Skocz do zawartości
Zdjęcie

Czy MJ i 2Pack Amaru Shackur żyją?


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1

Konrad_GK.
 • Postów: 284
 • Tematów: 91
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Tak przyszło mi do głowy: może pogadajmy czy Michael Jackson i 2Pac Shackur Amaru żyją? Jak wiadomo oficjalna wersja jest, że umarli ale jest wiele zagadek w ich zniknięciach i te zniknięcia są bardzo tajemnicze. Weźmy chociaż MJ'a: wątpię by mój imiennik Conrad Murray wysłał Go na Tamten Świat - lekarz nie mógł przedozować leków. Kolejna sprawa to dziwny telefon na 911 po karetkę dla MJ'a (nie wiadomo kto dzwonił, skąd; nie podano imienia i nazwiska osoby potrzebującej pomocy tylko, że to 50-letni mężczyzna; w tle słychać głos MICHAELA a przecież MJ ponoć umierał i leżał już nieprzytomny, to MUSI BYĆ ON bo Conrad ma zupełnie inny głos). Po co został zawołany najstarszy syn Michaela, Prince do sypialni gdy Murray robił sztuczne oddychanie MJ'owi? Przecież to mogło zostawić i na pewno zostawiło duży ślad w psychice wtedy jeszcze dziecka - na świadka, że Conrad robi wszystko co w jego mocy mógł wziąć kogoś dorosłego przecież. Na zdjęciach gdy MJ jest już w karetce widać, że MA ŹLE ZAŁOŻONY ustnik aparatu do oddychania (wątpię  by wykwalifikowani ratownicy medyczni zrobili taki błąd duży) - są plotki, że te zdjęcia pochodzą nie z 25.06.09 tylko z lat wcześniejszych - gdy MJ poparzył się na planie reklamy Pepsi-Coli. Kolejna dziwna rzecz: karetka z umierającym (?) MJ'em (?) JECHAŁA BARDZO WOLNO i BEZ SYGNAŁÓW DŹWIĘKOWYCH I TYCH MIGAJĄCYCH NA DACHU. W szpitalu UCLA nikt postronny nie mógł wejść ani żadni postronni lekarze. Dziwne też, że nie ma do dziś relacji innych pacjentów z Oddziału - chyba nie ewakuowano całego Oddziału gdy miano przywieźć MJ'a. W jaki sposób Jego Dzieci dostały się do  UCLA z  domu i kto pozamykał dom (Dzieci były tego dnia w domu tylko z MJ'em i jego służbą - rodzeństwo było w swoich domach i stamtąd jechali do UCLA po usłyszeniu wiadomości o swoim bracie)? Na filmiku z przewozu zwłok (?) MJ'a (?) helikopterem ciało się wyraźnie samo poruszyło a przecież nieboszczycy nie mogą tego sami robić. Teraz następuje kwestia słynnego filmiku ,,Van coronera'': widać jak w podziemiach z vana wysiada jakaś postać (bardzo podobna do MJ'a) i idzie do drzwi i wchodzi w nie. RTL nie jest autorem tego oryginalnego filmiku, oni zrobili tylko tzw. ,,make-of'' do już istniejącego video innego autora: widać, że np. ręka, którą podaje ochroniarz postaci wysiadającej z vana jest inna na obu filmikach, na ,,make-of'' van podjechał za blisko ściany itp. 25.06.09 lotnisko w Los Angeles było ZAMKNIĘTE (dlaczego?). 

 Teraz ta uroczystość w Staples Centre. Malutka Paris owszem rozpłakała się podczas swojej przemowy ale powiedziała ,,Tatuś JEST najlepszym ojcem jakiego znam'' - przecież powinna powiedzieć: ,,BYL''. Trumna była cały czas ZAMNIĘTA (dlaczego?). Jeden z przemawiających, chyba, Kenny Ortega, powiedział: ,,Byłem tu Michaelem TYDZIEŃ  TEMU'' a przecież MJ umarł DWA TYGODNIE PRZRE TĄ UROCZYSTOŚCIĄ. Podczas uroczystości była piosenka ,,Powrót Króla''. Było też wiele innych dziwnych rzeczy - poczytajcie w necie o tym. 

Teraz omówię pokrótce ,,pogrzeb" w Forest Lawn. Film z tego wygląda jak prawdziwy film fabularny a nie relacja z pogrzebu: dziwni goście, dziwny brak największych przyjaciół  MJ'a (np. MaCaulkin'a - ,,Kevina samego w domu/Nowym Jorku''), Elizabeth Taylor itp. Trójka Dzieci MJ'a biegała w berka i  żuły gumę (tak chyba nie powinny się zachowywać na pogrzebie swojego Taty). Najmłodszy - Blanket - pytał kiedy tata wróci z wakacji. Tak naprawdę do dziś nie wiadomo czy MJ naprawdę spoczywa w tym sarkofagu w FL. Rodzina nie obchodzi już rocznic śmierci (pierwsza była owszem obchodzona hucznie ale tylko ta, czemu inne już nie?). 

Dziwna próba samobójcza Paris. Ponoć podcięła sobie wtedy żyły a na zdjęciach z teraz wcale nie ma szram/blizn. Jak chcecie znać moje zdanie - nie było żadnej próby, tylko wiadomość dla fanów, by wyjaśnić dłuższe zniknięcie Paris i jej nieobecność na ślubie kogoś z rodziny (już nie pamiętam kogo). Tylko tak i pobytem w szpitalu można było to wyjaśnić podczas gdy ona była w kryjówce z tatą - bo zaczęła tęsknić. Przecież żaden samobójca nie wzywa do siebie karetki - nie chce ratunku.

No i ostanie: słynna fotka gdy Paris kieruje samochodem a na tylnym siedzeniu można na upartego zauważyć nie chusty i ciuchy a właśnie MJ'a. 

 

Dobra tyle o królu Popu.  Teraz kilka dziwnych rzeczy dotyczących 2Paca:

- przybrał ksywke Macciacelli i nawet to wytatuował sobie - Macciavelli to jak  wiadomo autor ,,Księcia'' ale też  prawnik, filozof, pisarz społeczny i polityczny, historyk i dyplomata florencki, jedna z postaci włoskiego odrodzenia. Napisał traktat o sprawowaniu władzy pt. Książę, który sprawił, że od jego nazwiska powstał termin makiawelizm. Opisywał funkcjonowanie zarówno republik jak i królestw. W 1559 jego pisma znalazły się na kościelnym indeksie ksiąg zakazanych. Sfałszował on swoją śmierć w wieku 25 lat. PODCZAS SEKCJI ZWŁOK NA CIELE NIE  BYŁO TEGO TATUAŻU a gdy Tupac był na walce wcześniej tego dnia to na pewno dziarę miał. 

- Tupac zawsze chodził w kamizelce kuloodpornej pod ciuchami - czemu więc tego dnia na walkę jej nie założył (zginął ponoć od kul)?

- w 1 ze swych wideoklipów Tupac ma na nogach buty, KTÓRE POJAWIŁY SIĘ DOPIERO PO JEGO ŚMIERCI

- został postrzelony na przeciwko dużego szpitala więc dlaczego został przewieziony do innego, dalszego?

- nie pozwolono fanom pożegnać się z ciałem ich idola: zwłoki ponoć spalono a pogrzeb WCALE SIĘ NIE ODBYŁ (?)

- Selfie, które właśnie pojawiło się w internecie zdaje się potwierdzać pogłoski fanów, którzy wierzą, że amerykański raper wcale nie został zastrzelony. Czy to naprawdę on, 2Pac? Selfie 2Paca stało się prawdziwym hitem zagranicznych serwisów internetowych. Na zdjęciu, które umieszczone zostało w filmiku na YouTube, widać osobę, która jest łudząco podobna do rapera. Autor materiału twierdzi, że selfie wykonane zostało w 2015 roku, czyli 19 lat po śmierci Shakura. Tupac, zgodnie z oficjalnymi danymi, został zastrzelony 13 września 1996 roku w Las Vegas w wieku 25 lat. Jednak wielu fanów jest zdania, że gwiazdor postanowił sfingować swoją śmierć. W internecie co pewien czas pojawiają się różne zdjęcia, na których rzekomo widać rapera. Zwykle jednak są to kiepskie przeróbki i fotomontaże. Tym razem jednak dowodów na aktualność zdjęcia jest kilka. Autor wideo, które poniżej zobaczycie, twierdzi, że telefon, którym wykonano selfie, został wyprodukowany w ostatnich latach. Ponadto, kurtka, którą osoba na zdjęciu ma na sobie, to model z 2014 roku ( źródło: http://archiwum.radi...rapera-00027257


Użytkownik Konrad_GK edytował ten post 02.08.2017 - 09:22

 • 0#2

Urgon.

  Młot na matolice

 • Postów: 1273
 • Tematów: 9
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Zapomniałeś o Elvisie, on też żyje. Toż to najlepsza metoda na zwiększenie sprzedaży płyt - sfingować własną śmierć, a potem zamieszkać w Las Vegas...
 • 0

#3

Nick.
 • Postów: 1419
 • Tematów: 694
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No, tak. To ważne pytania, które często - w tej lub w innej formie - pojawiają się w podobnych okolicznościach.

Jak wszyscy wiemy, Elvis Presley, Prince, Marilyn Monroe... i wiele, wiele innych gwiazd nie umarło, lecz wycofało się z życia publicznego mając dość sławy.

Jeśli tak, zrobili to naprawdę dobrze.


 • 0#4

Wszystko.
 • Postów: 9084
 • Tematów: 71
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z elviskiem to prawda jest, że żyje
http://www.paranorma...idziano-elvisa/
Michaelek jackson też żyje.#5

Konrad_GK.
 • Postów: 284
 • Tematów: 91
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Uwierzę, że MJ i 2Pack naprawdę umarli gdy wyjaśnicie mi te wszystkie pytania i wątpliwości zawarte w poście wstępnym. Na razie to tylko kpiny i szyderstwa.
 • 0#6

petersburg.
 • Postów: 10
 • Tematów: 1
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kwestia butów wydanych po śmierci jest bardzo prosta, raperzy czy koszykarze bardzo często dostawali i dalej dostają buty na dlugo przed ich wydaniem oficjalnym, czy to w ramach promocji marki czy po prostu znajomości
 • 0

#7

Zaciekawiony.
 • Postów: 7553
 • Tematów: 77
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

- przybrał ksywke Macciacelli i nawet to wytatuował sobie - Macciavelli to jak  wiadomo autor ,,Księcia'' ale też  prawnik, filozof, pisarz społeczny i polityczny, historyk i dyplomata florencki, jedna z postaci włoskiego odrodzenia. Napisał traktat o sprawowaniu władzy pt. Książę, który sprawił, że od jego nazwiska powstał termin makiawelizm. Opisywał funkcjonowanie zarówno republik jak i królestw. W 1559 jego pisma znalazły się na kościelnym indeksie ksiąg zakazanych. Sfałszował on swoją śmierć w wieku 25 lat. PODCZAS SEKCJI ZWŁOK NA CIELE NIE  BYŁO TEGO TATUAŻU a gdy Tupac był na walce wcześniej tego dnia to na pewno dziarę miał.

Tatuaż na szyi był mało kontrastowy i nie widać go też na wielu zdjęciach z koncertów. Cały ten wątek opiera się na jednym, czarnobiałym zdjęciu z autopsji, które jest na tyle nie wyraźne, że innych szczegółów też nie widać. Zresztą - gdyby miał sfałszować śmierć, a zatem także i autopsję i pogrzeb, czemu nie miał by zrobić sobie zdjęć "autopsyjnych" a zamiast tego domalowywać tatuaże na jakimś podobnym ciele? Zero logiki.


 • 0#8

Konrad_GK.
 • Postów: 284
 • Tematów: 91
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

ZACIEKAWIONY - a czy łatwo jest żyjąc udać zmarłego (uzyskać kolor truposzczaka, plamy trupie, sztywność ciała itp.) tak by to wyglądało wiarygodnie na fotce? Nie wydaje mi się wcale. Łatwiej wg mnie użyć jakiegoś trupka z kostnicy i go upozorować na swój wygląd. 

 

ALL -  dalsze dziwności: 

Teoria "7"

W samochod Tupaca strzelona 12 razy 5 z nich trafily Tupaca
12-5=7

Do Szpitala przybyl 7 Wrzesnia

Po 7 dniach w Szpitalu umarl

Zmarl o 4:03
4+0+3=7

Byl to rok 1996 1+9+9+6=25 <tyle lat mial> gdy "zmarl"
25 lat mial gdy zmarl 2+5=7

W teledysku "Toss it up" 2 Pac zbija lustro co wrozy 7 lat nieszczescia

Moze powroci w 2014 roku. bo 2+0+1+4=7
Jesli tak bedzie mial 43 lata 4+3=7

Inne dowody:

2Pac wiele razy mowil o swojej smierci i pogrzebie.
Dlaczego wiec zostal skremowany od razu po smierci ? Przeciez nie taka byla jego wola...

2Pac zostal postrzelony po walce Tysona. Zobaczcie na zdjecia podczas tej walki i podczas gdy 2Pac siedzial w samochodzie z Suge w ktorym go zastrzelili.
Gdy byl na walce tysona nie mial brody.. Gdy siedzial kilka minut pozniej w samochodzie mial brode...
"Hyba broda nie odrosnie w Kilka minut Prawda?"

Sekcja zwlok to tez "Fake" Na zdjeciu zwlok nie widac tatuaza
"Makaveli" z szyi 2Paca ... gdzie sie podzial?

Po smierci 2Paca do szpitala przyszedl list z miejscowosci Rukahs<od tylu Sharkur>, pisalo tam "Did you think I'm live?" Po Polsku "Myslisz,że zyje?"

W Teledysku "Toss It Up" 2 Pac wystapil w butach ktore wydano po jego smierci..

