Skocz do zawartości
Duże UFO zaobserwowane nad Hong Kongiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

China%252C%2Bspace%252C%2BUFO%252C%2BUFO

fot. ufosightingsdaily.com

 

19 Czerwca 2016 roku nad Hong Kongiem zauważono i zarejestrowano niezidentyfikowany obiekt latający przypominający spodek bardzo podobny do tego, który kilka lat wcześniej zaobserwowano w Turcji. Obraz wokół domniemanego pojazdu jest lekko zamglony co widać na zdjęciu, dzięki czemu jego kształt jest trudniejszy do wychwycenia, co jasna rzecz nie umknęło uwadze zwolenników teorii o UFO, którzy sugerowali iż może to być metoda kamuflażu, obiekt jednak jest bardzo dobrze widoczny na nocnym niebie.

 

Obrazek z uchwyconym UFO pojawił się w sieci w Niedzielę, a na łamach Metro Daily w Poniedziałek. Pojazd został sfotografowany nad Yin Lai Court in Lai King, na pierwszy rzut oka widać, że przypomina latający spodek. Według relacji świadków obiektowi towarzyszył błyski światła i zmiana jego jasności.

 

Padają zasadne sugestie iż może to być dron. Zdjęcie było robione z wnętrza domu toteż może to być smuga, powstają one czasem podczas robienia zdjęć przez szybę. Jednak z uwagi na wysokość obiekty oraz jakość zdjęcia, te dwa wyjaśnienia nie cieszyły się zbyt dużym wzięciem wśród obserwatorów. Inne zdanie mają jednak ludzie zajmujący się badaniem tematyki UFO od lat.

 

Szeto Wah-koon z Klubu UFO w Hong Kongu, do którego zdjęcie tajemniczego obiektu dotarło, sugeruje, że jest to smuga na szybie, refleks świetlny, który pojawia się niekiedy przy robieniu zdjęć, z reguły wyglądający jak nietypowy obiekt świetlny. Jednak nie wszyscy te teorię podzielają.

 

Ocenę pozostawiam wam.

 

 

 

Tłumaczenie własne.

 

Autor: Scott Waring

Źródło: ufosightingsdaily.com

Link Alternatywny: ejinsight.com

 


  • 0

#2

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 5458
  • Tematów: 697
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 23
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie, samolot podchodzący do lądowania, z włączonymi reflektorami pod skrzydłami. Fajny efekt, spowodowany przelotem przez niezbyt gęstą chmurkę. Pojedyncze zdjęcie i tylko tyle. Brak filmu nie pozwala stwierdzić, jak wyglądał obiekt kilka minut później, co zrobił, zawisł, czy leciał dalej, jego prędkość jest nie do określenia i wiele innych rzeczy.


  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u