Skocz do zawartości


Zdjęcie

Widzimy i słyszymy duchy czy coś nam zagraża?

Duch zjawa demon

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

MłodziWystraszeni.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W dniu wczorajszym mój narzeczony poszedł do kuchni umyć ręce poczym podczas mycia spojrzał w okno i ujrzał biała postać która ruchem ręki go wzywala. W dniu dzisiejszym wychodząc od siostry z domu zauważył bardzo jasna postać która przez niego przenikla i wbiegla do domu. Słyszymy tez dziwne rzeczy często u siostry mojego partnera. Jej pies piszczy na stół i zegar w kuchni, moja córka wczoraj płakała na zegar. Szwagierka dostała meble po kimś od jakieś fundacji czy to może być ich wina boimy się.
  • 0

#2

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W dniu wczorajszym mój narzeczony poszedł do kuchni umyć ręce poczym podczas mycia spojrzał w okno i ujrzał biała postać która ruchem ręki go wzywala. W dniu dzisiejszym wychodząc od siostry z domu zauważył bardzo jasna postać która przez niego przenikla i wbiegla do domu. Słyszymy tez dziwne rzeczy często u siostry mojego partnera. Jej pies piszczy na stół i zegar w kuchni, moja córka wczoraj płakała na zegar. Szwagierka dostała meble po kimś od jakieś fundacji czy to może być ich wina boimy się.

 

Zdjęcia, filmy, dokumentacja? Tutaj nikt nie wierzy w relacje


  • 0



#3

Albert Rosenfield.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdybym miał narzeczoną to zamiast wypisywać o tej porze bzdury na forach zabawiałbym się z nią w sypialni.

 

 

offtop2.gif

 

Alis


Użytkownik Alis edytował ten post 29.11.2016 - 16:17

  • 1

#4

MłodziWystraszeni.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie bzdury. Nie wie co mamy robić, ja jestem osobą nie wierna on wierna czy to ma jakiś wplyw
  • 0

#5

Albert Rosenfield.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zapewne ma, skoro jesteś niewierna uprawiasz seks częściej z różnymi partnerami. Być może on jako wierny bardzo to przeżywa i ma wzrokowe omamy z tego żalu i zgryzoty.

 

offtop2.gif

 

Alis


Użytkownik Alis edytował ten post 29.11.2016 - 16:19

  • 3

#6

MłodziWystraszeni.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widzę ze tu nikt nie poradzi musze czekać za odp od egzorcystki
Jestem jego kobieta od 5 lat mamy dzieci i nie rzycze sobie takich uwag
  • 0

#7

Albert Rosenfield.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pełna zgoda. Też lubię trójkąty.Tylko jej nie zajedźcie.Miłej zabawy

 

 

offtop2.gif

 

Dobrze się bawisz? Mała przerwa od forum Ci nie zaszkodzi.

 

Alis


Użytkownik Alis edytował ten post 29.11.2016 - 16:24

  • 0

#8

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W dniu wczorajszym mój narzeczony poszedł do kuchni umyć ręce poczym podczas mycia spojrzał w okno i ujrzał biała postać która ruchem ręki go wzywala.

Mogła to być Perfekcyjna Pani Domu, która w ten sposób dawała mu znak, że ręce się myje w łazience - nie w kuchni. Choć stawiam raczej na jego odbicie w szybie.

 

W dniu dzisiejszym wychodząc od siostry z domu zauważył bardzo jasna postać która przez niego przenikla i wbiegla do domu.

 

I? Ach - no tak. Przecież wyszedł już od siostry, więc nie mógł wiedzieć, kto i dlaczego wbiegł do domu - a przecież do głowy mu nie przyszło żeby tam wrócić i to sprawdzić. W końcu "jasne postacie" przenikają przez niego notorycznie.

 

Słyszymy tez dziwne rzeczy często u siostry mojego partnera.

 

To napięcie mnie zabije.

 

Jej pies piszczy na stół i zegar w kuchni, moja córka wczoraj płakała na zegar.

 

Mój pies piszczy na balkon. Znaczy - jak chce wyjść na balkon A córka - nie uwierzysz - też kiedyś płakała. Z tym, że nie na zegar.

 

Szwagierka dostała meble po kimś od jakieś fundacji czy to może być ich wina boimy się.

 

Zgroza. Te fundacje to naprawdę. Ale, z tego, co wiem już niedługo.

 

To nie bzdury. Nie wie co mamy robić, ja jestem osobą nie wierna on wierna czy to ma jakiś wplyw

 

Oczywiście - to nie bzdury. To kara boska za złamanie przykazania "nie cudzołóż".

Sugerowałbym trzy zdrowaśki, później piętnaście minut samobiczowania, kubeł zimnej wody na łeb, a na koniec - żeliwny pas cnoty. Powinno pomóc (choć nie od razu)

 

Widzę ze tu nikt nie poradzi musze czekać za odp od egzorcystki

 

To bardzo skomplikowany przypadek - tylko egzorcystka może sobie z nim poradzić. Jak ona nie da rady, to pomoże tylko xXxŁowcaDuchów69xXx - ale musi najpierw wrócić z urlopu.

 

nie rzycze sobie takich uwag

 

Ja sobie nie...RZycze :facepalm: wielu rzeczy. Między innymi takiego badziewia na forum jak to tutaj. Niestety - nadaremnie.


  • 3



#9

vetrid.
  • Postów: 56
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widzę ze tu nikt nie poradzi musze czekać za odp od egzorcystkiJestem jego kobieta od 5 lat mamy dzieci i nie rzycze sobie takich uwag


Jak juz napisał Universe24 bez zdjęć i filmów oraz dokumentacji, nie masz szansy na otrzymanie jakiejkolwiek pomocy.
  • 0

#10

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Temat prowokacja, więc szkoda czasu.
  • 1



#11

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jestem sceptykiem i w takie cuda nie wierzę ale... powiedzmy, że coś się wydarzyło więc zapytam:

1. Czy zwidy były jednorazowe ?

2. Czy tylko widzi je Twój partner ?

3. Jak często występują omamy słuchowe ?

4. Czy dzwoniłaś już do egzorcysty ?

5. Jakiej wiary jesteście ?

 

Poza tym ośmieszyłaś się tym "rzyczeniem" jakby to Ferdek Kiepski powiedział "A to nie jest koncert życzeń". Kobieto ok boisz się bo coś stuknęło i puknęło tak? Twój partner ciężko pracuje? Na jakim piętrze mieszkacie? Co do tej mgły może to był obłok gęstego dymu papierosowego? I miło by było jakbyś nam tu pokazała jakiś dokument. Może być nawet nagrany dźwięk z tymi stukami na początek.





#12

Magdalena Zofija.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem sceptykiem i w takie cuda nie wierzę ale... powiedzmy, że coś się wydarzyło więc zapytam:

1. Czy zwidy były jednorazowe ?

2. Czy tylko widzi je Twój partner ?

3. Jak często występują omamy słuchowe ?

4. Czy dzwoniłaś już do egzorcysty ?

5. Jakiej wiary jesteście ?

 

Poza tym ośmieszyłaś się tym "rzyczeniem" jakby to Ferdek Kiepski powiedział "A to nie jest koncert życzeń". Kobieto ok boisz się bo coś stuknęło i puknęło tak ? Twój partner ciężko pracuje? Na jakim piętrze mieszkacie? Co do tej mgły może to był obłok gęstego dymu papierosowego? I miło by było jakbyś nam tu pokazała jakiś dokument. Może być nawet nagrany dźwięk z tymi stukami na początek.

A ja nie jestem sceptykiem :P przynajmniej nie w tym temacie. W moim domu również straszy, kilkakrotnie widziałam "coś". Zresztą nie ja jedna. Wszyscy członkowie rodziny, nawet goście nocujący w naszym domu, mieli wątpliwą przyjemność doświadczenia aktywności tego czegoś. Z reguły jest to nieszkodliwe, Ale była równiez sytuacja niebezpieczna, kiedy moja przyjaciolka nocując u mnie w domu na piętrze, wyleciała przez okno... .Twierdziła potem, ze to ja ją wołałam i ciągnęłam za reke. Żądasz dowodów. Bardzo trudno je zdobyc. Zdjęcia? Nagrania? skąd? To wszystko zawsze dzieje się nagle i bardzo krótko. Pozdrawiam


  • -2

#13

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak to wyleciała przez okno? Stała i ją coś wyssało? Czy jak?


  • 0



#14

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Magdalena Zofija

Czy tajemnicze "coś" miało jakiś kształt?

I jak wyżej mogłabyś dokładnie opisać sytuację z "wyleceniem" przez okno?





#15

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 (...) W moim domu również straszy, kilkakrotnie widziałam "coś". Zresztą nie ja jedna. Wszyscy członkowie rodziny, nawet goście nocujący w naszym domu, mieli wątpliwą przyjemność doświadczenia aktywności tego czegoś.  (...)   Żądasz dowodów. Bardzo trudno je zdobyc. Zdjęcia? Nagrania? skąd? To wszystko zawsze dzieje się nagle i bardzo krótko. 

 

Jeżeli Ty, Twoja rodzina i goście widzieliście to coś kilka razy i piszesz tak po prostu, że u Ciebie w domu straszy, to chyba zdążyliście się, jak sądzę, oswoić z tą sytuacją i nie jest już to coś niespodziewane i nieoczekiwane, dlatego argumentacja, że dowody trudno zdobyć i pytanie o to skąd wziąć nagrania, jest nie trafiona i nieprzekonująca, a dodatkowo świadczy jedynie o tym, kolokwialnie mówiąc, że ściemniasz. 

Powołujesz się na osoby z którymi nikt z tego forum nigdy nie porozmawia, czyli nie zweryfikuje Twojej opowieści. Powiedzmy że to sprytne ;)

 

 

 Żądasz dowodów. Bardzo trudno je zdobyc. Zdjęcia? Nagrania? skąd? 

 

Zdjęcia robi aparat, a nagrania np kamera albo telefon. Najprościej będzie wykorzystać te urządzenia. Rozumiem, że mogłaś nie wiedzieć ;)

 

 

Zresztą nie ja jedna. Wszyscy członkowie rodziny, nawet goście nocujący w naszym domu, mieli wątpliwą przyjemność doświadczenia aktywności tego czegoś.

 

 

 

Jak się objawia aktywność tego 'cosia'?


  • 0




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: Duch zjawa, demon

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych