Skocz do zawartości


Zdjęcie

elektrokineza

Elektrokineza Błyskawice PsiBall Magia Pioruny Elektryczność Kineza

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
159 odpowiedzi w tym temacie

#16

grzyman.
  • Postów: 72
  • Tematów: 37
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A tu macie mały spis kinez o , których się dowiedziałem:

aerokineza - kontrola nad wiatrem, umiejętność utworzenia tornado,
- atmokineza - umiejętność kontroli pogody,
- audiokineza - manipulowanie falami dźwięku,
- biokineza - witakineza plus kontrola nad kodem DNA,
- chlorokineza (ksylokineza, aggrokineza) - kontrola nad roślinami,
- chronokineza - kontrola nad przepływem czasu, zatrzymywanie go,
- cytokineza - kontrola nad komórkami, tworzenie organów,
- echokineza (sonokineza) - umiejętność wykonywania echolokacji,
- elektrokineza - kontrola nad elektrycznością,
- geokineza (terrakineza) - kontrola nad ziemią, powodowanie trzęsień ziemi,
- gyrokineza (grawitokineza) - umiejętność kontroli grawitacji,
- hydrokineza (akwakineza) - manipulowanie wodą,
- hypnokineza - umiejętność wprowadzania w trans, hipnoza,
- kriokineza - zdolności termokinetyczne, zamrażanie, przemiana wody w lód, zmniejszanie temperatury otoczenia,
- lygokineza (energiakineza) - kontrola energii ciała (nie wiem dokładnie),
- magnetokineza (magnekineza, ferrokineza) - kontrola nad magnetyzmem i metalami,
- molekukineza - kontrola nad molekułami,
- fotokineza (lumokineza) - kontrola nad fotonami, tworzenie światła,
- psychokineza (telekineza) - poruszanie przedmiotami siłą woli,
- pirokineza - kontrola nad ogniem,
- termokineza - manipulowanie temperaturą (kriokineza lub pirokineza),
- toksykineza - kontrola nad toksynami: zarodnikami, ściekami, szlamem i osadem ( xD ),
- umbrakineza (nyktokineza) - kontrola nad fotonami, tworzenie cienialub mroku,
- witakineza - umiejętność panowania nad własnym zdrowiem, spowolnienie procesów starzenia się.
  • 0

#17

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z tych wszystkich kinez jestem w stanie od biedy uwierzyć jedynie w telekinezę i witakinezę (jednak bez kontroli nad procesami starzenia). Reszta to moim zdaniem stek bzdur. I będę tak twierdził dopóki ktoś mi nie pokaże, jak tworzy tornado czy kontroluje ogień siłą woli. Czekam z niecierpliwością.
  • 0

#18

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A tu macie mały spis kinez o , których się dowiedziałem:



OMGGG. Wziąłeś to z tego debilnego arta ze ściągi.pl, który zjechałem jakieś pół roku temu.
Psionika psioniką, ale 90% tego jest NIEMOŻLIWA!!!!
  • 0

#19

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No jak to nie, ja umiem wywoływać trzęsienia ziemi! To że Ty nie umiesz Azure, nie znaczy że niemożliwe!
  • 0

#20

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak! Ale powiedziałem 90%!
- gyrokineza (grawitokineza) - umiejętność kontroli grawitacji,
HAHA!
Rób sobie trzęsienia ziemi, a ja Ci zmniejsze grawitację!
  • 0

#21

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie rób tego, błagam! ;( To ja zastosuję hypnokinezę i sam sobie zmniejszysz grawitację!
  • 0

#22

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten spis przypomina mi taką pewną grupę...X-Men się zwali..póki co żadna paranormalna zdolność nie została udowodniona.Niewielki wpływ elektromagnetyczny jest możliwy,ale to wiąże się jedynie z naszą budową.żadne treningi zginania łyżek,czytania myśli,władania piorunami(LoL) itd nic nikomu nie dały poza pieniędzmi trenerom.
  • 0

#23

Camillo.
  • Postów: 53
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

gdyby to bylo mozliwe to napewno ludzie nie uzywaliby F16, czołgów i broni. jedno panstwo wyslaloby na inne tornado, zas to drugie odpowiedizalo by atakiem wody albo trzesieniem ziemi. z tych na liscie wierze w telekineze (psychokineze, poruszanie malych przedmiotow)i w to ze mozna wprowadzic kogos w trans(zahipnotyzowac.) reszta.....jakas bardzo niewiarygodna.