Blac Haze To Raper ma wypasnie podobny glos do 2paca...

Moze byc tak ze 2Pac nagrywa nutki a Blac Haze daje na okladke swoje zdjecie..

O Blac Haze nic nie wiadomo... Nigdy nie mial koncertow...

Backmasking<Ukrywanie od tylu wiadomosci w tekscie>
Posluchajcie 1 Wiadomosci "2 Pac" "This life i Lead" Normalnie
"Yes I'm alive,and i Miss you
Co znaczy "tak zyje i tesknie za toba"

"Pac's life" Normalnie
"you should see me,I'll be back"
"Co znaczy" "Powinienes Mnie Zobaczyc,wróce"

W Innej Piosence "Ghost" 2Paca
"Yeah,I'm chillin with Haze"
Mniej wiecej to znaczy "Jestem spokrewniony z Haze"

( źródło: http://www.forum.top...hp/t-50803.html )

 

A czemu nie próbujecie wyjaśniać tego co jest dziwne a dotyczy śmierci (?) MJ'a - tego co podałem w 1.poście? 


Użytkownik Konrad_GK edytował ten post 02.08.2017 - 19:24

 • -1#9

Lupus28.

  ¯\_(ツ)_/¯

 • Postów: 641
 • Tematów: 4
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ALL -  dalsze dziwności: 

Teoria "7"

W samochod Tupaca strzelona 12 razy 5 z nich trafily Tupaca
12-5=7

Do Szpitala przybyl 7 Wrzesnia

Po 7 dniach w Szpitalu umarl

Zmarl o 4:03
4+0+3=7

Byl to rok 1996 1+9+9+6=25 <tyle lat mial> gdy "zmarl"
25 lat mial gdy zmarl 2+5=7

W teledysku "Toss it up" 2 Pac zbija lustro co wrozy 7 lat nieszczescia

Moze powroci w 2014 roku. bo 2+0+1+4=7
Jesli tak bedzie mial 43 lata 4+3=7

xD xD xD

 

To mi przypomina te teorie w stylu:

Andrzej ma 7 liter.

Duda ma 4 litery.

7-4=3

Trójkąt ma 3 boki.

Logo illuminati ma kształt trójkąta.

Andrzej Duda = Illuminati confirmed

 

Z każdego tematu musisz robić farsę? :facepalm:


Użytkownik Lupus28 edytował ten post 02.08.2017 - 19:43

 • 2#10

Valfare.
 • Postów: 40
 • Tematów: 1
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

MJ i 2Pack Amaru Shackur nie żyją.


 • 0

#11

petersburg.
 • Postów: 10
 • Tematów: 1
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W Innej Piosence "Ghost" 2Paca
"Yeah,I'm chillin with Haze"
Mniej wiecej to znaczy "Jestem spokrewniony z Haze"


:lol:
tyle że ten wers znaczy "chilluje się z jaraniem"
nie potrafie brać takiej teorii na poważnie, do tego jeszcze ta numerologia
bardziej prawdopodobne by bylo to że żyje w ukryciu na kubie
 • 0

#12

Konrad_GK.
 • Postów: 284
 • Tematów: 91
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Dobra a co to znaczy tak na nasz - ,,chilluje się''?
 • 0#13

Hardy.
 • Postów: 145
 • Tematów: 3
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wyluzowuje się?


 • 0

#14

TheToxic.

  Faber est quisque suae fortunae

 • Postów: 1433
 • Tematów: 56
 • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Konrad_GK czy ty naprawdę musisz każdy temat zakładać o śmierci i szukać tam sensacji gdzie jej nie ma?

 

Najpierw Magdalena Żuk, później Iwona Wieczorek -  zanim temat wyleci ponownie do kosza to:

a) temat o tajemniczej siódemce 2Paca istnieje, wystarczy poszukać,

b) osobie zmarłej należy się spokój, 

c) swoje kontrowersyjne teorie proszę zostawić dla siebie.

#15

Konrad_GK.
 • Postów: 284
 • Tematów: 91
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

THETOXIC:

Ad b)

Masz rację, ja też uważam że zmarłym należy się spokój. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Tyle, że nie ma przekonujących, 100%-owych, NIEPODWAŻALNYCH dowodów na śmierć Elvisa, 2Paca i MJ'a. Tak samo nie ma dowodów, że Iwonka Wieczorek nie żyje. Jak mi takie dowody dacie ale takie właśnie  ZUPEŁNIE NIE DAJĄCE  SIĘ ZBIĆ to uwierzę, przeproszę i wycofam takie tematy jak ten. Na razie ich brak więc IMO topic ma prawo istnienia. 


Użytkownik Konrad_GK edytował ten post 08.08.2017 - 10:41

 • 0
 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u