Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przemiana


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

wookash89.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobry wieczór.

 

 

Nie wiedziałem gdzie mam taki temat ulokować, dlatego umieściłem go tutaj. Muszę sam przed sobą i czytelnikami tego tematu przyznać, że z nudów wpadam na dziwne pomysły. Bardzo dziwne.  :facepalm:

 

 

Wampiry, fakt czy owoc popkultury ? Sam już nie wiem, ale jedno mogę stwierdzić z całkowitą pewnością - wiele rzeczy nam jako ludziom umyka. Stwarza to kolejne pytanie, mianowicie, co kryje ciemność ? Niezwykle mnie to intryguje. A teraz do meritum. 

 

Jeśli czyta to wampir to proszę o kontakt. Jak to jest być dzieckiem nocy ? Czy jest to mutacja organizmu ? A może klasyczna przemiana w nieumarłego ? Nie będę podawał swoich danych gdyż uważam, że taka istota sama mnie znajdzie, jeśli istnieje. Piszę to z całą powagą i pewnością siebie.

 

Ja sam jestem, ogólnie rzecz biorąc, sceptycznie nastawiony do wiary w istnienie takich istot. Pomimo tego, tak jak napisałem wcześniej, całkowitej pewności nie mam, dlatego zadałem te pytania i proszę o kontakt. 

 

Nie będę Was, czytelników, prosił o nie naśmiewanie się z tego posta i prośby samej w sobie, ponieważ powoduje mną, w dużej mierze, nuda, co napisałem na początku. Jeszcze raz napiszę, że nie wyklucza to powagi moich pytań. A tak na koniec : Nie, nie jestem chory psychicznie i tak, wiem, że ten post jest chaotyczny.  :szczerb:



#2

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Uwaga.

 

Dobry wieczór wookash89

 

Myślę, że wampiry to "owoc popkultury"

 

Dziękuję za uwagę.  

 

:D





#3

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wampiry to owoce niewiedzy. Były inspirowane na osobach chorych na porfirię, polecam zobaczyć co to słowo oznacza w google.

Czy istnieją ? Tak. Czy są niezwykli ? Na swój sposób, ale są tylko chorymi ludźmi. Bardzo cierpiącymi. 

Nie są owocem popkultury, a jedynie zostały przez nią masowo wykorzystane dla uciechy gawiedzi. Nie ładnie o innym człowieku mówić "istota", trochę nie wypada.





#4

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

jeśli czyta to wampir to proszę o kontakt. Jak to jest być dzieckiem nocy ?

 

Nazywam się Edward* i jestem wampirem.

Fajnie, że napisałeś, bo zwykle mało kto nas "dzieci nocy" zauważa.

Wszyscy myślą, że jesteśmy owocami popkultury, nie biorąc pod uwagę, że możemy być owocami grzechu.

tak, że taka sytuacja...

 

Ja sam jestem, ogólnie rzecz biorąc, sceptycznie nastawiony do wiary w istnienie takich istot. Pomimo tego, tak jak napisałem wcześniej, całkowitej pewności nie mam, dlatego zadałem te pytania i proszę o kontakt.

ekhem, ekhem...

Więc mówisz, że jesteś sceptykiem (w kwestii wampirów), a mimo to wrzucasz na forum "ogłoszenie" z apelem do nich o kontakt?

Nie sadzisz, że to jest  trochę karkołomne w założeniu?

To mniej więcej tak jakbyś nie wierzył w Świętego Mikołaja (zdajesz sobie sprawę z faktu, że te prezenty, renifery i sanie, to taka... nie całkiem prawda jest?), a mimo to, pisał do niego listy i wieszał mu skarpety na prezenty?

Inaczej mówiąc - oszukujesz sam siebie. Albo... spamujesz.
 

 

Stwarza to kolejne pytanie, mianowicie, co kryje ciemność ?

 

Nic.

A raczej to, co chcesz w niej dostrzec. I nic ponad to.

 

P.S.

* Nie wiem dlaczego akurat to imię przyszło mi na myśl, bo naprawdę, w języku Ludzi Ciemności, nazywam się Ten, Który Rozszarpuje Tchawicę Jednym Szarpnięciem.

 

P.S. 2

Muszę sam przed sobą i czytelnikami tego tematu przyznać, że z nudów wpadam na dziwne pomysły. Bardzo dziwne.

 

Też się nudzę.





#5

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ode mnie nieśmiała prośba do autora!!

 

Gdy już jakiś wampir się odezwie i nawiążesz z nim jakieś bliższe relacje - zaznaczam, że BLIŻSZE! żebyś nie wyskoczył z moja prośbą, na pierwszym spotkaniu, bo możesz go spłoszyć.

Mam pytanie, które nurtuje mnie już dłuższy czas i nijak nie mogę poznać na nie odpowiedzi. Mam nadzieję, że pomożesz?!

 





#6

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Jeśli czyta to wampir to proszę o kontakt

Nie wierzę w to co czytam.

 

@ wookash89

Nazwa tematu "Przemiana" Czyżby Twoja? Następne heheszki  :facepalm:





#7

wookash89.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiedziałem jak nazwać temat. Jestem wdzięczny za liczne odpowiedzi. Nie będę się tutaj nikomu odgryzał. Mam do siebie dystans. Napisałem to co napisać chciałem. Miłego popołudnia  ;]





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych