Skocz do zawartości


Zdjęcie

nocne odwiedziny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#16

Alucard.

    Unhuman


  • Postów: 260
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie ma jak na razie dowodu na istnienie czegoś takiego jak "duch", a tym bardziej nie ma dowodu na istnienie i podział na "dobre" i "złe".

Spróbuj zrobić, tak jak już wyżej powiedziałem.


Użytkownik Alucard edytował ten post 20.06.2017 - 14:37

  • 1



#17

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wąż chciał cie skusić tak jak Ewę w raju. Następnym razem uciekaj przez okno.
  • 2



#18

marika331.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I nie śmiejcie się ze mnie proszę - od ponad 20 lat jestem bioenergoterapeutką....


  • 0

#19

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Naprawdę? Może to efekt twojej pracy? Duchy, które pochodziły od twoich klientów przyległy do ciebie I cię nawiedzają. Zalecam jak najszybszy kontakt ze specjalistą, taki stan rzeczy mógł wywołać u ciebie liczne choroby psychiczne :( :( :(.
  • 0



#20

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bioenergoterapia to oszustwo. Ogólnie temat zapachniał ściemą.
  • 1



#21

marika331.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na jakiej podstawie twierdzisz, że bioenergoterapia to oszustwo? Sprawdziłeś?


  • 0

#22

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Do mózgu trafiają obrazy zarejestrowane przez oko, i tam dopiero, obraz jest dopracowywany. Ten dopracowany obraz widzimy. Dlatego, by wykluczyć jakieś realne przyczyny, to proponowałabym udać się do okulisty i zrobić sobie badanie MRI ( rezonans magnetyczny)

 

Czas pojawiania się tych obrazów, wskazywałby na paraliż senny, ale widzę, że uważasz, że to nie to.  No to jedziemy dalej.

 

Obrazy, które dostrzegasz, mogą być obrazami z twojej podświadomości, kiedy się np. wybudzasz, wpadasz w trans. W tym czasie pojawia się pasmo fal mózgowych THETA. Te fale są wskaźnikiem działania mózgu, na poziomie świadomość- podświadomość. Pojawiają się na przykład, podczas medytacji. W tym przypadku, dobrze było by sprawdzić te fale elektroencefalogramem ( EEG), bo możesz mieć podwyższony poziom fal THETA. 

 

Ja bym nie sugerowała od razu jakiejś schizofrenii, bo takie omamy mogą mieć różne przyczyny i zauważyłam, że jak ludzie, nie mają pojęcia, a koniecznie chcą zabrać głos, to pierwsze co robią, to stawiają diagnozę - SCHIZOFRENIA. Proszę się nie martwić, przyczyn może być mnóstwo, bo jakby było inaczej, to 90% społeczeństwa miało by schizofrenię. ;)


Użytkownik Endinajla edytował ten post 20.06.2017 - 16:58

  • 0



#23

marika331.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziękuję! :) Pójdę do okulisty.


  • 1

#24

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A nie lepiej do bioenergoterapeuty?
  • 2



#25

jako_taki.
  • Postów: 114
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nie należy zapominać aby tarczyce przebadać oraz czy czasem nie występuje przerost gruczołu krokowego, a nie ty to ona to może faktycznie jednak psychiatra...

 

Bardzo proszę powstrzymać cięty język mimo iż temat śmierdzi prowokacją, takie epitety w stronę drugiej osoby nie wyglądają dobrze.

TheToxic


  • 0

#26

marika331.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widzę, że co niektórzy nie są tu po to, aby służyć dobrą radą.... Łatwo kogoś krytykować i naśmiewać się - ale wybaczam takim:)


  • 1

#27

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@marika331

 

Ale czego ty tak naprawdę oczekujesz? Logując się na paranormalne forum myślałaś, że są tu pogromcy duchów? Alucard już ci napisał zwięźle, iż nie ma potwierdzenia na ich istnienie, gdyby duchy faktycznie istniały to grono naukowców już by dawno to potwierdziło, a z podziałem "zły duch" to już całkowicie pojechałaś. Jeśli czegoś nie ma to znaczy, że dane zjawisko nie istnieje a jeśli widzisz je tylko ty to znak, że to co widzisz dzieje się tylko w twojej głowie. 

 

Pozwól, że zadam parę pytań:

Czy inni domownicy też widzieli dziwne obrazy?

Czy w domu znajdują się zwierzęta?

Czy masz bujną wyobraźnię?

Jak często oglądasz filmy/czytasz książki?





#28 Gość_Asriel

Gość_Asriel.
  • Tematów: 0

Napisano

Mam jedno bardzo ważne pytanie. Ponieważ napisałaś, że interesujesz się zjawiskami paranormalnymi, pewnie słyszałaś o 3 oku.

Więc : Czy próbowałaś otworzyć to oko ?

Chodzi o to, że ludzie na różnych forach piszą pewne rzeczy o otwieraniu tego oko. Np. widzenie za dużo i doprowadzanie do szaleństwa. Pewnie myślałaś, że Tobie coś takiego się stanie i przez bardzo silną sugestię, zaczęłaś widzieć takie... obrazy.


Użytkownik Asriel edytował ten post 20.06.2017 - 19:18

  • 0

#29

marika331.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Logując się tutaj nie szukałam pogromców duchów. Myślałam, że innym też zdarzyły się podobne historie i podzielą się wrażeniami....

Nikt z domowników tego nie widzi.

Mam małego pieska, ale nie mam bujnej wyobraźni - jestem realistką.

książek czytam bardzo dużo - psychologia, parapsychologia...

Dziękuję niektórym za dobre rady - postaram się opanować strach , pójdę też przebadać się do okulisty.


  • 1

#30

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Napisałaś, że od 20 lat zajmujesz się bioenergoterapią. Próbowałaś się w ten sposób ,,leczyć" te dolegliwości jakie nam tutaj opisałaś? Albo byłaś u jakiegoś bioenergoterapeuty?
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych