Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciemna postać z widocznymi włosami co oznacza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#1

Tomek91.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam proszę aby na temat wypowiedziała się osoba która ma wiedzę i się zna. Nie chcę słuchać wymyślnych historii. Co oznacza ciemny wizerunek osoby zarys postaci z dobrze widocznymi włosami bez widocznej twarzy. Co oznacza gdy się ukazała? Stało się to w domu w którym zmarła osoba około roku temu. Proszę jedynie o poważne odpowiedzi.
  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale komu się ukazała i kiedy to było?
  • 0



#3

qrqaiksde.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To z pewnością duch. Pozdrawiam cieplutko.

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#4

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam proszę aby na temat wypowiedziała się osoba która ma wiedzę i się zna

Również witam, co to znaczy że ma wiedzę i się zna? Na czym się ma znać bo nie rozumiem pytania?

 

Nie chcę słuchać wymyślnych historii.

Po pierwsze to nie słuchać, a czytać taka mała różnica. Niestety ale skoro nie chcesz czytać wymyślonych historii to po co się tu rejestrowałeś? Nie odpowiadamy za wiarygodność użytkowników, a nawet jeśli ktoś coś opowiada to i tak nigdy nie będziesz mieć pewności, że mówi prawdę ponieważ dana sytuacja nie zdarzyła się Tobie więc to tylko dobra wola czy jej uwierzysz czy nie.

 

Co oznacza ciemny wizerunek osoby zarys postaci z dobrze widocznymi włosami bez widocznej twarzy

Nie wiem dokładnie co to oznacza lecz dwóch najbardziej znanych demonologów czyli państwo Warren-owie w swojej książce opisują, że wszystko co jest szare, czarne i ogólnie ciemne jest złe i ma złe zamiary, tyczy się to zarówno rzeczy zmaterializowanych (masa koloru ciemnego) jak i pojawiających (ciemny wicher kształtu małego tornada). Natomiast wszystko co jest dobre i ma dobre zamiary jest jasne bądź białe. O dokładniejszy zarys sprawy proponowałabym udać się do księdza do jakiejkolwiek parafii, tam niewiele pomogą ale zawsze można uzyskać dodatkowe odpowiedzi.

 

Co oznacza gdy się ukazała?

Interpretacji może być sporo, od zwykłego przewidzenia do ostrzeżenia, wszystko zależy komu się ukazała, w jakich było to okolicznościach, czy dana osoba była sama, o której godzinie, w jakim miejscu, jaki miała związek ze zmarłą osobą, jaki jest jej stan psychiczny itd.Tutaj nad dokładniejszą interpretacją nie pomoże internet, jeśli na poważnie szukasz odpowiedzi radzę poszperać w życiu osoby żyjącej (tej której się ukazała) i zapytać się czy zdarzyło się to raz, czy więcej razy. Przebadać wzrok, mózg i wykluczyć potencjalne choroby i nie piszę tego złośliwie ale jeśli ktoś widzi coś czego nie ma i nie istnieje to jest to alarm dla bliskich aby udać się do placówki medycznej.

Stało się to w domu w którym zmarła osoba około roku temu

Parę tygodni temu w mojej rodzinie zdarzył się podobny przypadek, lecz postać była biała. Ukazała się dokładnie w pierwszą rocznicę śmierci do tej pory nie wiemy co to było, na paraliż senny to nie wyglądało więc uznaliśmy to za ostrzeżenie i na tym koniec, nie dążymy tematu bo i po co?





#5

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Musisz bardziej opisać tą sytuację. Przede wszystkim odpowiedzieć na pytania:

 

  • Czy zmarła osoba była  z Tobą jakoś spokrewniona, albo łączyły ją z Tobą jakieś więzi?
  • Jak długo mieszkasz w tym domu?
  • Czy ta osoba mieszkała z  Tobą czy niedawno się wprowadziłeś już z tą wiedzą, że w tym mieszkaniu ktoś zmarł?

  • 0



#6

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Co oznacza ciemny wizerunek osoby zarys postaci z dobrze widocznymi włosami bez widocznej twarzy. Co oznacza gdy się ukazała?  

 

To oznacza że odwiedził cię trener reprezentacji Senegalu.

s1abrnxqoui9z7aok5pxwfbz2xo2d9er.jpg


  • 8



#7

Tomek91.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Opiszę wam bardzo dokładnie wszystko a jutro udam się do księdza. Pierwszy raz stało się coś niepokojącego po śmierci mojej babci było to bardzo dawno w 1999 roku w rodzinnym domu mojej matki , przemieścił się pewien przedmiot który nie miał prawa się przemieścić. Byłem mały i nikt mi w to nie uwierzył. I teraz doświadczyłem takiej sytuacji która mnie okropnie wystraszyła aż zdrętwiałem i nie wiedziałem co robić. Zamieszkałem od niedawna z dziewczyną w domu po jej wujku umarł niecały rok temu. I odkąd tam mieszkam dzieją się dziwne rzeczy. Raz włączył nam się laptop gdy siedzieliśmy i oglądaliśmy tv i odpalił się film na laptopie. Trochę nas to zdziwiło ale nie drazylismy tego tematu. Było to ze 3 miesiące temu, później wydażyła się sytuacja w której omal nie zginąłem i to że żyje można uznać za cud. Wczoraj robiłem obiad a drzwi wejściowe otworzyły się z zatrzasku klamki i to mnie przeraziło z początku ale był przeciąg i padał deszcz więc jakoś to usprawiedliwiłem ale to było serio dziwne wieczorem siedzieliśmy razem w mieszkaniu i już kladlismy się spać ja się wierciłem po mieszkaniu, położyłem się na łóżko i po chwili na dworze strasznie zaczęły szczekać psy. Poszedłem wyjżeć przez okno i je zamknąć. Zamknąłem okno i z pokoju mamy drzwi do kuchni odwracałem się przez prawe ramię i przez dosłownie ułamek sekundy ujrzłem to coś. Zdrętwiałem poszedłem do łóżka. Dalej nie ma co opisywać bo się już to coś nie pojawiło zabraliśmy się z dziewczyną z tego domu i pojechaliśmy do moich rodziców. Ja miałem okropne uczucie że ktoś jest za ścianą czułem że tam coś jest ale byłem sparaliżowany strachem. Ten dom nie ma żadnych tragicznych historii do dwóch pokoleń do tyłu dalej nic nie ustaliliśmy. Jestem zdrowy psychicznie i fizycznie więc to ze widzę coś czego nie ma totalnie odpada. Jak o tym czymś myślę to jest mi tego czegoś żal czuje okropne współczucie do tego czegoś i zawsze płacze. Wierzę w Boga nie chodzę do kościoła jakoś tak wyszło że nie jestem osobą która odwiedza co niedzielę kościół. Dlaczego to coś się ukazało akurat mi? Jak ja nic nikomu nie zrobiłem nikogo nie skrzywdziłem.

Chcę rozmawiać z osobą która miała doczynienia z podobnymi przypadkami nie chce rozmawiać z kimś kto będzie drwił z tego. Bo ja potrzebuję konkretnych informacji. Stało się to w nocy parę minut po 2 w nocy.

Stało się to gdy szedłem spać moja dziewczyna już spała. Nie łączą mnie żadne więzi ze zmarłą osobą w tym domu.
 
  • 0

#8

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poszedłem wyjżeć przez okno i je zamknąć. Zamknąłem okno i z pokoju mamy drzwi do kuchni odwracałem się przez prawe ramię i przez dosłownie ułamek sekundy ujrzłem to coś.

 

Bardziej zastanawiające jest to że ludzie przeżywają bardzo traumatyczne sytuacje życiowe i nie mogą spać tygodniami a ty widzisz postać z innego wymiaru która nie ma twarzy i kładziesz się po tym spać jakby nigdy nic. 


  • 0



#9

Tomek91.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie położyłem się spać nie wiem do czego jest to potrzebne abym opisywał to co było dalej ja potrzebuję informacji odnośnie tego co zobaczyłem a nie tego co robiłem po tym zdarzeniu.
  • 0

#10

Churchyard dweller.
  • Postów: 356
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ale nikt Ci nie powie  na pewno co zobaczyłeś, bo nikt przy tym zdarzeniu nie był. Tak, były osoby ktore mialy podobne przypadki, ale one je opisza, a niekoniecznie podadza prawdziwe wyjasnienie. Odpowiedz na kilka pytań i przemyśl odpowiedzi, które mogą wyjaśniać problem:

 

przemieścił się pewien przedmiot który nie miał prawa się przemieścić. Byłem mały i nikt mi w to nie uwierzył.

 

Opisz to dokładniej, żebyśmy wiedzieli czy faktycznie nie mogl sie przemiescic.

 

Raz włączył nam się laptop gdy siedzieliśmy i oglądaliśmy tv i odpalił się film na laptopie.

 

Jest wyjaśnienie naturalne- kwestia elektryki, elektroniki. Niech jakiś fachowiec to dokładniej opisze.

 

później wydażyła się sytuacja w której omal nie zginąłem i to że żyje można uznać za cud.

 

A gdzie opis tej sytuacji, bo nie widzę?

 

ale był przeciąg i padał deszcz więc jakoś to usprawiedliwiłem

 

I sam sobie odpowiedziales.

 

przez dosłownie ułamek sekundy ujrzłem to coś

 

Pewnie złudzenie, przywidzenie. Wyglądało to coś tak?:

 

http://www.paranorma...udzie-cienisci/

 

Dalej nie ma co opisywać bo się już to coś nie pojawiło zabraliśmy się z dziewczyną z tego domu i pojechaliśmy do moich rodziców.

 

Coś szybko bierzecie nogi za pas mimo braku zagrozenia. Tu małe dzieci mieszkały długi czas z duchami, które nimi rzucały po pokoju i nie uciekały: http://www.paranorma...nii/?hl=enfield Powinniście zostać i sprawdzić czy widzenie postaci bedzie sie powtarzac, bo taki jednorazowy ułamkowosekundowy incydent to niewystarczajacy materiał do analizy. Moglibyscie np. kamery zamontować i probowac uchwycic dziwne zjawiska.

 

Ja miałem okropne uczucie że ktoś jest za ścianą czułem że tam coś jest

 

No właśnie, tylko uczucie.

 

Ten dom nie ma żadnych tragicznych historii do dwóch pokoleń do tyłu dalej nic nie ustaliliśmy.

 

A to musi mieć tragiczną historię? Może duch wujka jest jajcarzem albo mu się nie spodobał chłopak jego siostrzenicy/bratanicy czyli Ty?

 

Jestem zdrowy psychicznie i fizycznie więc to ze widzę coś czego nie ma totalnie odpada.

 

Nie odpada, bo zaburzenia zdrowotne mogą się pojawić w jakimś momencie w życiu.

 

jutro udam się do księdza.

 

Ale po co? Ksiądz Ci nie pomoże, bo niby jak. Lepiej idź do lekarza, zrób badania jeśli widzenia będą się powtarzać.


  • 2

#11

Tomek91.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest śmieszne jak ktoś radzi mi iść do lekarza wręcz żałosne. To coś wyglądało jak hood ded figure ale nie do końca bo miałem zarys postaci tak mniej więcej do pasa. Nie wmawiajcie mi że jestem chory bo to jest żałosne i się tylko denerwuje. Wiem że na sytuację z laptopem i drzwiami jest wyjaśnienie ale razem te sytuacje są strasznie dziwne. Trzymaliśmy na piecu kaflowym wanienke do mycia dzieci i ta wanna wiem zaraz mnie wyśmienicie wszyscy po kolei ona spadła z pieca na podłogę. Z księdzem muszę się spotkać musi mi też pojedzie jakie jest jego zdanie o tym i poświęcić mieszkanie.
  • 0

#12

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To są zjawiska mające naturalną przyczynę. Wanna spadła z pieca i tyle. Jak będziesz szukał paranormalnych wyjaśnień, to daleko nie zajedziesz.
A co do tej zjawy.

A common type of anomalous experience is the apparitional experience, which may be defined as one in which a subject seems to perceive some person or thing that is not physically present. Self-selected samples tend to report a predominance of human figures, but apparitions of animals,[4] and even objects[5] are also reported. Notably, the majority of the human figures reported in such samples are not recognised by the subject, and of those who are, not all are of deceased persons; apparitions of living persons have also been reported.[6]
https://en.m.wikiped...ous_experiences
  • 0



#13

Churchyard dweller.
  • Postów: 356
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ta wanna byla z plastiku, tak? Spadla z przyczyn naturalnych, pewnie byla zle polozona itp. Gdybys mial cos masywnego na srodku stolu albo mebli np. zegar kominkowy lub ciezki wazon i nagle zobaczyl jak sie przesuwa i spada na ziemie wtedy moglibysy mowic o zjawisku niewyjasnionym. A tak zawsze spada cos co moze spasc czyli np. obraz ze sciany czy cos na krawedzi, zle polozone itp.

Jakbys mial zapalenie pluc i ktos ci radzil isc do lekarza to tez powiesz ze to zalosne?

Skoro musisz isc do ksiedza i wiesz ze on ci wyjasni sprawe to po co sie nas pytasz? Trzeba bylo od razu do niego uderzac. To poswiecenie realnie nic nie da, ale wiara ze pomoze moze uspokoic twoj umysl i dziwne zjawiska ustana, taki efekt placebo.

Jeszcze dorzucam fragment z artykulu wiki z linka Wszystko:

"Anomalous experiences, such as so-called benign hallucinations, may occur in a person in a state of good mental and physical health, even in the apparent absence of a transient trigger factor such as fatigue, intoxication or sensory deprivation."

Nietypowe doswiadczenia tak zwane lagodne halucynacje moga wystapic u osoby o dobrym stanie fizycznym i psychicznym, nawet przy widocznym braku przejsciowych czynnikow wyzwalajacych takich jak zmeczenie, zatrucie lub deprywacja sensoryczna.

Użytkownik Color Coelestinus edytował ten post 25.06.2018 - 09:50

  • 1

#14

Tomek91.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Koledzy a odchodząc już od tych naukowych teorii. Powiedzcie mi jak kiedyś w dawniejszych czasach wyganiało się złe duchy lub dobre. Nie piszcie że duchów nie ma tylko podajcie mi jakieś sensowne przykłady jak wypędza się duszę lub pomaga jej albo dowiaduje się czego ona chce bo ja też nie wierze w życie pozagrobowe, wierze nauce i wierze to ze człowiek umiera i koniec kropka jesteśmy organizmami i później nie ma już nic ale te ostatnie przeżycia trochę mój pogląd zachwiały.

 

Wieża może być spadochronowa.

TheToxic


Jezu ja na śmierć zapomniałem przed poznaniem dziewczyny ja bawiłem się w wywoływanie duchów było to raczej w formie żartów niż na poważnie, mam z tego nagrany kawłek filmu. Jezu to przecież nie może być powiązane no bo w jaki sposób???????? Robiłem to w domu u rodziców. Jezu zaraz oszaleje bo dopiero sobie to przypomniałem.
  • 0

#15

Churchyard dweller.
  • Postów: 356
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Skoro je kiedys przyganiales, to wywolaj ponownie duchy przodkow i spytaj sie ich jak kiedys wyganiano duchy. A tak wgl to wydaje mi sie ze trollujesz.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych