Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy Nibiru nadciąga?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1591 odpowiedzi w tym temacie

#61

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z naukowego punktu widzenia teorie spiskowe o tym Nibiru to jedna wielka bzdura.Najśmieszniejsze że Nibiru z Sumeryjskich zapisów o był po prostu Jowisz a pisarze tacy jak Zecharii Sitchin - pseudonaukowiec, okultysta i ezoteryk...tyle na temat Nibiru.
  • 0

#62

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jaaaaaaa ej ludzie Wy się tutaj marnujecie. Tacy z was sceptyczni astrologowie to co Wy tu jeszcze robicie?
Wydrukujcie temat do CV i już macie robotę w NASA;)

Za to tobie proponuje zalozyc nowy kult -;-.
  • 0

#63

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

KicHu zademonstrował sposób wyjaśnienia istnienia Nibiru :D ciekawe w czym starożytni Grecy byli oczytani bardzie od nas, i co to za tysiące wyjątków w tablicy Mendelejewa ? :P
  • 0

#64

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie Nibru to w ogóle jakaś hipokryzja. Nikt jej nie widział, nikt nie ma dowodów na jej istnienie, a wielu sądzi, że istnieje i ma nawet coś wspólnego z rzekomym końcem świata w 2012 roku.

Użytkownik Halloween edytował ten post 17.02.2008 - 19:12

  • 0

#65

Adek.
  • Postów: 44
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hehehe. To podobnie jak z Bogiem :> ...Skoro ta planeta w 1600 p.n.e. nie zderzyla sie z Ziemia to dlaczego ma uderzyc teraz? Zboczy ze swojej orbity?
  • 0

#66

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz, ale kwestia wiary w Boga, a istnienie Nibru, to nie tematy do porównywania. Wiara to osobista sprawa, a istnienie x-planety nie, dlatego zastanawiam się, skąd u tylu osób ta pewność, że owa planeta istnieje i zmierza w kierunku Ziemi :P Czytałem trochę o niej i jakoś te argumenty mnie nie przekonują...
  • 0

#67

Maurycy.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawa historia, całkiem możliwe, że jak napisał judas666, że jest to gigantyczny statek kosmiczny, który może osiągać prędkości jakich my nie osiągniemy, ponieważ ich statek jest napędzany przez coś takiego co nie ostnieje na naszej Ziemi. Może Nibiru wiedzą o nas wszystko(jak się rozwijamy, czym dysponujemy skoro nas stworzyli), a my nie zdajemy sobie z tego sprawy, ponieważ jesteśmy ludźmi. A te istoty są bardziej rozwinięte umysłowo, wiedzą co będzie jutro czy w przyszłości. Jeśli jednak minie rok 2012 i nastąpi 2013 i nic się nie wydarzy to uznam to za nieprawde x] .



Co będzie to będzie, więc trzeba się cieszyć życiem, bo dużo czasu nam nie zostało ;)
  • 0

#68

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nowy film pokazujący ponoć Planetę X.Zdjęcia zostały wykonane dzięki teleskopowi SPT(South Pole Telescope).
Link do filmu
Źródło
  • 0



#69

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obejrzałem i stwierdzam, że jest to czerwona plama, czy cuś w ten deseń. Nie jest powiedziane, że musi to być akurat Nibru...
  • 0

#70

dominik12.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tak ale ze zdjęć wynika, że ten obiekt się porusza...lecz nic nie jest pewne....co do Niribu to wolałbym żeby była to fikcja...jak uraziłem kogoś kto jest rządny armagedonu to przepraszam :))
  • 0

#71

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Każdy obiekt w kosmosie się porusza, a ten obiekt z filmiku może być dosłownie wszystkim :)
  • 0

#72

dominik12.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I na tym polega problem z Niribu...może być gigantyczną planetą z innego układy planetarnego...może być po prostu Jowiszem lub jakąś kometą...według mnie jeśli istnieje to dowiemy sie o tym jak w nas walnie ;] ...(jeśli jednak będzie wielkości nad jaka spekulujemy czyli większa od ziemi, to nie wiem czy ona w nas walnie czy my w nią)
  • 0

#73

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kolejna brednia...

Na stronie źródłowej jest napisane, że wielkość tej planety po "obserwacjach" to przynajmniej połowa wielkości Słońca.

» Gdyby tak wielki obiekt miałby się zbliżać do Ziemi (Układu Słonecznego) to już mielibyśmy nie małe kłopoty. Z tego co piszę literatura pseudonaukowa uderzy za 4 lata. Gdyby tak miało być to już dawno, nawet astro-amatorzy dostrzegli by tego "kolosa".

» Podobne do tego "obiektu" jest zachodzące lub wschodzące Słońce w wielu miejscach na Oceanie Spokojnym.

» Dla mnie to zwykła manipulacja za pomocą Photoshopa (w Paincie zrobi się lepsze...)

» Podobne fotografie i "newsy" były już w 1998, 2000, 2001 i 2003 roku.

Tani chwyt i nic więcej. Czytajcie nadal Z. Sitchina i głupich stron szukających sensacji, a na pewno daleko zajdziecie.

Użytkownik Cashpoint edytował ten post 22.02.2008 - 18:11

  • 0



#74

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Link do filmu

:lol3: no nie. Toż to żart.
  • 0

#75

L. Mimai.
  • Postów: 70
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

» Podobne fotografie i "newsy" były już w 1998, 2000, 2001 i 2003 roku.

Ba nawet dużo wcześniej i to pare dobrych lat.

Pożyjemy, zobaczymy. Możliwe że Planeta x istnieje ale wg. mnie w 2012 raczej jej nie zobaczymy.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych