Skocz do zawartości

Zdjęcie

Płaska Ziemia?

ziemia płaska nasa teoria spiskowa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
175 odpowiedzi w tym temacie

Ogarnięty
  • Tematów: 3
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Staniq

Ależ my Tobie odpowiadamy za każdym razem. Mój post z obliczeniami to odpowiedź na jeden z argumentów płaskoziemców, którzy twierdzą, że:

- ziemia nie jest okrągła, bo jakby się obracała, to siła odśrodkowa wyrzuciłaby nas w przestrzeń,

- ziemia nie jest okrągła, bo szybkość obrotowa ziemi uniemożliwiała by loty samolotów,

- woda zostałaby wyrzucona siłą odśrodkową z powierzchni ziemi.

A zatem przedstawiłeś argument na argumenty, których ja nigdy nie podawałem, a którzy podają jacyś "płaskoziemcy", super!

• -1

Mariush
  • Tematów: 59
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ogarnięty,
odniesiesz się do tego, czy mam już o tym zapomnieć?

I tak przy okazji, proste pytanie dotyczące podstawowej kwestii:
Jak wyjaśniasz występowanie wschodów i zachodów Słońca?

• 2

Staniq

In principio erat Verbum.

• Tematów: 633
  • Artykułów: 22
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Staniq

- ziemia nie jest okrągła, bo szybkość obrotowa ziemi uniemożliwiała by loty samolotów,

A zatem przedstawiłeś argument na argumenty, których ja nigdy nie podawałem, a którzy podają jacyś "płaskoziemcy", super!

Kłamiesz i to w żywe oczy. Jakbyś nie mógł sobie przypomnieć, to masz: http://www.paranorma...etrzu/?p=718212

Wiem, że matmy nie kumasz poza podstawą, więc nie będę Cię dręczył, bo i tak mi nie odpowiesz, tak jak nigdy nie odpowiadasz na posty, gdzie są jakiekolwiek wyliczenia.

Po drugie, moja odpowiedź dotyczy również Twoich przyszłych pytań dotyczących ruchu obrotowego i siły odśrodkowej. Teraz już wiem, że nie zapytasz.

Co z wahadłem, kompasem, zaćmieniem księżyca, zaćmieniem słońca?

• 0

Wszystko
  • Tematów: 68
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Podsumujmy. Zdjęcia I filmy pokazujące Ziemię z kosmosu są sfałszowane albo nie widać na nich krzwizny świadczącej o kulistości Ziemi. Jednocześnie nie ma dowodów na to, że jest krawędź Ziemi, nie ma dowodów na granicę płaskiej Ziemi, nie znaleziono jej.
W takim razie można twierdzić, że Ziemia ma kształt kwadratu albo trójkąta. Nie ma żadnej różnicy. Tak samo mogę odrzucić wszystkie dowody i upierać się że Ziemia jest kwadratowa, jak płaskoziemcy upierają się że jest płaska.

Devoratrix
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

l4ln1550f3a01.jpg

To jest niepodważalny dowód. Zero photoshopa i ingerencji NASA !

• 1

iLuminatek
  • Tematów: 13
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chcę pokazać wam doskonały wykład prof. Wojciecha Suchodolskiego na temat płaskiej ziemi. Masakruje on wszystkie teorie kulowierców a także scifuna. Oglądajcie do końca. 

• 0

Lynx
  • Tematów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dlaczego lot z Londynu do Nowego Yorku trwa tyle samo (różnica w czasie przesiadki) co lot z Nowego Yorku do Londynu.

Ja tak bez żadnego trybu chciałbym zauważyć, że bezpośredni lot z Londynu do Nowego Jorku trwa zwykle 1,5 godziny dłużej niż lot w stronę przeciwną. Ciekawe jak jest to wyjaśnione w teorii płaskiej Ziemi.

• 1

iLuminatek
  • Tematów: 13
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No tak było nie zmyślam.

D14_EG8W0AA_3xa.jpg

• 0

Master Zgiętonogi

Capo di tutt'i capi

Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Meczac w taki sposob chorego czlowieka jedynie utwierdzacie go w psychozie i mu szkodzicie, mowie to zupelnie powaznie. To mniej wiecej tak jak z wysmiewaniem niedorozwinietych w podstawowce.

Użytkownik Master Zgiętonogi edytował ten post dziś, 11:13

• 0

Tiga
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

On jest zdrowy, puki nie jest zdiagnozowany. Nikt na forum tego zrobić za lekarza nie może. EOT
  • 0

Wszystko
  • Tematów: 68
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jest taka grafika pokazująca w jaki sposób według płaskoziemców wyginęły dinozaury

086.jpg

Jednak na forum płaskiej Ziemi piszą że dinozaury tak naprawdę nie istniały a eksponaty w muzeach są sztuczne. Więc komu tu wierzyć. Tyle pytań tak mało odpowiedzi.

Cześć Lynx dawno cie nie widziałem na forum.

Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: ziemia, płaska, nasa, teoria spiskowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u