Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontrola umysłu - moja historiia , proszę o pomoc

Kontrola umysłu

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
25 odpowiedzi w tym temacie

#1

Lechita44.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam! 

 

to mój pierwszy post tutaj, bardzo się ciesze ze znalazłem ta stronkę!!

pozwólcie ze od razu  przeje do rzeczy,

 

w 2008 musiałem z rodzina wyjechać za chlebem za granice, wylądowałem w Niemczech miasto Aachen.

przez pierwsze 2-3 lata było wszystko ok, ale z czasem zauważyłem zmiany w sobie,

 

zawsze bylem intuicyjny , duchowy, żywy i żywiołowy, miałem jakby 6 zmysł co do ludzi i sytuacji i to było bardzo widoczne,

przez co ludzie mnie rozumieli i szanowali , wiedzieli ze zawsze mogą iść po poradę do mnie i rozwiązać problem z którym przychodzili.

z reguły udawało mi się pomóc , moja aura była silna i pewna czułem to w sobie, czołem w sobie jedność ze wszystkim co było jest i bedzie

miałem kontrole nad tym co czuje i robię , jaki jestem, jestem numerologiczna 5 z urodzenia,

zawsze czułem bardzo silne przywiązanie do kosmosu i wszystkiego co duchowe, kiedy bylem mały zamiast wybijać szyby siedziałem godzinami w lesie i obserwowałem zwierzęta i rośliny, poznawałem zapachy smaki struktury i naturę sama w sobie, naprawdę cudowne wspomnienia.

wracając do tematu od kiedy jestem w Niemczech, 2008 zmieniłem się bardzo , moja intuicja przestała działać w ogóle ,

podejmuje często złe decyzje, przestałem czuć otoczenie i ludzi, straciłem całkowite połączenie z teraźniejszością, jak bym był w śnie,

nie czuje euforii , prawdziwej miłości, brak we mnie jakiejkolwiek intuicji, zawsze czułem w sobie dziwnym wyobrażeniem wielka moc, jak bym mógł wszystko, a teraz nie czuje nic, jak by mi ktoś to zabrał, stałem się emocjonalnym i  energetycznym wrakiem, moja aura znikła.

miałem wielki talent do rysowania i wynajdywania przeróżnych rzeczy , pisałem, rysowałem i  wymyślałem , dzisiaj siadając przed kartka widzę tylko biała kartkę i nic więcej po czym ja odkładam

od mniej więcej, 2 lat czuje się coraz gorzej, jak by ktoś mnie zamknął w klatce i wszystko zabrał, często patrze przed siebie i czuje tylko jedno- to wszystko co widzę i mogę dotknąć to tylko iluzja, jak by tego w ogóle nie było. mam piszczenie w uszach czasami przez dłużą chwile, czuje w głowie w mózgu jako organie ludzkim fale , płyną przez niego i to daje takie uczucie jak by się gotował, czuje w głowie napięcie, czasami to bardzo meczy, wiem ze coś jest nie tak, czy to może być kontrola umysłu ?? wiem jedno byle tam gdzie chciałem być i czułem to co chciałem czuć ,a dzisiaj czuje metaliczny posmak w ustach i gotowanie się mojego mózgu,. bardzo często nie mam na nic ochoty, w ogóle bym tylko spal. moja inteligencja tzn błyskotliwość spadła do zera, to jest straszne naprawdę nie wiem co się dzieje, czuje w sobie tylko jedna jedyna rzecz - chce po prostu stad uciec jak najdalej, wiem ze tu gdzie jestem zniknę do zera jako istota czująca i myśląca,

niem mam w ogolę swojej woli a bylem uparty ja baran, jestem ciągle zmęczony czy coś robię czy nie, moja fizyczna strona i psychiczna stały się po prostu wrakiem.... dlaczego? czy to jest możliwe żeby człowiek stracił tak wiele sam z siebie,?? żeby się tak bardzo zmienił?

 

proszę o obszerne komentarze, i z góry wam dziękuje,

 


  • 0

#2

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

zawsze czułem bardzo silne przywiązanie do kosmosu i wszystkiego co duchowe, kiedy bylem mały zamiast wybijać szyby siedziałem godzinami w lesie i obserwowałem zwierzęta i rośliny,

Fantasy prone personality:

https://en.wikipedia...one_personality

 

Myślę, że w wyniku zderzenia z obcą rzeczywistością zaczynasz nabierać skłonności depresyjnych, stąd wrażenie zamknięcia w klatce, ograniczenia.


  • 3



#3

Lechita44.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

 

zawsze czułem bardzo silne przywiązanie do kosmosu i wszystkiego co duchowe, kiedy bylem mały zamiast wybijać szyby siedziałem godzinami w lesie i obserwowałem zwierzęta i rośliny,

Fantasy prone personality:

https://en.wikipedia...one_personality

 

Myślę, że w wyniku zderzenia z obcą rzeczywistością zaczynasz nabierać skłonności depresyjnych, stąd wrażenie zamknięcia w klatce, ograniczenia.

Myślałem nad aspektami alienacji i strony psychicznej z punktu widzenia psychologów, itp tzn ze mam depresje i nie mogę eis dostosować...
ale jak kiedy po mniej więcej roku czasu mówiłem płynie po niemiecku mam wielu znajomych i w sumie prowadzę towarzyskie życie, w Polsce jestem regularnie, mój związek jest ok,
jestem bardzo samokrytyczny potrafię sobie wszystko w twarz powiedzieć, i zawsze patrze szerokim lukiem na wszystko, tak żeby dotrzeć do sedna, po prostu mi się opcje skończyły wiec szukam pomocy, z drugiej strony po 8 latach tutaj czujesz się jak u siebie,, wiec to nie to o czym wspomniałeś,
dziękuje, :>


  • 0

#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A gdzie robisz w tych Niemcach, na budowie u Guntera po 12 godzin dziennie tyrasz? Twoje problemy mogą wynikać z przemęczenia.
I co to ma wspólnego z kontrolą umysłu, kto miałby cię kontrolować?

Użytkownik Wszystko edytował ten post 09.01.2016 - 16:50

  • 0



#5

Lechita44.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A gdzie robisz w tych Niemcach, na budowie u Guntera po 12 godzin dziennie tyrasz? Twoje problemy mogą wynikać z przemęczenia.
I co to ma wspólnego z kontrolą umysłu, kto miałby cię kontrolować?

 

 

nie , skończyłem tutaj szkole, pracuje 39 h tygodniowo, w piątek jestem o 15 w domu, a twojego znajomego guntera nie znam ;p nie nie jestem przemęczony odżywiam się tez zdrowo, czytałem podobne artykuły i widzę podobieństwo ,   drugiej strony w Niemczech kontrola ludzi i ludzkich zachowań stymulowana przez fale elektryczno magnetyczne są najczęściej obserwowane, są ponoć stosowane na skale masowa , może jestem właśnie w takim polu działania, wiem jedno kiedy jestem w Polsce czuje się inaczej, powinniśmy patrze z punktu kontroli umysłu i zachowań ludzkich w danych krajach, a nie ze strony - stary zryło ci beret, 

dlatego pisałem żeby się dowiedzieć czegoś konkretnego o tych programach a nie o sobie w sensie gadajcie gadajcie a ja wam uwiężę, zarzuć faktami.. 


  • -1

#6

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No tak tyle że po co ktoś miałby kontrolować twój umysł? Po za tym jeśli takie kontrolowanie umysłu jest stosowane na masową skalę to inni wokół ciebie też powinni być w podobnym stanie psychicznym. Na całym świecie są ludzi którzy podupadli na psychice z różnych powodów. Chyba nie myślisz że ktoś ich wszystkich kontroluje.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 09.01.2016 - 17:20

  • 1



#7

Lechita44.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

gdybyś ty wiedział jacy są Niemcy... tak inni ludzie tez się skarzą na podobne rzeczy .. proszę cie poczytaj na ten temat coś a później pisz, bo jak narzazie sam zadajesz pytania, ... gdybyś coś wiedział w tym temacie pisał byś faktami datami i liczbami, a ty tylko nawijasz chyba tylko po to żeby sobie popisać.. dziękuje ale taka rozmowa nie daje efektu


  • 0

#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To czemu ty nie operujesz datami, faktami i liczbami? Jak tyle czytałeś, to może trafiłeś na artykuły gdzie takie przekonania są nazywane urojeniami.
Chyba chcesz poczuć się jak główni bohaterowie serialu z archiwum x.
  • 0



#9

Lechita44.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

eeh .. tak potrzebuje wyimaginowanej empatii co do mojej osoby :wtf: ,, ziom daj sobie spokój, nie szukam poklasku tylko jakiś informacji co do stosowania tej techniki w Niemczech.. ile razy mam to jeszcze pisać?

tak czytałem dużo na ten temat,

allle może ktoś tutaj wie więcej, lub coś konkretniejszego, nie jestem kompendium dlatego pytam.

może ktoś miał podobny przypadek, może ktoś tez mieszka w de i zna takie historie,, czy ty masz jakiś problem ?? nie pisz więcej proszę psujesz mi ten post zchodząc z tematu..


  • 0

#10

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poza tym piszesz, że przez pierwsz 2-3 lata było wszystko ok. To znaczy że jeszcze 5 lat temu niemcy nie stosowali kontroli umysłu.
  • 0



#11

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sprawiasz wrażenie apodyktycznego sądząc po tym jak próbujesz dyskutować, w Polsce czułeś się pewnie to naturalne i dlatego czułeś "moc". W obcym kraju nikt nie czuje się pewnie i wydaje się że jesteś nieco zagubiony, szukasz problemu na zewnątrz a może skrywa się w tobie? Chyba szukasz odpowiedzi takiej, która będzie zgodna z twoim poglądem i myśleniem a każda próba innej odpowiedzi cię denerwuje. Odpowiedzi przedmówców szukają prostszych odpowiedzi niekoniecznie metafizycznych, dyskurs polega nie na tym by mieć rację ale na tym by wspólnie szukać odpowiedzi.


  • 1



#12

Lechita44.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Masz racje, moze jednak cos w tym jest, tak szukam ze juz sam nie wiem czego chce.. ale fakt zostaje, w sumie dobrze mi tutaj, ale cos sie dzieje i wydaje mi sie ze to nie jest przynajmniej psychika czy tesknota, tutaj w ogle czlowiek sie czuje innaczej, bede pisal dalej i bardziej szegolowo jak bede przed pc. Pozdr
  • 0

#13

GiPiss.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czeee.

No to mogę chyba Cię pocieszyć.

 

mam piszczenie w uszach czasami przez dłużą chwile, czuje w głowie w mózgu jako organie ludzkim fale , płyną przez niego i to daje takie uczucie jak by się gotował, czuje w głowie napięcie, czasami to bardzo meczy.

Mam z uszami to samo, fale to ja czuję też ale takie drętwienie, czasami na lewej stronie, a czasami na prawej.

 

Nie mam pojęcia co to jest a mam tak jakoś od roku.


Użytkownik GiPiss edytował ten post 09.01.2016 - 22:53

  • 0

#14

Wędrowiec.
  • Postów: 249
  • Tematów: 4
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Dość typowe jest doszukiwanie się przez młodych ludzi jakichś "dziwnych", może nawet "nie z tej ziemi" czynników, które powodują, że ich życie staje się trudne, nie do zniesienia czy inne takie. Pisząc tu takie posty, jak ten, starają się podświadomie odrzucić własną winę za swój los, szukając winnych na zewnątrz. Cóż, to chyba najbardziej popularna metoda radzenia sobie ze stresem, spowodowanym własną nieudolnością.

 

Przytoczę tu słowa pewnego utworu zespołu SBB:

"Właściwie nie ma nic nadzwyczajnego
W spożywaniu owocu
Ani w nim samym
Jabłko mała planeta wszechsadu
Unosisz ją w górę i strząsasz
Wodę i ogień"...

 

Ludziom dość trudno jest przyznać, że żyją normalnie (choć z trudem), często ich problemy mają źródło w ich własnym postępowaniu, w ich własnych błędach. Łatwiej jest zrzucić winę na "ichnich", albo na "problemy obiektywne", albo w ogóle na inne, nieznane nikomu przyczyny, może jakieś spiski obcych lub imperialistycznych szpiegów...

 

Co do szumów w uszach, to nie ma tu żadnych nadzwyczajnych zjawisk, sam je mam od kilkunastu lat. Przyczyn może być wiele, oto jedna z nich:

"Gdy krew pod znacznie zwiększonym niż zwykle ciśnieniem i przy częściej kurczącym się sercu przepływa przez tętnice znajdujące się w okolicach skroni, słyszymy szum lub dzwonienie w uszach."

 

Lekarz rodzinny jest w stanie dość łatwo to zdiagnozować, a zlecając badania określi przyczynę. I nie ma w tym nic nadzwyczajnego...


  • 0

#15

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawy temat szkoda tylko że zdechnie zanim się coś ciekawego z niego urodzi.
Tutaj dostaniesz dużo rad dotyczących zdrowia psychicznego a szkoda bo temat ciekawy.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych