Skocz do zawartości

Zapraszamy do kolejnego konkursu. Tym razem literackiego. Dla wszystkich! Pora zademonstrować swoją wenę twórczą :)

Zdjęcie

u babci

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

Wszystko
  • Tematów: 53
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ekoplazma na kamerach przemysłowych? W 90% na tych filmach widać owady, a reszta z nagrań to fejki.
Poza tym ektoplazma nie istnieje. To jest coś wymyślonego w czasie mody na spirytyzm. Tak naprawdę to były materiały takie ja piana z białek, lignina, przeżuty papier.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 01.08.2017 - 06:35

• 0

miczkey
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poważnie - nie przypisujcie wszystkiego duchom, demonom i innym sratatatom. Zakładam, że drzwi były stare - jako, że babunia tam już pewnie mieszka parę ładnych lat. Może to oświetlenie na klatce jakieś wadliwe jest?

...a może to byli widmo-jehowi? :szczerb:

• 1

Hardy
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Od razu mowie, histoira jest autentyczna

Przekonało mnie to, zakładam, że to sama Śmierć pukała do drzwi.

• 0

Zakacupirzony
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od siebie tylko dodam, że mieszkałem w budynkach, gdzie na klatce (na piętrze) włącznik-detektor ruchu włączał światło na korytarzu, gdy mijałem drzwi wejściowe w domu, będąc w środku. Co mam na myśli- drzwi dzieliły mnie od czujnika, ale on i tak włączał światło, gdy przechodziłem koło nic. Tu może być tak samo. A stukanie? Może jacyś zartownisie? Może ktoś zapukał i się rozmyślił... a żeby wstydu nie było - szybko uciekł ;d? Nie ma co się bać i posądzać duchy o takie harce ;)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u