Skocz do zawartości


Zdjęcie

Men in black to nie postacie filmowe!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

TO NIESAMOWITE! MEN IN BLACK TO NIE POSTACIE FILMOWE! SENSACYJNE RELACJE OSÓB, KTÓRE ZETKNĘŁY SIĘ Z OSOBAMI W CZERNI!

 

Od lat, z różnych stron świata przychodzą komunikaty o spotkaniach z tajemniczymi postaciami ubranymi na czarno, które pojawiają się i znikają w niewyjaśniony sposób. Kim są i skąd przybywają? A co najważniejsze – jaką spełniają misję na Ziemi?

 

                                                                 Men-in-black.jpg

                                                                 fot/niezwyklahistoria

 

Ludzie w czarnych ubraniach

 

W relacjach wszystkich osób, które doświadczały spotkania z tymi przerażającymi postaciami, jest jeden charakterystyczny szczegół – wszyscy stwierdzają, że osoby te były ubrane na czarno. Jak twierdzą naoczni świadkowie są  to zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Ich zamiary nie zostały jednoznacznie ustalone. Nie wiadomo też  czy na pewno są ludźmi oraz w jakim celu się pojawiają.

 

Lęki Patricii

 

Przykładem dręczenia przez postacie w czerni są wydarzenia, jakie przytrafiły się mieszkance USA – Patricii. Amerykanka twierdziła, że od czasów swojej wczesnej  młodości spotykała ludzi ubranych  w czarne stroje. Budzili oni w niej grozę i paniczny lęk. Długa peleryna, kapelusz z rondem i brak „ludzkiej twarzy” dowodził, iż nie są to postaci ludzkie, ale, jak twierdziła Paricia – zjawy, duchy lub demony. Kobieta mieszkała w domu, obok którego działy się niewytłumaczalne zjawiska, a jej sypialnia usytuowana była dokładnie naprzeciwko złowrogiego i tajemniczego jeziora. Kobieta od 16 roku życia doświadczała przerażających wizji, w których regularnie nawiedzali ją wysłannicy w czerni.

 

Patricia była pewna, że przebywali oni w jej pokoju, w czasie niemalże każdej nocy. Miała wrażenie, że wychodzą z cienia w kątach pokoju. Ich obecność była dla niej czymś tak  przerażającym, że nie potrafiła normalnie funkcjonować w ciągu dnia, a co dopiero zasypiać podczas wieczornego odpoczynku. Niestety postaci te ingerowały także w fizyczność kobiety. Patricia twierdziła, iż doświadczyła z ich strony wykorzystywania seksualnego. Po każdej wizycie była zmęczona, czuła się fatalnie i niewiele pamiętała z poprzedniej nocy. Po tym wydarzeniu kobieta do dnia dzisiejszego boryka się z problemami natury psychicznej.

 

Wenezuelskie odwiedziny

 

Działanie owych, czarnych postaci towarzyszyło jej także podczas dorosłego życia.  Nawiedziły ja nawet w szpitalu, w Wenezueli, gdzie rodziła swego syna. Znaczyłoby to, że ich obecność nie jest uwarunkowana konkretnym miejscem, ale osobą, której się ukazują. Koszmar miał miejsce na sali szpitalnej. Patricia po raz kolejny doświadczyła na sobie strasznego działania postaci w czerni.

 

Fantazje czy choroba psychiczna?

 

Psychiatrzy twierdzą, iż Patricia jest osobą zdrową na umyśle. Nigdy nie miała także tendencji do koloryzowania czy tworzenia fikcyjnych opowieści, aby wzbudzić czyjąś litość, podziw czy zainteresowanie. Kobieta jest przekonana, że wszystko, czego doświadczyła było realnym działaniem jakichś tajemnych sił – może z zaświatów lub innych cywilizacji? Dla niej to udręka i cierpienie, gdyż strach przed tymi postaciami  nie pozwala jej normalnie żyć ani też pozbyć się swych prześladowców.

 

Patricia na dowód tego, że mówi prawdę podaje świadectwa swoich znajomych. Okazało się, z wraz z przyjaciółmi ze studiów doświadczała paranormalnych zjawisk związanych z tajemniczymi postaciami w czerni. Miały miejsce głuche telefony, dziwne zachowanie zwierząt domowych etc. i doznali tego wszyscy przyjaciele Patricii. Czyżby zbiorowa halucynacja?

 

Kosmici czy siły nieczyste?

 

Kobieta zastanawia się, czy zjawy nie są przypadkiem kosmitami, którzy zostali wysłani na ziemię, aby robić testy na ludziach. A może to wysłannicy szatana lub siły nieczyste, chcące opanować świat? Zaobserwowano, że ich pojawianie łączy się, podobnie, jak to miało miejsce w serii filmów Men in Black, z zaistnieniem tajemniczych zjawisk.

 

Nikt nie wie, kim są ludzie w czerni ani czy w ogóle można nazwać ich ludźmi. Jakie mają zamiary? W jaki sposób wyszukują kolejne ofiary? Jedno jest pewne – lepiej ich unikać!

 

niezwyklahistoria.png





#2

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Często kiedy wychodzę nocą  i idę się przejść, zakładam czarne spodnie, mam czarne buty, czarna bluza z dość głębokim kapturem, który zakładam sobie na głowę a na to czarna ramoneska albo płaszcz ( zależnie od pory roku). Wieczorem kiedy mam założony kaptur, naprawdę nie widać mojej twarzy. Wyglądam jak zło. Parę razy się o tym przekonałam. Raz jak poszłam po kumpelę na autobus, to kiedy wysiadła, to kierowca stał i nie ruszył, do momentu kiedy ruszyłyśmy z miejsca. Dało się odczuć, że gdyby ona tylko krzyknęła, to zapewne by mnie zaatakował. Czaił się w tym autobusie nie bez przyczyny.  8) Raz z kumplem szłam na PKP - kaptury na głowach i czarne ciuchy. Kobieta się odwróciła i jak zobaczyła mojego kumpla, to omal by zawału ne dostała.  Kiedyś sobie robiliśmy debilne żarty ze znajomymi i ... padło na mnie. Miałam się ubrać na czarno, czarny kaptur założyć na łeb i jeszcze czarny golf na całą twarz. usiadłam tak na ławeczce w parku i czekaliśmy jak zareagują przechodnie kiedy zobaczą postać bez twarzy, bo czarny golf wieczorem sprawiał wrażenie , że pod kapturem nic nie ma. Reakcje były różne, ale miały wspólny mianownik - strach.  Do czego zmierzam. Może dziewczynę straszono, bo jakoś nie chce mi się wierzyć w te historie. Ludzka pamięć czasami potrafi zawodzić. Świadkowie przestępstwa, bardzo często składają całkiem odmienne zeznania. Jeden powie, że bandzior miał założoną na twarzy kominiarkę, a inny, że miał kaptur na głowie a jeszcze inny, że  miał sweter i czarną czapkę. Ktoś powie, że miał pistolet w ręku a kto inny będzie się zarzekał, że trzymał nóż.  Wspomnienia można również zakłócać, oszukiwać a nawet zadając sugerujące pytania, wymuszać na człowieku, by przypomniał sobie coś innego. Do tego stres i emocje też mogą zniekształcać wspomnienia. Ta historia mogła wyglądać całkowicie inaczej. 


Użytkownik Endinajla edytował ten post 09.05.2018 - 20:39

  • 3



#3

abnormal.
  • Postów: 129
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

i chciałoby się dowcipnisiowi lecieć do Wenezueli by straszyć dziewczynę po porodzie? mam niejakie wątpliwości


  • 0

#4

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A może ona doznała jakiegoś urazu w przeszłości i widok postaci w czerni ja paraliżuje.


  • 3



#5

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawe, bo już słyszało się nie raz o men in black, kapturach bez twarzy, ludziach bez głowy, itp. Omamy? mimo, że jestem zwolennikiem to nigdy nie spotkałem się z czymś takim, a brak dowodów wpływa na sposób myślenia.

 

 

 

Psychiatrzy twierdzą, iż Patricia jest osobą zdrową na umyśle. Nigdy nie miała także tendencji do koloryzowania czy tworzenia fikcyjnych opowieści, aby wzbudzić czyjąś litość, podziw czy zainteresowanie. Kobieta jest przekonana, że wszystko, czego doświadczyła było realnym działaniem jakichś tajemnych sił – może z zaświatów lub innych cywilizacji?

 

A to bardzo interesujący wpis. Nie jedna osoba widziała też UFO i co? no właśnie nic. No, więc krótko czasami myślisz, że wszystkie te zjawiska paranormalne to ściema, ale zobaczysz/usłyszysz coś co zmieni twoje życie, wtedy odnosisz wrażenie, że istnieją rzeczy tajne, być może niezbadane, o których nikt nie ma pojęcia, jedno jest pewne, życie bywa dziwne i każdy z nas na pewno wie coś o tym. Prawda?


  • 1

#6

Darkman-72.
  • Postów: 101
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tego co czytałem tak zwani "Men in black" zazwyczaj odwiedzali ludzi, który twierdzili że widzieli UFO lub kosmitów i zastraszaniem wymuszali na takim delikwencie siedzenie cicho i nierozpowiadanie o tym co się widziało. Stąd też pomysł na filmową serię pod tym tytułem.


  • 0

#7

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Prawie cały kler od stóp do czubka głowy ubrany jest na czarno i co to znaczy?  Sama mam mnóstwo czarnej odzieży i często jestem ubrana w czerń i z całą pewnością przestrachu w oczach mijających mnie osób bez względu na porę dnia lub nocy nie widziałam.


  • 0



#8

Nick.
  • Postów: 1527
  • Tematów: 777
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Men in black. Men. Tu chyba nie ma równouprawnienia.

A może się mylę? Słyszał ktoś o women in black?


  • 0



#9

Komarzyca.

    The daughter of Satan.

  • Postów: 114
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Brzmi jak objawy mocno paranoidalne które udzieliły się grupowo i poszły w świat :D


  • 0

#10

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Polecam zainteresowanym dostępny na platformie netflix film dokumentalny "the nightmare". Wnosi bardzo dużo do tematu, choć pozostawia więcej pytań niż odpowiedzi.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych