Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kto stworzył Wszechświat? Powstanie Wszechświata


  • Please log in to reply
176 replies to this topic

#61

link.
  • Postów: 51
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

serio ,po co miałbym kłamać ?

Interesujące...
Zatem jak wygląda wiatr?




to zależy od punktu wiedzenia , jakbym był człowiekiem powiedziałbym ze nie wiem bo nie da się go zobaczyć, wygląda jak front ciepłego albo zimnego powietrza jeśli chodzi o wygląd tego to przypomina chmury takie duże ;)
  • 0

#62

Kumartyna.
  • Postów: 45
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

link - tak sobie myślę ... najdrobniejsze cząstki materii postrzegamy również jako "bańki" i nie koniecznie o kształcie regularnym. Nasze komórki też nie są regularne. W ogóle na świecie nie ma dwóch takich samych rzeczy.
Jeżeli więc najdrobniejsza (z nam znanych) cząstka materi ma "bańkowaty" kształt, to uzasadniony wydaje się kształt, o którym mówisz.

chmm a jak to się ma do genów???
  • 0

#63

link.
  • Postów: 51
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

link - tak sobie myślę ... najdrobniejsze cząstki materii postrzegamy również jako "bańki" i nie koniecznie o kształcie regularnym. Nasze komórki też nie są regularne. W ogóle na świecie nie ma dwóch takich samych rzeczy.
Jeżeli więc najdrobniejsza (z nam znanych) cząstka materi ma "bańkowaty" kształt, to uzasadniony wydaje się kształt, o którym mówisz.

chmm a jak to się ma do genów???



Dla mnie to wszystko wygląda tak samo cały wszechświat to jest tylko materia jak piasek , czytałem publikację na temat atomów pisało ze są puste w środku naroście ludzie dochodzą ze jest coś mniejszego jeszcze a własciwie coś co nie przypomina atomów to co wypełnia materię i cały wszechświat
  • 0

#64

Asef.
  • Postów: 449
  • Tematów: 28
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Proces Budowy Wszechwświata-teoria

http://mesjasz.pun.p...topic.php?id=32
  • 0

#65

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proces Budowy Wszechwświata-teoria

http://mesjasz.pun.p...topic.php?id=32

Sie uśmiałem (;
  • 0

#66

link.
  • Postów: 51
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proces Budowy Wszechwświata-teoria

http://mesjasz.pun.p...topic.php?id=32



nie prawda nic takiego nie miała miejsca , nie w taki sensie jak jest napisane to istota która ma ciało tak sobie to przetłumaczył,
  • 0

#67

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiście, że nieprawda, ten urojony koleś uważa, że jest Mesjaszem i pisze bzdury o_O
  • 0

#68

Asef.
  • Postów: 449
  • Tematów: 28
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Jeżeli tak twierdzi to znaczy, że ma do tego powody i dowody.On był jednym z twórców w Niebie naszego Wszechświata więc wie lepiej jak jest zbudowany Wszechświat.
  • 0

#69

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli tak twierdzi to znaczy, że ma do tego powody i dowody.On był jednym z twórców w Niebie naszego Wszechświata więc wie lepiej jak jest zbudowany Wszechświat.


Że kto, proszę?
  • 0

#70

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli tak twierdzi to znaczy, że ma do tego powody i dowody.On był jednym z twórców w Niebie naszego Wszechświata więc wie lepiej jak jest zbudowany Wszechświat.


Że kto, proszę?


Tak na marginesie nie chcę obrażać ludzi którzy wierzą w Jezusa syna Boga według mnie Jezus istniał lecz czy był synem BOGA?? Co Maryja miała inwitro??? mieliśmy przykład zmarłej dziewczynki to czemu np nie mogła mieć śpiączki?? Ślepy starzec mógł spojrzeć na słońce i chwilowy zanik wzroku ale to tylko hipotezy ;p
  • 0

#71

Asef.
  • Postów: 449
  • Tematów: 28
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Że kto, proszę?



Mesjasz, Syn Człowieczy który obecnie żyje na ziemi.
http://www.paranorma...t...t=0&start=0
  • 0

#72

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mesjasz, Syn Człowieczy który obecnie żyje na ziemi.


Jezus - Syn Człowieczy przepowiadał nadejście wielu fałszywych proroków, zatem nie dziwi mnie pojawienie się kolejnego z nich. Cel jest zawsze ten sam - negowanie zbawczej roli Jezusa i zalecanie siebie samego. Uważam, że dawanie jego gorliwym wyznawcom pola do dyskusji, jest stratą czasu.
  • 0



#73

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Asef proszę Cię daj se już spokój, mieszasz ludzi w tamtym temacie to przynajmniej tego tu nie wprowadzaj... Nigdy nie uwierzę w to, że Ziemia została stworzona przez Boga, dla mnie to absurd i tyle.

“…Pan - to Bóg wieczny, Stwórca krańców ziemi. On się nie męczy ani nie nuży,…” (Iz 40, 28).

Jeśli to prawda, to dlaczego Bóg odpoczywał siódmego dnia? ŻENADA !
  • 0



#74

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

“…Pan - to Bóg wieczny, Stwórca krańców ziemi. On się nie męczy ani nie nuży,…” (Iz 40, 28).
Jeśli to prawda, to dlaczego Bóg odpoczywał siódmego dnia? ŻENADA !

LOL. LOL. LOL. Genezis nie można brać dosłownie, to okaz ostatniego zjełopienia. ŻENADA !
  • 0



#75

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Na tym kończymy wątek Boga i proszę o wypowiedzi bardziej związane z materialnym powstaniem wszechświata ;)
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych