawca "Pizzagate" - stworzonej przez 4chan spiskowej teorii o ludziach Hillary Clinton wykorzystujących dzieci w piwnicy waszyngtońskiej pizzerii - postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Uzbrojony w karabin szturmowy napadł na lokal i oddał dwa strzały, zanim zorientował się, że w pizzerii nie ma ani piwnicy, ani rzekomo przetrzymywanych tam dzieci. W czerwcu 2017 roku został skazany na 4 lata więzienia.

 

Ale możliwość powtórki z takich incydentów to niejedyne zmartwienie. Niektórzy eksperci obawiają się, że podobnie jak w przypadku innych spiskowych teorii, QAnon zostanie podchwycona przez Rosjan i rosyjskich trolli, aby siać jeszcze większy zamęt w głowach amerykańskich wyborców.

 

"To tylko kwestia czasu, kiedy Rosjanie się tego uczepią. To działa wprost na ich korzyść: kolejny sposób, by podzielić Amerykanów" - skomentował na Twitterze Steven Hall, były oficer CIA.

https://wiadomosci.w...80038528009857a

 


 • 1#6

asbiel.
 • Postów: 394
 • Tematów: 9
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przecież istnienie podziemnej energii wpływów, władzy, bogactwa powiązanej na całym świecie. Jest faktem. Uważanie tego za teorię 'spiskową' dowodzi tylko temu, iż warstwa standardowego modelu społeczeństwa w XXI wieku jest na swoim miejscu.


Użytkownik asbiel edytował ten post 03.09.2018 - 21:17

 • 0

#7

ppp.
 • Postów: 485
 • Tematów: 29
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

You are not alone, Patriot.
You are part of history.
Never, in our history, has this been attempted.
GOD BLESS YOU & YOUR FAMILY.
Stay strong.
Stay the course.
WWG1WGA!
Q


 • -1

#8

ppp.
 • Postów: 485
 • Tematów: 29
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Żyjemy w czasach ogromnych zmian jakie zachodzą w nauce, polityce, rozwoju społecznym. Nastał prawdopodobnie czas by uświadomić to sobie i by każdy z nas wziął odpowiedzialność za dalszy los tego świata, czas by wybrać swoją drogę.

 

 

_______________________________________________________________________

 

There was a time when our children stood at attention, put their hand on their heart, and in one UNITED voice, recited the PLEDGE OF ALLEGIANCE.
There was a time when STRENGTH and HONOR meant something.
There was a time when standing for our FLAG meant something.
There was a time when our history (heritage) was taught with PRIDE and RESPECT.
There was a time when respect was given to those who serve(d), bled, and died to protect and defend our GOD GIVEN FREEDOM.
There was a time when we were GRATEFUL.
There was a time when these UNITED STATES OF AMERICA, ONE NATION UNDER GOD, was UNITED.
There was a time when these UNITED STATES OF AMERICA, ONE NATION UNDER GOD, was UNITED UNDER ONE FLAG.
There was a time when, WE, THE PEOPLE, decided our future.
There was a time when, WE, THE PEOPLE, had a voice.
There was a time when, WE, THE PEOPLE, were UNITED and STRONG.
“I pledge allegiance to the Flag of the United States of America, and to the Republic for which it stands, one Nation under God, indivisible, with liberty and justice for all."
It is time, WE, THE PEOPLE, reclaim what is rightfully ours.
MAY GOD BLESS AMERICA AND ALL THOSE WHO DEFEND AND PROTECT HER AGAINST ALL ENEMIES, FOREIGN AND DOMESTIC.
WE STAND TOGETHER AS PATRIOTS.
WHERE WE GO ONE, WE GO ALL.
HOME OF THE BRAVE.
Q+


Użytkownik ppp edytował ten post 09.09.2018 - 00:39

 • -1

#9

ppp.
 • Postów: 485
 • Tematów: 29
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

W samym zjawisku Qanon najbardziej fascynująca jest chyba metoda zastosowana dla osiągnięcia postawionych celów. Wydaje się, że została użyta po raz pierwszy w tak poważnej grze.

 

Doskonale obrajuje ją ten teledysk:

 


Użytkownik ppp edytował ten post 09.09.2018 - 02:08

 • -2

#10

ppp.
 • Postów: 485
 • Tematów: 29
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Picie młodej krwi przedłuża życie.

 

2144 11-Sep-2018

https://twitter.com/...172411973885952
https://twitter.com/...465404572758017
Nothing to See Here.

Q


 • -1

#11

ppp.
 • Postów: 485
 • Tematów: 29
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

False, moon landings are real.
Programs exist that are outside of public domain.
Q


 • -1

#12

Wszystko.
 • Postów: 9459
 • Tematów: 72
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co chciałeś powiedzieć tym postem?#13

ppp.
 • Postów: 485
 • Tematów: 29
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Post należy do Q.
Zamieściłem go gdyż jestem podobnego zdania. Lądowanie na księżycu zostało nagrane w studiu ze względów propagandowych na wypadek gdyby coś poszło nie tak. Ktoś zadecydował by społeczeństwu przekazać właśnie ten obraz, co wcale nie zaprzecza prawdziwości samej  misji Apollo 11.


 • -1

#14

Wszystko.
 • Postów: 9459
 • Tematów: 72
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No ale to pierwsze zdanie,, False, moon landings are real" co można przetłumaczyć,, nieprawda, lądowania na księżycu są prawdziwe".#15

ppp.
 • Postów: 485
 • Tematów: 29
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Stworzony przez DARPA Facebook ma na celu zebranie w jednym miejscu wszystkiego o tym co ludzie mówią, widzą i robią.

 

3b87a426488c5bf7ae5da034ddff612d1525e598

 

 

 

ostrzezenie.gif

 

7.6 Zabronione są wszelkiego typu prowokacje tj. wątki lub wpisy wprowadzające w błąd w sposób celowy lub zamierzony.

TheToxic


 • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u