Użytkownik Camillo edytował ten post 21.01.2008 - 01:24

  • 0

#24

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dlatego że wszelkie badania przeprowadzone przez prawdziwych naukowców nie dowiodły niczego nadzwyczajnego nie wierzę w nic z tych rzeczy
chociaż co do samej energii to widziałem w programie "sztuki walki na świecie" na discovery jak mistrz jakiś lekka uderzał uczniów i dopóki nie uderzył ich w plecy wyglądali jakby umierali, na twarzach też źle wyglądali, tylko on wie jak to zrobić, ale nie wiem czy to prawda, w kocu mogli symulować no nie ?
  • 0

#25

The X.
  • Postów: 113
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czekajcie, ja znam pewną kinezę, którą każdy umie xD
"audiokineza - manipulowanie falami dźwięku" czyli śpiewać każdy może, jedni lepiej drudzy gorzej czy jakoś tak. :D
  • 0

#26

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oglądałem o tym mistrzu ten program,ale chyba na innej stacji.Reportaż z nim prowadził Europejczyk,na którym mistrz również przetestował technike :) Była bardzo skuteczna,ale pewnie wynikała z uderzenia w czuły punkt i doskonałej znajomości anatomii w tym zakresie.Równie ciekawe są programy o mistrzach z klasztoru Shaolin.
  • 0

#27

spamspam.

    Tytuł

  • Postów: 63
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A gdzie prądomorskokineza oraz geo-dezjo-nano-foto-kijo-secto-pyrko-fizjo-byto-kineza ?? Ludzie, nie szukajcie na siłe. Może można wpływać na wszystko na ziemi i nietylko, ale dla mnie nadal jest to tylko makro i mikrokineza. I według mnie to się wszystko tam mieści. Pozdrawiam wszystkich Jedi, Dragonballi (Dragonbalów[?]) i X-Manów. :P
P.S. I pamiętajcie. Świetlistymi obiektami jesteśmy, nie zaś skórą i kośćmi tymi, tak, tak. xD Yesss master Yoda.

Użytkownik stachi edytował ten post 25.01.2008 - 23:09

  • 0

#28

Hunter12.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Również oglądałem ten program. Jak gdzieś czytałem, ten mistrz uderzał ich w tzw. Meridiany, czyli przepływy energii w ciele/bioprądy, i zaburzał ich działanie. Jak ktoś oglądał Naruto, to wie, że był tam taki jeden o bardzo podobnej zdolności wstrzymywania przepływu energii. :P

Był tam jeszcze inny mistrz pokazujący wpływ energii Chi (tak nazywa się nasze PSI po chińsku). Dokonywał naprawdę niezwykłych rzeczy za jej pomocą ;)

Zachęcam do oglądania tego programu, jest na Discovery Channel o 23.00 w poniedziałki. :)
  • 0

#29

Oren.
  • Postów: 71
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla ludzików nie mających kablówki (czyli takich jak ja) przedstawiam film na youtubie:


... Co do wymienianych umiejentności
- umbrakineza (nyktokineza) - kontrola nad fotonami, tworzenie cienialub mroku,
- fotokineza (lumokineza) - kontrola nad fotonami, tworzenie światła,

To jest to jedno i to samo... (wymyślane jakby na upór).
  • 0

#30

anonimxD.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wedłg mnie ... Dlaczego nie... Jeśli takie zjawisko jak piorun istnieje to dlaczego człowiek nie umiełby nad nim zapanować ?? Wystarczy tylko odpowiedni trening itp.

oczywiscie ze tak mózg człowieka wytwarza elektryczne impulsy do mięśni to czemu by nie miała wytworzyć czegos więcej?
  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: Elektrokineza, Błyskawice, PsiBall, Magia, Pioruny, Elektryczność, Kineza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych