Skocz do zawartości


Zdjęcie

Taki prosty trik


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#16

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A niech to :diabel: 
 

Włączyłam się i mam ... a teraz skończę ocenę triku - sam pokaz jest płynny więc okej.
Przeszkadza mi natomiast pstryknięcie - moim zdaniem nie potrzebne - nie widzę jego uzasadnienia.

Jestem widzem i oceniam jako widz. A przecież o to chodzi. Chodzi o zachwyt widza. To pstrykniecie nie ma znamion - ani tajemnicy, ani skupienia uwagi, ani przeniesienia uwagi. Przeszkadza mi. 

 

Nie da się z wami prowadzić wymiany poglądów - zawsze albo jesteście urażeni albo chcecie urazić kogoś.

Widać jak bardzo czepiasz się na siłę.





#17

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale niektórzy są trudni...

Co do filmu to miałeś całą talie takich samych kart(prócz damy dzwonek) i ot taki trik...:D





#18

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No teraz mi się wyświetliło. Wygląda fajnie.



#19

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aidil - luzik, na co komu te nerwy.

Ja nieszczęśliwy nie mogę filmiku obejrzeć, bo mi nie dziaua to wideuo, tutaj piszą że "Właściciel wyłączył możliwość wyświetlania filmu na innych stronach" więc muszę obejrzeć na YT a na YT piszą że "To wideo jest niedostępne".

 

Dziwne że mnie wyłącznie widzisz ^^,


 

A niech to :diabel: 
 

Włączyłam się i mam ... a teraz skończę ocenę triku - sam pokaz jest płynny więc okej.
Przeszkadza mi natomiast pstryknięcie - moim zdaniem nie potrzebne - nie widzę jego uzasadnienia.

Jestem widzem i oceniam jako widz. A przecież o to chodzi. Chodzi o zachwyt widza. To pstrykniecie nie ma znamion - ani tajemnicy, ani skupienia uwagi, ani przeniesienia uwagi. Przeszkadza mi. 

 

Nie da się z wami prowadzić wymiany poglądów - zawsze albo jesteście urażeni albo chcecie urazić kogoś.

Widać jak bardzo czepiasz się na siłę.

 

 

 

Nie można odnieść się do głównego wątku  czyli - triku - nie narażając się komuś, w tym przypadku ujawniła się grupa wsparcia autora.

Uważacie że nie poradzi sobie z moją sugestią? Oceniłam trik i wykonanie go jako sprawne nie podoba mi się pstryknięcie nie widzę dla niego uzasadnienia.

Tak to widać na filmiku. Nie wiem jak to wygląda w innej scenografii.  

 

@Con odpuść sobie.


Użytkownik Aidil edytował ten post 17.08.2015 - 11:41




#20

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Spadam nie mam ochoty na spinkę na temat Waszych EGO.

 

Jak ktoś zamiast odnosić się do wątku odnosi się do czyjegoś ego z widocznym oburzeniem?

 

Nie da się z wami prowadzić wymiany poglądów - zawsze albo jesteście urażeni albo chcecie urazić kogoś.

Ja się zastanawiam z kim się nie da prowadzić dyskusji. Zawsze prawie to samo :v

 

Co do filmiku za słaba jakość fejk jak nic :v





#21

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Aidil, ale Ty jesteś jedyną osobą w tym temacie, która jest oburzona. Tylko tak naprawdę nie wiem o co, bo nikt Cię tu nie atakował.





#22

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Aidil, ale Ty jesteś jedyną osobą w tym temacie, która jest oburzona. Tylko tak naprawdę nie wiem o co, bo nikt Cię tu nie atakował.

 

 

Jeśli tak uważasz?

 

Podoba Ci się trik? Przecież to jest główny temat chyba że uważasz inaczej.





#23

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Daniel, to jest normalna talia, każda karta jest inna.



#24

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Daniel, to jest normalna talia, każda karta jest inna.

Tego nie wiemy, na filmiku nie widać. Teraz musisz przekonać sceptyków, że to nie fejk i rozwiać wszelkie wątpliwości, a sam będziesz przez chwilę Universe24 czy OpenYourMind. :D





#25

stary dziad.
  • Postów: 103
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

Daniel, to jest normalna talia, każda karta jest inna.

Tego nie wiemy, na filmiku nie widać. Teraz musisz przekonać sceptyków, że to nie fejk i rozwiać wszelkie wątpliwości, a sam będziesz przez chwilę Universe24 czy OpenYourMind. :D

 

O kurde... TAK! Przekonaj Nas, że nie każda karta w talii jest ta sama. :D I jeszcze w ogóle słaba jakość nagrania, sam nie wiem czy to jest talia i czy te ręce są prawdziwe czy to jakiś... automat. :D

 

Ale występ tego pana potem... no super.


Użytkownik stary dziad edytował ten post 17.08.2015 - 20:02


#26

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Postaram się nagrać lepszą wersję tego triku, bardziej przekonującą.





#27

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z jednej strony - to nie ma większego sensu, bo nie sądzę żebyś robił tak ordynarną "przewałkę" (czyli wszystkie karty takie same :D), tym bardziej, że, jak rozumiem, prawidłowo odgadliśmy na czym polega zasada tego triku.

Z drugiej strony jednak ( i tu pozwolę sobie na bardziej osobistą uwagę) - nawet jeżeli robisz to hobbystycznie, to rzeczywiście mógłbyś dopracować detale.

Bo one mają ogromne znaczenie dla odbiorców.

Lepiej się to będzie po prostu "sprzedawać".

Pokazanie, że w talii są różne karty to podstawa ale jest jeszcze kilka innych rzeczy, które na pewno uatrakcyjniłyby bardziej kolejne takie pokazy. I sprawiły, że będą one wywoływały większą ciekawość i zainteresowanie

Bo to, że masz talent i "zręczne palce" to jedno (i to widać już na tym krótkim filmiku) - inna sprawa jak te swoje umiejętności prezentujesz.

I nie chodzi mi tu wcale o słabą jakość nagrania (tym bardziej, że aż tak tragiczna nie była).





#28

stary dziad.
  • Postów: 103
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ważne, że samo nagranie ma hity... :D



#29

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ok łapcie kolejny efekt

 

Tym razem bez dźwięku, trochę zwężony.. Mimo to myślę że widać dobrze. To dlatego że dopiero uczę się jak działa wrzucanie filmów i obróbka na yotube. Windows movie maker nie chciał mi tego otworzyć, nie wiem czemu, przerabiałem w takim programie na inny format ale też movie maker nie otwierał tego.Zresztą to już inny temat.





#30

stary dziad.
  • Postów: 103
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na serio pełen szacun, ale... miałem z tym styczność, że największy sceptyk był najlepszym zwolennikiem na forum... :( Najlepiej publikować jakąś akcję, potem czekać, aż ludzie obejrzą i polajkują, a potem w "ramach" sceptyka zacząć to krytykować oraz przedstawiać analizę.. i następni obejrzą... jest kasa z youtube... :(




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych