Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwna postać z dzieciństwa.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#16

KITT.
  • Postów: 54
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest to stukanie tak jak by ktoś chodził. Znaczy ja powiązałem te stukanie do zjawisk nadprzyrodzonych dlatego że wczesniej działy się dziwne rzeczy
  • 0

#17

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ok a teraz jednym tchem.

Pierwszy post pisałeś w lipcu i nic nie masz zarejestrowanego? Żadnego zdjęcia, żadnego dźwięku?

Rozumiem, że był ksiądz w waszym czy teraz Twoim mieszkaniu ale napisz mi po co? Co zrobił? I rozumiem, że nie pomógł skoro słyszysz stukanie.

Jak myślisz co to może być? Czy wcześniej też były stuki? Czy pojawiły się niedawno?

Co z tymi szafkami? Same się otwierają? I nic nie nagrałeś? Jeśli u mnie w domu byłby taki problem to zastanowiłabym się nad przyczyną. Z racji tego, że mieszkam na Śląsku  postawiłabym na tąpnięcia kopalniane. Jak śpimy nie czujemy, że blokiem / budynkiem huśta. Jeśli dalej problem by się powtarzał zamontowałabym kamerę.

Czekam na jakiś materiał dowodowy w tej sprawie.





#18

xXxŁowcaDuchów69xXx.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ojej... Większość rzeczy na tym portalu to wymyślone bajki ale miałem już w swoim życiorysie podobny przypadek i mocno współczuje ;/ Masz szczęście, bo mniej więcej znam rozwiązanie, ale może być ciężko... Przed pójściem spać rozsyp sól (morską) tam gdzie mieszkasz. Najlepiej przy drzwiach i oknach. Połóż się spać i zapomnij o tym, bo pierwszej nic nie będzie się działo. Najgorsze przed tobą, dwie kolejne to będzie masakra ;( Postaraj się dosypać soli jeśli coś ubyło, a potem połóż się spać przed 23 i miej przy sobie szklankę wody. Byt będzie wściekły, że chcesz się go pozbyć, ale dasz radę... Będzie szalał i nawiedzał twój umysł, wtedy szybko wypij tą szklankę wody i powinno ustać chociaż nadal będzie szalał po mieszkaniu. Olej go i idź spać. Rano powinno być wszystko w porządku, posprzątaj mieszkanie i wieczorem powtórz to co dzień wcześniej. Byt znowu będzie szalał i nawet będzie się próbował zbliżyć do ciebie, wtedy chluśnij w jego stronę wodą, powinien się uspokoić. Jeśli coś w głowie będzie ci mówiło, żeby usunąć sól, nie rób tego!!! Byt coś tam będzie odwalał, ale leż spokojnie i się nie wtrącaj... Rano będzie po sprawie, powinien dać ci spokój :) W razie wątpliwości pisz do mnie, to postaram się pomóc. 


  • 0

#19

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ojej... Większość rzeczy na tym portalu to wymyślone bajki ale miałem już w swoim życiorysie podobny przypadek i mocno współczuje ;/ Masz szczęście, bo mniej więcej znam rozwiązanie, ale może być ciężko... Przed pójściem spać rozsyp sól (morską) tam gdzie mieszkasz. Najlepiej przy drzwiach i oknach. Połóż się spać i zapomnij o tym, bo pierwszej nic nie będzie się działo. Najgorsze przed tobą, dwie kolejne to będzie masakra ;( Postaraj się dosypać soli jeśli coś ubyło, a potem połóż się spać przed 23 i miej przy sobie szklankę wody. Byt będzie wściekły, że chcesz się go pozbyć, ale dasz radę... Będzie szalał i nawiedzał twój umysł, wtedy szybko wypij tą szklankę wody i powinno ustać chociaż nadal będzie szalał po mieszkaniu. Olej go i idź spać. Rano powinno być wszystko w porządku, posprzątaj mieszkanie i wieczorem powtórz to co dzień wcześniej. Byt znowu będzie szalał i nawet będzie się próbował zbliżyć do ciebie, wtedy chluśnij w jego stronę wodą, powinien się uspokoić. Jeśli coś w głowie będzie ci mówiło, żeby usunąć sól, nie rób tego!!! Byt coś tam będzie odwalał, ale leż spokojnie i się nie wtrącaj... Rano będzie po sprawie, powinien dać ci spokój :) W razie wątpliwości pisz do mnie, to postaram się pomóc. 

 

A jak nie będzie miał soli morskiej? A jak się położy po 23 i będzie miał szklankę coli? Czy pokona demona? Czy przeżyje kolejny atak? Czy nasz bohater wygra w tej nierównej walce z bytem nieczystym?!?!


  • 0



#20

xXxŁowcaDuchów69xXx.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mam pojęcia Kronikarzu... Podaje info tak jak zrobiłem to z klientem i z własnego doświadczenia wiem, że działa :D czy kolega się do tego zastosuje to już jego sprawa :)


  • 0

#21

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Znaczy twierdzisz, że posypałeś solą próg i oblałeś nieznany byt wodą i sobie poszedł? Aaaachaaaa. A co to był za byt? I jakie masz uprawnienia do takich działań?


  • 0



#22

Kikiriki.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli mieszkasz w przedwojennym bloku na najwyższym piętrze to może to stukanie to myszy? Znajomy wariacik miał kiedyś podobną sytuacje. Na poddaszu słyszał jakieś dźwięki, jakby coś tam biegało. Okazało się że to właśnie myszy i zwykła trutka załatwiła sprawę. Jeżeli to coś innego i nie jest to zwierze, tylko jakiś "byt" to rozwiązanie Łowcy duchów wydaje się legitne. A jak nie zadziała to podjeżdżaj po lepszego księdza.


  • 0

#23

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przed pójściem spać rozsyp sól (morską) tam gdzie mieszkasz. Najlepiej przy drzwiach i oknach. Połóż się spać i zapomnij o tym, bo pierwszej nic nie będzie się działo. Najgorsze przed tobą, dwie kolejne to będzie masakra ;(

Jak to czytam (i to, co dalej, a czego cytować mi się nie chce), to aż mnie korci, żeby zacytować ciebie samego z tego postu

"Aż mnie oczy bolą jak widzę takie brednie..." :facepalm:

 

Bogu dziękować, że autor nie ma problemu z dzieckiem (co akurat niedziwne, bo sam najprawdopodobniej ledwo ledwo z wieku dziecięctwa wyrósł) - bo pewnie byś mu doradził "trzy zdrowaśki w piekarniku"?

 

Podaje info tak jak zrobiłem to z klientem i z własnego doświadczenia wiem, że działa

 

A tego "klienta" to na jakim forum złapałeś - na Nautilusie?

Na przyszłość, jak już zaczniesz coś komuś doradzać, to postaraj się NAJPIERW zebrać maksimum informacji na dany temat, bo możesz komuś krzywdę wyrządzić.

 

Tutaj akurat niewielką, bo co najwyżej gość sobie pokój zasyfi solą (która po wymieszaniu z wodą cyt."...wtedy chluśnij w jego stronę wodą..." nieco trudniejsza będzie do usunięcia ale, może się zdarzyć, że ktoś, kiedyś będzie miał prawdziwy problem, a wtedy takie "mondrości" mogą mieć nieco poważniejsze konsekwencje.

 

Więc nieco wstrzymaj konia - przynajmniej do czasu zanim się nie upewnisz, że "doradzając" w ten sposób nikomu nie zrobisz kuku.

Mniejsza o twoje samopoczucie - ale tych ludzi szkoda.


  • 1



#24

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Już pan ghostbuster poleciał na urlop. Trzeba troszkę odsiewać ziarno od plew, bo nam się forum pobrudzi ;)


  • 0



#25

Kikiriki.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli banik? xD Trzeba było się dać chodokowi wytłumaczyć. W pozostałych tematach na tym forum większe "pierdoły" czytałem a banów raczej nie dostawali.

 

 

offtop.gif

 

Alis


Użytkownik Alis edytował ten post 29.11.2016 - 16:12

  • 0

#26

Naaveth.
  • Postów: 55
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przepraszam, bo będzie nie w temacie, ale nie mogłam się powstrzymać. Sół to ja w progach na mrówki sypie :D

 

 

offtop.gif

 

Alis


Użytkownik Alis edytował ten post 29.11.2016 - 16:14

  • 0

#27

amatorspokoju.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do stukania - mieszkanie w bloku to już do siebie ma, że zazwyczaj cisza tam nie istnieje. Żyłem tak kilkanaście lat w nienowym, ale też nie jakimś strasznie starym bloku i słyszałem wszystkie kichnięcia, kłótnie i śpiewy sąsiadów. Raczej nie przypisuj temu stukaniu żadnych cech paranormalnych.


  • 0

#28

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wy serio juz pół roku rozkminiacie to stukanie? :D
Nie wierze ze to czytam naprawdę, ja na miejscu autora juz dawno bym o tym zapomniał o tym :D
  • 0



#29

36016.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[kasacja treści]

 

obraza2.gif

Aquila


  • 0

#30

TOXIC.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pan Kronikarz też powinien dostać warna za pisanie nie na temat. A stukanie to z pewnością sąsiadka.

 

 

Pierwszy post i od razu w takim tonie? W dodatku na siłę pół zdania o stukaniu żeby niby było że piszesz na temat...

Kronikarz poinformował w swoim poście innych użytkowników że jeśli będą zadawać pytania xXxŁowcaDuchów69xXx to mogą nie doczekać się odpowiedz, więc to Twoja uwaga jest nie na miejscu.

 

Od razu napiszę zapobiegawczo - zapoznaj się z Regulaminem.

 

Alis


Użytkownik Alis edytował ten post 30.11.2016 - 10:19

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych