Skocz do zawartości


Nautilus, śmieszne artykuły, ANALIZA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
88 odpowiedzi w tym temacie

#61

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Strona nautilusa nie działa a myślałem że tam będzie o tym coś więcej.
  • 0



#62

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To najnowszy konik Fundacji. Historia na temat UFO wiarygodna na 101% jak Zdany. Przesłano do FN filmik i zdjęcia tajemniczego obiektu za oknem, Fundacja od razu podłapała, że musiała to być sonda obcych. Oczywiście im więcej wychodzi na jaw wątpliwych kwestii, tym wiarygodniejsza jest historia. Najpierw mówiono, że obiekt miał kilka metrów i wisiał nad ulicą. Wobec argumentu, że chyba ktoś inny by go zauważył, FN miała odpowiedź, że statki UFO potrafią wybrać świadków, którzy jedyni będą obiekt widzieć. Potem po analizach uznano, że obiekt jednak był mały i znajdował się zaraz za szybą, ale to jeszcze bardziej uwiarygodniało, musiał to być miniaturowy dron UFO, który podleciał do okna. Gdy zaczęto komentować, że obiekt wygląda jak ulepiony z plasteliny, FN miała gotową odpowiedź: to nie może być model, bo próbowaliśmy taki zrobić i nie uzyskaliśmy identycznego, a poza tym to nie może być plastelina, bo nie znaleźliśmy plasteliny w takim kolorze. I tak dalej i tak dalej.


  • 0



#63

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z tego co tam piszą obiekt był wielkości zapałki  a w przybliżeniu takie cudo wyszło. Może ktoś dać zbliżenie na czerwony okrąg na środku i  na napisy po prawej? Coś tam jest, nawet jeśli to fotomontaż to i tak ciekawy.

 

Kształt przypomina jeden ze statków z gry eve online "amarr titan:Avatar" ewentualnie jakiś statek z gry X3:Reunion.

 

ps. nautilus ma problemy techniczne od początku roku, jak ktoś śledził tematy to wyczyta ze ktoś nagminnie wysyłał obraźliwe wiadomości. Teraz strona częściej nie działa w cale. .. chyba ktoś mocno nienawidzi nautilusa i usiłuje go pogrążyć.


Użytkownik TheToxic edytował ten post 11.01.2019 - 09:00

  • 0

#64

Matt26.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

FN działa również na YouTube i był nawet ostatnio właśnie zapis z Live o tym obiekcie :D

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
  • 0

#65

Janusz Gazda.
  • Postów: 13
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według Pana Roberta B. i fundacji Nautilus to prawdziwe UFO. A tak naprawde jakis dzieciak ulepił z plasteliny i klocków fallusa przyczepił na szybę i sfotografował oraz nagrał filmik. Jenakd widzę na FB że ktoś już zrobił taki sam.

https://www.facebook...09252386830434/

 

 


Użytkownik Janusz Gazda edytował ten post 12.01.2019 - 14:21

  • 0

#66

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Obstawiam raczej jego ojca, to on przyznaje się do zrobienia zdjęć a przecież na coś takiego by się nie nabrał, film miałby wykonać chłopiec, ale nie mamy potwierdzenia, a sam głos chłopca to za mało. Na małego w razie czego będzie potem można zwalić winę.

Z głosem są zresztą różne pierepałki - załoganci Nautilusa usłyszeli na nagraniu głos pochodzący z filmu dokumentalnego o UFO w Randlesham. Potraktowali to nie jako okoliczność podejrzaną, tylko potwierdzenie autentyczności - ufonauci mieli wiedzieć, że w tym momencie będzie oglądany ten film i dlatego wysłali swoją sondę aby wykazać, że to ich robota. W pewnym momencie na nagraniu pojawia się odgłos elektronicznego szumu, w chwili gdy obiekt wydaje się przybliżać. Dla FN to elektroniczny sygnał dźwiękowy sondy, mający zawierać zakodowaną informację. Przypomina jednak głos wydawany przez fokus aparatu.


  • 0



#67

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli ten film z tym latającym obiektem to nie jest to samo czym na początku zachwycał się Nautilus.
Orginał wygląda dużo słabiej.
Ludzie z nautilusa są tak naiwni, gorzej niż kilkuletnie dzieci.
https://m.facebook.c..._composer=false
  • 0



#68

Janusz Gazda.
  • Postów: 13
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

https://www.youtube....eature=youtu.be


  • 0

#69

ir0nm0nk3y.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Młody lubi bawić się klockami:) Nawet widać klocki na tym filmiku kiedy przestaje filmować, na parapecie. Pewnie nie lego, bo jakoś nie kojarzę tych diamencików.


  • 0

#70

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ten obiekt nie jest z lego ani z plasteliny, a  exif zdjęcia  nie daje jednoznacznej odpowiedzi,nie można potwierdzić autentyczności ani potwierdzić że była manipulacja. Dane exif można wyedytować.

Te klocki na parapecie to chyba cobi albo duplo, wiem jak wyglądają lego bo też mam ale ponad 10kg lego.

 

Szukałem też w encyklopedii statków kosmicznych (ogromne zdjęcie z setką statków ) niestety do żadnego nie mogłem dopasować, sprawdziłem niektóre gry takie jak elite, danerous, warhammer 40k, homeworld 2 czy star conflict ale  to co jest na filmie nie pasuje do niczego, nawet w eve online nie ma takiego obiektu.

 

Ale łącząc plastelinę z kilkoma klockami otrzymujemy  obiekt jak z filmu.


Użytkownik TheToxic edytował ten post 13.01.2019 - 10:27

  • 0

#71

Janusz Gazda.
  • Postów: 13
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Annunaki - kasacja tutaj też się pojawiłeś siać dezinformacje i ferment? Wracaj na strony FN i wrzucaj dalej swoje fake mozaiki. 
"Ten obiekt nie jest z lego ani z plasteliny" - nie, jest wykonany z głupoty wszystkich wyznawców sekty Nautilusa.
 
Szukaj dalej w swojej encyklopedii statków kosmicznych, może znajdziesz tam coś na kształt rozumu.
 
Dla nieznających tematu - (Annunaki) to typek co codziennie prawie na FN wrzuca foty much, odbić w szybie i innych fejków już bardziej wyrafinowanych, atencjusz szukający poklasku u Grażyn odwiedzających te strony. Wielokrotnie proszony o oryginały zdjęć blokuje osoby. 
 
Po wyłapaniu bana na FB i blokad na wszelkich grupach o ufo założył nowe kntoz którego dalej wysyła ten sam syf:

kasacja linku do fb

 Fotki mojego modelu dla atencji:
2e3zskj.jpg
 
2mxg7c7.jpg

Kto Ci pozwolił wklejać czyjegoś fejsbuka i tym samym podawać dane osobowe?
Wszystko

 

Prosze nie obrażać.

obraza2.gif

Edward


Użytkownik Edward IV Groźny edytował ten post 14.01.2019 - 00:21

  • 0

#72

Janusz Gazda.
  • Postów: 13
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nikt mi nie pozwolił, od tego są moderatorzy żeby w takich sytuacjach właśnie reagować co właśnie zrobiłeś @Wszystko.

Jednak kilka postów wyżej wklejam linka do facebooka innej osoby i wszystko gra, o ile wiem publiczne profile są publiczne i nie trzeba mieć niczyjego pozwolenia na ich wklejanie.

 

Z niusów - nautilus usunął wszystkie zdjęcia opublikowane prze Panią Agatę (już nic więcej nie wkleję żebyś mi bana nie dał) oraz dał jej bana na swoim koncie FB. Także sprawy nie było, zamykamy oczy i nas nie widać. Jak zwykle NAUTILUS cenzuruje treści niczym komunistyczna bezpieka.


  • 0

#73

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@Janusz Gazda na FN nie siedzę, przeglądam stronę główna i czytam artykuły i próbuje doszukać się w nich jakiegokolwiek sensu, na FN nawet nie udzielam się bo nie mam tam konta bo wiem że tam nawet wytknięcie błędu skończy się solidnym potępieniem albo spaleniem na stosie..nie mam też fejsbuka bo nie  jestem przekonany do takich portali. Proszę schować swoje bezpodstawne oskarżenia/pomówienia do  skarpety i wyrzuć do śmietnika bo nie masz racji ponieważ nie mam nic wspólnego z FN..

 

Twoje próby prowokacji w celu wywołani kłótni są bezcelowe.


Użytkownik TheToxic edytował ten post 14.01.2019 - 10:58

  • 0

#74

Janusz Gazda.
  • Postów: 13
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A to przepraszam.


  • 0

#75

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakiś facet kupił aparat, porobił foty, gdzie widać orby. Napisał do nautilusa, a ten odpowiedział.

"Dziękujemy za pytania. Proszę wybaczyć, że nasze odpowiedzi będą dość lakoniczne, ale nie mamy czasu na pisanie długich laboratów. O tych kulach pisaliśmy wielokrotnie. Czym są – do końca nie wiadomo. Wiadomo, czym nie są – cały wachlarz hipotez owado-pyłkowych jest stekiem bredni."
https://www.nautilus...-typu-orbs.html
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych