Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Filmy bycia "tam" z "nimi"/ życie po-przed życiem

śmierć Bóg przeżycie film pierniczki reinkarnacja życie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

Latrans666.

    Wszyscy kłamią....

  • Postów: 79
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poszukuję filmów (nie dokumentów) wymyślonych lub opartych na faktach o ludziach którzy umarli przynajmniej na jakiś czas by potem wrócić do świata żywych. Interesują mnie właśnie to co przeważnie mówią jak spotkali bliskich czy po prostu byli w jakimś raju. Trudno o takich co byli w piekle i spotkali babcię piekąca pierniczki bez piekarnika ale chętnie bym takie również zobaczył. Jeżeli ktoś zna dobre tytuły prosiłbym o info w temacie. Dla nieco przyciemnionych zapodaję taki przykład filmu o jakie mi chodzi: "Niebo istnieje naprawdę".

 

Drugą kategorią filmów na jakich mi zależy to takie w których opowiada się o osobach które mówią o tym iż są przekonane jakie prowadzili życie przed życiem obecnym/ Tak samo tacy którzy umarli a potem powrócili "rzekomo" jako inni ludzie. Mogą być jak wyżej oparte na faktach jak i te wymyślone. Ponownie daję przykład o co mi chodzi: "Początek".


Użytkownik Latrans666 edytował ten post 17.08.2016 - 17:20

  • 0

#2

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Między piekłem, a niebem

 

Nostalgia anioła

 

Bajka - Piekło Dantego

 

oraz...

 

:D


Użytkownik szczyglis edytował ten post 17.08.2016 - 18:05

  • 1



#3

Latrans666.

    Wszyscy kłamią....

  • Postów: 79
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podziękował panu srebrniki wyślę posłańcem wraz z dwiema dziewicami. Jeżeli ktoś coś jeszcze ma bardzo proszę.


  • 0

#4

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wiem, czy ten film pasuje do filmów, jakich oczekujesz, ale mimo wszystko go przedstawię:

 

Nasz dom

Film na podstawie książki brazylijskiego medium Chico Xaviera i ducha Andre Luiza.

 

 


  • 1



#5

opłoczeniec.
  • Postów: 59
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na zawsze (Always)

 

Gostek jest strażakiem lotniczym, ginie, wraca jako duch i patrzy jak jego kobita... :)

 


Użytkownik opłoczeniec edytował ten post 17.08.2016 - 22:41

  • 0




Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: śmierć, Bóg, przeżycie, film, pierniczki, reinkarnacja, życie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych