Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liczę na pomoc

geolokalizacja

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#16

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To jest właśnie cała rzeczywistość. 

Dzwonię na posterunek, opisuję co się dzieje a tu seria pytań: Kto dzwoni, jaki adres, nr telefonu, proszę opisać co się dzieje.. bla bla bla... proszę poczekać radiowóz jest w terenie więc do 40 minut powinien podjechać. Niby są anonimowe donosy ale w praktyce i tak na dyżurce leci seria pytań jak z karabinu. 

 

Czasem trzeba tupnąć nogą aby coś zdziałali.





#17

Danielx99.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miałem już wcześniej podobny przypadek, ale z pogotowiem, nie odchodząc już od tematu, przykre jest to jak się dzieje. Nie chce mi się z nimi walczyć i na pewno już do nich nie pójdę, bo niestety, wyjdzie na to, że tracę tylko czas. Dziękuję jeszcze raz wszystkim za pomoc.



#18

Danielx99.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla ciekawych, składam broń, już nic nie mogę poradzić. Nie udało mi się skontaktować z nikim, ani odnaleźć lokalizacji tego zdjęcia. Znalazłem też zdjęcie, na którym jest z jakimś kolegą, niestety, pomimo odnalezienia osoby iście podobnej do tej ze zdjęcia, nic, zaprzecza. Być może faktycznie chciał się odciąć, albo ta osoba kłamie, bo go nie lubi już lub coś się wydarzyło. Nie wiem. Pisałem do znajomych jego, nic. Nikt nic nie wie. Wygląda na fejka, a nawet jeśli, to chciałbym znaleźć osobę, która mnie "fejkowała". Boli mnie ta bezradność, ale chyba będę musiał się pogodzić z takim stanem rzeczy. Ani policja, ani znajomi, ani fora, ani supporty, wszystko wykorzystałem. Nic nie zostało.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych