Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telepatia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
98 odpowiedzi w tym temacie

#76

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 

 Z ppp nie rozmawiałem.

 

To może spróbuj się z nim połączyć telepatycznie, jakiś przekaz myśli czy coś? 

 

Autor tematu w pierwszym poście napisał:

 

Mam polaczenie telepatyczne z piecioma osobami, czytaja moje mysli oraz slysze glosy komentujace moje zachowanie,
moje mysli oraz wyobrazenia. Doslownie wszytsko o czym mysle.

 

zadał pytania, m.in:

 

Jak moge nauczyc sie kontrolowac i zatrzymac to zjawisko ?

Jak moge sie od nich odciac?

 

a skoro napisałeś:

 

 

 

 

(...) z tym , że ja wiem co to jest czym oni to robią jaki ma wpływ satelita na organizm urzadzenia elektryczne i inne bo sami mi to tłumaczyli ale nie wiem do czego oni tym dążą . 

 

to może odpowiesz autorowi tematu, albo jakoś mu pomożesz :D


  • 0



#77

Napatencie.
  • Postów: 32
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Jest to technologia z nasa/esa pisaliśmy już prywatne wiadomości ale autor jest mocno zmanipulowany i stara się tego pozbyć a się nie da. trzeba czekać na zakończenie - ja zapewne jestem duzo bliżej końca po 2 latach - dodaję strone którą mi zmanipulowali do przeczytania w pierwszych miesiącach tej sytuacji "głosów w głowie"   https://stopnwopozna...t-wszechczasow/  


Użytkownik Alis edytował ten post 24.04.2017 - 20:24

  • 0

#78

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Napatencie

 

A ja mam pytanie odnośnie tego wyznania:

 

kolega jest po 2 miesiecznej "terapii" ja po 2 letniej

Jaka to była terapia? W jakim ośrodku? Nie musisz pisać miasta, proszę uogólnić co to był za ośrodek terapeutyczny. Na czym terapia polegała? Czy pomogła? Czy przyjmowałeś leki?





#79

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

@Staniq
To chyba o to chodzi, że dopiero jak przyjechał do Polski to te połączenia się zaczęły.

Jeśli zwykły roaming kosztował tak dużo, to wyobraź sobie, ile musi kosztować roaming telepatyczny. Dlatego głosy przyszły dopiero w Polsce - telepatiowanie za granicę kosztuje za dużo...

Użytkownik Urgon edytował ten post 24.04.2017 - 20:32

  • 0



#80

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To pewnie była terapia na Orionie albo coś takiego sądząc po podlinkowanej wyżej stronce i komentarzach na niej... :D


  • 0



#81

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Temat jest poważny, żaden troling, ludzie "genetycznie" są przezwyczajeni do tego, że  inni mogą czytać twoje myśli - nie sprawia ci to żadnego dyskonfortu. Problemem jest gdy próbują z ciebie zrobić zombi.


  • 0

#82

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

@Staniq
To chyba o to chodzi, że dopiero jak przyjechał do Polski to te połączenia się zaczęły.

Jeśli zwykły roaming kosztował tak dużo, to wyobraź sobie, ile musi kosztować roaming telepatyczny. Dlatego głosy przyszły dopiero w Polsce - telepatiowanie za granicę kosztuje za dużo...

 

 

Nie no, coś Ty Urgon, żeby za przekaz myśli jeszcze płacić! Niemożliwe.


 Problemem jest gdy próbują z ciebie zrobić zombi.

 

W jaki sposób telepatycznie robi się z kogoś zombie?


  • 0



#83

kikkhull.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie czytałeś wszystkiego - pominąłeś podręczniki poprawnego pisania, bo byki sadzisz straszne. Nie mogą ci te głosy podpowiadać dobrze? Co za głosy...

Myślę, że z objawami psychozy ciężko się skupić.


  • 2

#84

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Jak robią zombi nie mam pojęcia widzę tylko niepokojące mnie zdarzenia nasilające się w ostatnim czasie, ludzi zabijają bo słyszą głosy, napadają bez przyczyny na innych, popełniają samobójstwa przykłady dałem wcześniej jest ich wiele więcej.

Istnieje też projekt MKultra, badania rosjan.


  • -1

#85

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ppp

Wiesz co to zombi? Przecież to jest postać fikcyjna, czyli nieistniejąca. Wykreowana na potrzeby gier oraz filmów. 

Może sprecyzujesz co rozumiesz pod tym pojęciem ponieważ obawiam się, że mamy dwa różne spostrzeżenia tej postaci.

 

Kto kogo napada? Głosy napadają na ciebie i doprowadzają do myśli samobójczych? 

Jak dla mnie to ciężka depresja jak nie choroba psychiczna. Nie wiem do czego ma służyć ten temat ale nie podoba mi się to, iż wszystkie logiczne wypowiedzi omijacie szeroki łukiem. Ja wiem, że podczas choroby człowiek nie zdaje sobie sprawy w jakim ciężkim jest stanie i tkwi w chorobie czasem nieświadomy lecz nie macie pomocy i wsparcia ze strony rodziny, bliskich czy znajomych? 





#86

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Dla łatwiejszego zobrazowania co to jest zombi cytat z wiki:

Zombie (komputer-zombie) – komputer przyłączony do internetu, w którym bez wiedzy jego posiadacza został zainstalowany program sterowany z zewnątrz przez inną osobę. Celem takiego działania jest zazwyczaj wykorzystanie komputera do działań sprzecznych z prawem.

a teraz zastąp komputer mózgiem czy dyszą, jak wolisz.


  • -1

#87

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To trzeba było tak od razu że komputer zombie bo większość zapewne pomyślała po prostu o takim zombie z filmów - fantastyczna nieumarła istota popularna szczególnie w horrorach. Zombie przedstawiano jako nieumarłego: osobę martwą, powstającą z grobu i starającą się zaspokoić żądzę krwi poprzez konsumpcję świeżego ludzkiego mięsa lub mózgu.


  • 0



#88

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Teraz mnie posłuchajcie, cała trójka...

Te głosy wytwarza wasz mózg.

Znam tych o których piszecie... Powiem więcej, jestem jedną z nich. I oni żadnych przekazów nie wysyłają! Musicie w to uwierzyć, bo inaczej .... Są ludzie, którzy sprawdzą was na Ziemię i wam pomogą. Potrafią czynić cuda. Ci specjaliści całkowicie Was uwolnią od tych głosów. Zaufajcie mi.... Jeśli pan/pani psychiatra przepiszą wam  jakieś cudowne środki, to nie odrzucajcie ich rad. Jeśli znajdziecie swojego przewodnika w postaci dobrego lekarza, to Dalajlama będzie z Was dumny. Przecież nie chcecie go zawieść... prawda? Pamiętajcie karma zawsze wraca. Jeśli będziecie dobrzy dla swoich przewodników ( lekarzy) i posłusznie oddacie się w ich władanie i będziecie czynić to co oni wam każą, to karma wróci i doznacie miłosierdzia kochani. Trzymajcie się ཅོ་ཅོག


  • -4



#89

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Zombi to taki człowieczek z tornistrem co po drodze do szkoły wyciąga broń i zabija wszystko co sie rusza podczas gdy po drugiej stronie ulicy mała dziewczynka podpala chate sąsiada a jakiś generał odpala kilka rakiet na dowolny cel. Taka mała apokalipsa zombi w wersji real.


  • -2

#90

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Endinajla, teraz to nagle piszesz o psychiatrze a jeszcze niedawno upierałaś się że te głosy to coś normalnego i wystarczy jakaś głośna okropna muzyka i patyk...:D    :facepalm:

Może Ty zapominasz co piszesz...  Mniejsza z tym.

 

Panowie, macie chyba niezły ubaw, co nie? umówiliście się na taką wkrętkę na forum?


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych