Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne rzeczy podczas snu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#16

Andy-1970.
  • Postów: 345
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

Podczas zasypiania, słyszę jak ktos do mnie mowi, np dzis w nocy słyszałam zza pleców ,,Natalia", ale bałam sie odwrocić. Przebudziłam sie? Postanowiłam odwrocić sie na drugi bok i znów położyłam sie spac. Czułam jak ktos mnie dotyka w miejsca intymne! A ja sie wilam po łożku i jeczalam momentami, bo mimo, ze było to przerażajace to rownież podniecające. 

 

 

Diagnoza jest prosta.. Masz po prostu ''Chcice'' zresztą nic w tym dziwnego masz 16 lat. Twoje libido jest wysokie, więc podświadomość się domaga zaspokojenia dzikich głęboko skrywanych żądzy.

 

Idź sobie ulżyj od razu będzie Ci lepiej  ;p

 

 

Też sobie idź i ulżyj, najlepiej młotkiem. 

 

Nigdy nic dobrego się nie dzieje gdy ktoś słyszy głosy. Trauma, dojrzewanie, brak dobrego kontaktu z rodziną to przepis na problemy. Lekarze pierwszego kontaktu bardzo rzadko są stanie pojąć co się z pacjentem dzieje.

 

@Naaveth: Dlaczego sądzisz że 16 latka jest leczona na nimfomanię? Guz - to całkiem możliwe, ale jak długo trzeba czekać na rezonans?


Użytkownik Andy-1970 edytował ten post 19.12.2016 - 09:24

  • 0

#17

Naaveth.
  • Postów: 55
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano


@Naaveth: Dlaczego sądzisz że 16 latka jest leczona na nimfomanię? Guz - to całkiem możliwe, ale jak długo trzeba czekać na rezonans?

 

Być może źle sformułowałam pytanie. Chciałam się dowiedzieć, czy lekarze brali pod uwagę seksoholizm jako ewentualną przyczynę dolegliwości. Pamiętam z praktyk studenckich podobny przypadek,  dziewczyna również uparcie twierdziła, że przez sen ktoś ją dotyka  i że czerpie z tego przyjemnosć i lekarze własnie podejrzewali u niej graniczną formę seksoholizmu. Nie wiem jak historia się zakończyła, bo praktyki trwały tylko dwa tygodnie. Z tego co mówili mi znajomi  zgrupy, która praktykowała po mojej okazało się, że dziewczyna była molestowana w bardzo wczesnym dzieciństwie . Przyczyną takich zachowań mogą być jednak inne zachowania patologiczne. Autorka pisała, że jej babcia była alkoholiczką i znęcała się nad nią. Ale to tylko takie moje gdybanie, dobrze by było właśnie zrobić RM głowy i wykluczyc inne ewentualności.

 

Rezonans magnetyczny robia "od ręki" jeśli jest się hospitalizowanym. Wyniki są z reguły następnego dnia. Gorzej, jak sie jest nieboraczkiem ze skierowaniem od lekarza z przychodni. Wówczas trochę trzeba poczekać. Przynajmniej tak to funkcjonuje w szpitalu, w którym obecnie pracuje. 

 


  • 0

#18

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rezonans magnetyczny robia "od ręki" jeśli jest się hospitalizowanym. Wyniki są z reguły następnego dnia. Gorzej, jak sie jest nieboraczkiem ze skierowaniem od lekarza z przychodni. Wówczas trochę trzeba poczekać. Przynajmniej tak to funkcjonuje w szpitalu, w którym obecnie pracuje. 

7 miesięcy plus 3 tygodnie na wynik. Wynik mam w ręce i następna wizyta 18 lipiec 2017. 

Kocham NFZ.

 

Odrzucam tu wątek erotyczny, mając 16 lat hormony owszem buzują ale nie do tego stopnia żeby leczyć pacjentkę na nimfomanię. To tylko i wyłącznie problem psychologiczny ( psychiatryczny )





#19

Naaveth.
  • Postów: 55
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

\

 

 

Rezonans magnetyczny robia "od ręki" jeśli jest się hospitalizowanym. Wyniki są z reguły następnego dnia. Gorzej, jak sie jest nieboraczkiem ze skierowaniem od lekarza z przychodni. Wówczas trochę trzeba poczekać. Przynajmniej tak to funkcjonuje w szpitalu, w którym obecnie pracuje. 

7 miesięcy plus 3 tygodnie na wynik. Wynik mam w ręce i następna wizyta 18 lipiec 2017. 

Kocham NFZ.

 

 

 

 Dlatego ja się śmieję, że jak chce się zrobic szybko dobrą diagnostykę a nie leży się aktualnie w szpitalu, trzeba iść na zacną imprezę, dużo sobie wypić i wyłożyć się na krewężniku niedaleko szpitala delikatnie rozbijając sobie głowę :D Przebadają od stóp do głów. Z tym NFZem i terminami to juz nawet nie chce mi się komentować bo to wszystko woła o pomstę do nieba. 

 

A co do tej nimfomanii , tak jak pisałam to tylko moje osobiste gdybanie bo pamiętam podoby przypadek.  Mam nadzieję, że autorka się odezwie i odpowie nam czy miała robiony rezonans czy nie. 


  • 0

#20

elamarek.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To może lepiej udać się do psychologa albo psychiatry. Często może być to problem o podłożu nerwowym. Każdy pisze co innego i nie warto się tym sugerować tylko zasięgnąć porady specjalistów.


  • 0

#21

kacper583.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

WITAM  to co sie z tobą dzieje ma bardzo wielu ludzi tylko sie do tego nie przyznają a jesli tak to wysyła sie ich do psychiatry lub psychologa.może na początek o mnie - 40 na karku, od 14 roku życia medytacje ,uprawiałem radiestezje,praca z czakrami itp do teraz, tyle tylko ,że dzisiaj mam pojęcie co sie ze mną działo i dzieje.Ja w wieku 14 lat zacząłem mieć podobne rzeczy paraliże , zwidy głosy widziałem lub przeczuwałem bliskie zdarzenia.Ale miałem osobę która wiedziała co to jest i pomogła mi i pokierowała.a o takich ludzi trudno.A WIEC DO RZECZY :

 

Masz 16 lat i twój organizm teraz gwałtownie się rozwija ,burza hormonów -to one własnie są powodem tych zdarzen twoje ciało sie kształtuje i masz bardzo wyczulone zmysły na coś co istnieje a nie jest widoczne dla wszystkich .musisz sobie uswiadomić ze nie wariujesz Te drgania głosy itp to wstęp do oobe musisz poczytać troche o tym polecam książke ROBERT MONROE PODRÓŻE POZA CIAŁEM. Znajdz kogoś kto takimi rzeczami sie interesuje na poważnie i porozmawiaj. Musisz także popracować nad sobą a także nad podejściem do innych ludzi chcesz ich bliskości a ją niszczysz odpowiedz sobie dlaczego.

,uświadom to sobie i staraj sie temu przeciwstawić .Staraj sie uwierzyć w siebie i być silna wewnętrznie.Zainteresuj sie medytacją ,zacznij ją stosować.To że teraz tego doświadczasz może w każdej chwili sie skończyć po okresie dojrzewania ,ale może i zostać to nie znaczy że jesteś chora psychiczne.Uważaj tylko na nawiedzonych ludzi bo takich jest wielu nie wiąz tego z religią .Trudno to tak  od razu przyjąć ale to tak sie dzieje.

 

 

Proszę zwracać uwagę na ortografię bo aż oczy bolą. 

Poprawiłam pierwszy i ostatni raz.

 

Alis


Użytkownik Alis edytował ten post 19.03.2017 - 23:07

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych