Skocz do zawartości


Zdjęcie

Reputacja widmo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Yaw na tropie kolejnych widm ;)

 

Choć tak naprawdę odkrycia dokonał Daniel: http://www.paranorma...e-5#entry681174

(Odnosił się on oczywiście do postu: http://www.paranorma...-5#entry681120)

 

W każdym razie sprawdziłem w profilu Ireth, czy rzeczywiście jest coś nie tak. I co widzę? Ano to, że użytkownik Herudin ocenił 6 razy ten sam post, co powinno być niemożliwe. No i to tyle w zasadzie.





#2

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Herudin ocenił 6 razy ten sam post, co powinno być niemożliwe.

Jest możliwe ale tylko w przypadku, gdy oceniany post BARDZO się podoba :D

 

A tak na poważnie - to nie Herudin ocenił sześć razy, tylko jego ocena została sześciokrotnie zapisana - świadczy o tym ta sama godzina.

Najwidoczniej jakiś błąd forum.

Widziałem to już kilka razy, choć zwykle były to podwójne oceny (w sensie - zdublowane, od jednego użytkownika).

Nie wiem jak w innych przypadkach ale w moim (bo kiedyś też tak zostałem dopieszczony przez kogoś), ta zdublowana ocena zniknęła albo jeszcze tego samego dnia albo na drugi dzień.

Pewnie w tym przypadku będzie tak samo - trzeba zaczekać... na coś tam, co się zrobi z forum.





#3

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No tak, żeby była jasność - nie chciałem zasugerować, że to Herudin tak z premedytacją...

Pewnie w tym przypadku będzie tak samo - trzeba zaczekać... na coś tam, co się zrobi z forum.

Zatem czekamy na coś tam :D





#4

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Musiał by strzelić ocenę z sześciu kompów jednocześnie w jednej sekundzie, co raczej odpada, bo kolejkowanie nie pozwoli. Nie mniej coś się z tym wydarzyło i szefowa musi grzebnąć.





#5

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wasza nienawiść, jaką do mnie pałacie, już nawet na system oddziałuje widzę. To się nazywa czarna magia :D Też jestem ciekawa wyjaśnienia tej zagadki. ;)





#6

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po mojemu to nie wina skryptu forum, a połączenia po ajaxie i czasu odpowiedzi (reputacja leci asynchronicznie w tle). Może się tak zdarzyć, że odpowiednio szybko klikając (np. mając uszkodzoną myszkę - miałem kiedyś taki problem, kliknięcie generowało tyle kliknięć na sekundę, na ile pozwala przepustowość USB) serwer, będąc akurat zamulonym może nie nadążyć z przetworzeniem jednego requesta, gdy już leci drugi i wychodzą kwiatki. Jak nie wierzycie, to polecam z formularza szybkiej odpowiedzi odpowiednio szybko kliknąć na "Napisz" - jest szansa, że dodacie hurtem kilka takich samych postów. W normalnej odpowiedzi już nie zadziała, bo tam nie leci po ajaxie, w przeciwieństwie do szybkiej odpowiedzi.


Użytkownik szczyglis edytował ten post 15.10.2016 - 19:05




#7

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wasza nienawiść, jaką do mnie pałacie, już nawet na system oddziałuje widzę. To się nazywa czarna magia :D Też jestem ciekawa wyjaśnienia tej zagadki. ;)

 

Nienawiść to można czuć do kierowcy-pijaka, który zabije dziecko na pasach, a nie do randomowej użytkowniczki forum. Proponuję troszkę obniżyć poziom zadufania w sobie. Są inne odczucia, które użytkownicy z pewnością do ciebie czują - rozbawienie, litość, ból czerwonych od klepania czół...





#8

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wasza nienawiść, jaką do mnie pałacie, już nawet na system oddziałuje widzę. To się nazywa czarna magia :D Też jestem ciekawa wyjaśnienia tej zagadki. ;)

Ja pierdzielę :facepalm:

Żeby nawet w temacie technicznym?

Shadow - "Wasza nienawiść"? Daj na luz - tu problem dotyczy czego innego (wyłuszczył to Yaw w pierwszy poście).

I pewnie się zdziwisz - nie jesteś w tym problemie ujęta nawet w rolach drugoplanowych. Pewnie dlatego, że nie zdarzyło się, odkąd tu jesteś, żeby ci ktoś wrzucił ekstra, (ponadplanowy ) plus - że nie wspomnę o pięciu. Dlaczego? To się już sama domyśl.

Ja wiem, że trudno ci pojąć, że to forum Paranormalne, a nie Wszyscy Kochają Shadow ale taka jest smutna (dla ciebie) prawda.

Możesz się  z tym albo pogodzić albo to kontestować - twój wybór ale w tym drugim przypadku narażasz się na komentarze takie jak ten.
Naprawdę jest ci to potrzebne do egzystowania tutaj?





#9

Ireth.
  • Postów: 123
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Sama zwróciłam na to uwagę po komentarzach odośnie tego tematu i sądzę, że to może być błąd systemu ;) Nie znam się na tym dobrze, ale  chyba Szczyglis może mieć rację :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych