Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poglądy polityczne... kosmitów.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#16

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Jeśli rozwijali się w podobny sposób do nas, to podstawowym podziałem "politycznym" może być tradycja/nowoczesność. Coś w stylu "za moich czasów nie rozmawialiśmy z ziemianami, tylko ich porywaliśmy i kroiliśmy im bydło. A dla jaj wygniataliśmy wulgaryzmy w ichnim zbożu"...
  • 2



#17

TakiSceptyk.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Haha, kosmici faszyści, dobre. Pewnie jeszcze rasiści, czyli Ci, którzy tępią wszystkich niezielonych, a no i oczywiści antysemici. Ciekawe czy mają jakieś subkultury, nie? Może część jest np skinami, część hiphopowcami, może są też hipisi, kto wie...

Jeśli istniałoby 100 bilionów cywilizacji w naszych wszechświecie to znalazłby się faszysta. Najdziwniejsze jest to, że nie znalazłem innych dowodów iż jest ktoś inny niż kosmita-komunista(nie wiem jak ich nazwać, ale pasują tak do komunistów- Wszystko wszystkich), kosmita-zielony(żyją zgodnie z naturą i ją wielbią). Czyżby byli tylko tacy kosmici?, czy tylko tacy nas odwiedzali?. Jak ktoś ma jakiś dowód iż są inni kosmici to niech da.


  • 0

#18

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zakładając teoretycznie, że to bardzo stare cywilizacje to zapewne ich polityka jest bardzo pro społeczna. WYnikałoby to z technologii. Darmowa energia etc


  • 0

#19

TakiSceptyk.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zakładając teoretycznie, że to bardzo stare cywilizacje to zapewne ich polityka jest bardzo pro społeczna. WYnikałoby to z technologii. Darmowa energia etc

Jeśli my w ciągu kilkudziesięciu tyś. lat mamy taką technologię, to jaką mają cywilizacje które mają już kilkaset milionów lat?. Oni w tym czasie powinni przecież podbić całą naszą galaktykę, a tak nie jest. Możliwe że są pacyficzni, ale skąd niby te straszne operacje,porwania,tortury.... to się w ogóle nie trzyma. Czas poczekać na ich przyjście albo sami do nich przyjdziemy, a to nastąpić może jeszcze w tym wieku.


  • 0

#20

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To że cywilizacje pozaziemskie moga znacznie przewyższać ziemian technologicznie i pod innymi względami, nie znaczy że moga mieć taka mentalnośc co my, czyli destrukcyjną i chęc prowadzenia wojen i konfliktów. Moga być znacznie bardziej rozwinięci pod wględem duchowym, intelektualnym, a co za tym idzie, nie musza rozwiązywac problemów agresją.


  • 0

#21

TakiSceptyk.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To że cywilizacje pozaziemskie moga znacznie przewyższać ziemian technologicznie i pod innymi względami, nie znaczy że moga mieć taka mentalnośc co my, czyli destrukcyjną i chęc prowadzenia wojen i konfliktów. Moga być znacznie bardziej rozwinięci pod wględem duchowym, intelektualnym, a co za tym idzie, nie musza rozwiązywac problemów agresją.

Kto wie, kto wie...
Jakby kosmici chcieli nas zaatakować, to nie z powodu jakichś surowców, ale z powodu zabawy. Wziąć zniszczyć sobie taką ludzkość, taka rozrywka... Ale narazie jesteśmy na poziomie mrówek(mrówki niektórzy zabijają dla zabawy....) więc nikt tak nami się nie interesuje, może w przyszłości ktoś przyleci i nas zniszczy, ale mało to prawdopodobne.


  • 0

#22

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

To że cywilizacje pozaziemskie moga znacznie przewyższać ziemian technologicznie i pod innymi względami, nie znaczy że moga mieć taka mentalnośc co my, czyli destrukcyjną i chęc prowadzenia wojen i konfliktów. Moga być znacznie bardziej rozwinięci pod wględem duchowym, intelektualnym, a co za tym idzie, nie musza rozwiązywac problemów agresją.

Kto wie, kto wie...
Jakby kosmici chcieli nas zaatakować, to nie z powodu jakichś surowców, ale z powodu zabawy. Wziąć zniszczyć sobie taką ludzkość, taka rozrywka... Ale narazie jesteśmy na poziomie mrówek(mrówki niektórzy zabijają dla zabawy....) więc nikt tak nami się nie interesuje, może w przyszłości ktoś przyleci i nas zniszczy, ale mało to prawdopodobne.

 

 

A dlaczego zakładasz, że kosmici są tak samo prymitywni jak my i kierują się takimi samymi niskimi pobudkami vide człowiek-mrówka? Skoro potrafią pokonywać olbrzymie przestrzenie, potrafią być dla nas niewidoczni, być może są np. nieśmiertelni. Takie istoty, na wyższym poziomie raczej nie szukają frajdy w niszczeniu innych planet i cywilizacji, to nie Holiłud. Raczej podejrzewam, że w swojej mądrości, popartej doświadczeniami badaliby nas, może ukierunkowali na coś, pomogli np. w kwestii chorób. To chyba tylko my, ludzie, mamy frajdę z niszczenia słabszych istot. Ktoś kto posiadł dużo większą wiedzę i doświadczenie raczej zachowuje się inaczej :)


  • 0



#23

TakiSceptyk.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

 

To że cywilizacje pozaziemskie moga znacznie przewyższać ziemian technologicznie i pod innymi względami, nie znaczy że moga mieć taka mentalnośc co my, czyli destrukcyjną i chęc prowadzenia wojen i konfliktów. Moga być znacznie bardziej rozwinięci pod wględem duchowym, intelektualnym, a co za tym idzie, nie musza rozwiązywac problemów agresją.

Kto wie, kto wie...
Jakby kosmici chcieli nas zaatakować, to nie z powodu jakichś surowców, ale z powodu zabawy. Wziąć zniszczyć sobie taką ludzkość, taka rozrywka... Ale narazie jesteśmy na poziomie mrówek(mrówki niektórzy zabijają dla zabawy....) więc nikt tak nami się nie interesuje, może w przyszłości ktoś przyleci i nas zniszczy, ale mało to prawdopodobne.

 

 

A dlaczego zakładasz, że kosmici są tak samo prymitywni jak my i kierują się takimi samymi niskimi pobudkami vide człowiek-mrówka? Skoro potrafią pokonywać olbrzymie przestrzenie, potrafią być dla nas niewidoczni, być może są np. nieśmiertelni. Takie istoty, na wyższym poziomie raczej nie szukają frajdy w niszczeniu innych planet i cywilizacji, to nie Holiłud. Raczej podejrzewam, że w swojej mądrości, popartej doświadczeniami badaliby nas, może ukierunkowali na coś, pomogli np. w kwestii chorób. To chyba tylko my, ludzie, mamy frajdę z niszczenia słabszych istot. Ktoś kto posiadł dużo większą wiedzę i doświadczenie raczej zachowuje się inaczej :)

 

Mogą się tacy trafić, ale jak widać na razie takich nie widać.

Jak widać odwiedzają nas sami badacze. A to porwią krowę, a to człowieka i zostawią go bez wnętrzności. Nie wiem jak ty, ale widziałeś ich statki?, bo ja widziałem podejrzane pojazdy latające. I to nie były samoloty ani śmigłowce, bo ani kształtem ani prędkością ich nie przypominają.

 


  • 0

#24

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

bo ja widziałem podejrzane pojazdy latające. I to nie były samoloty ani śmigłowce, bo ani kształtem ani prędkością ich nie przypominają.

 

A fotki masz, lub czy mógłbyś te pojazdy opisać?


Użytkownik Sebastian. edytował ten post 23.06.2015 - 13:30

  • 0



#25

TakiSceptyk.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

bo ja widziałem podejrzane pojazdy latające. I to nie były samoloty ani śmigłowce, bo ani kształtem ani prędkością ich nie przypominają.

 

A fotki masz, lub czy mógłbyś te pojazdy opisać?

 

Fotek nie mam, ale mogę znaleźć fotki UFO podobnych do tych co widziałem. Widziałem pojazd z kilkoma światłami(tak około 4 do 8 świateł. Nie jestem w stanie ocenić ile z powodu odległości od UFO).Widziałem trójkątne UFO, i widziałem też kuliste UFO lecące raz z szybszą raz z mniejszą predkością.Najlepsze co widziałem to tajemniczy pojazd na polu, ale wciąż nie wiem co to było( kombajn o północy w polu?), i inne paranormalne rzeczy.


  • 0

#26

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

 

 

 

To że cywilizacje pozaziemskie moga znacznie przewyższać ziemian technologicznie i pod innymi względami, nie znaczy że moga mieć taka mentalnośc co my, czyli destrukcyjną i chęc prowadzenia wojen i konfliktów. Moga być znacznie bardziej rozwinięci pod wględem duchowym, intelektualnym, a co za tym idzie, nie musza rozwiązywac problemów agresją.

Kto wie, kto wie...
Jakby kosmici chcieli nas zaatakować, to nie z powodu jakichś surowców, ale z powodu zabawy. Wziąć zniszczyć sobie taką ludzkość, taka rozrywka... Ale narazie jesteśmy na poziomie mrówek(mrówki niektórzy zabijają dla zabawy....) więc nikt tak nami się nie interesuje, może w przyszłości ktoś przyleci i nas zniszczy, ale mało to prawdopodobne.

 

 

A dlaczego zakładasz, że kosmici są tak samo prymitywni jak my i kierują się takimi samymi niskimi pobudkami vide człowiek-mrówka? Skoro potrafią pokonywać olbrzymie przestrzenie, potrafią być dla nas niewidoczni, być może są np. nieśmiertelni. Takie istoty, na wyższym poziomie raczej nie szukają frajdy w niszczeniu innych planet i cywilizacji, to nie Holiłud. Raczej podejrzewam, że w swojej mądrości, popartej doświadczeniami badaliby nas, może ukierunkowali na coś, pomogli np. w kwestii chorób. To chyba tylko my, ludzie, mamy frajdę z niszczenia słabszych istot. Ktoś kto posiadł dużo większą wiedzę i doświadczenie raczej zachowuje się inaczej :)

 

Mogą się tacy trafić, ale jak widać na razie takich nie widać.

Jak widać odwiedzają nas sami badacze. A to porwią krowę, a to człowieka i zostawią go bez wnętrzności. Nie wiem jak ty, ale widziałeś ich statki?, bo ja widziałem podejrzane pojazdy latające. I to nie były samoloty ani śmigłowce, bo ani kształtem ani prędkością ich nie przypominają.

 

 

Co do krów i innych zwierząt

 


Użytkownik OpenYourMind edytował ten post 23.06.2015 - 13:54

  • 0

#27

TakiSceptyk.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

 

Co do krów i innych zwierząt


 

 


 

 

 

 

Może kosmici okaleczają zwierzęta albo nie. Ale jaki człowiek by to robił?, chyba jakiś psychol co chcę być w wieczornych wiadomościach.A dam taką ciekawostkę na temat kosmitów: Moja Matka widziała kiedyś niskiego kosmitę.


  • 0

#28

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

TakiSceptyk..taki sceptyk z Ciebie jak widzę jak ze mnie baletnica. Ty nawet nie zakładasz, że MOŻE, tylko na pewno porywają, odwiedzają, badają, widzisz statki, a Twoja mama widziała nawet kosmitę. Albo Twój nick to prowokacja, albo tu prowadzisz prowokację.


  • 0



#29

TakiSceptyk.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

TakiSceptyk..taki sceptyk z Ciebie jak widzę jak ze mnie baletnica. Ty nawet nie zakładasz, że MOŻE, tylko na pewno porywają, odwiedzają, badają, widzisz statki, a Twoja mama widziała nawet kosmitę. Albo Twój nick to prowokacja, albo tu prowadzisz prowokację.

Co do nicku, nie chciało mi się wymyślać, ale i tak jestem trochę sceptyczny. Przecież mówię MOŻE. A to z kosmitą to inna historia. Mógł to być zwykły karł albo halucynację.


  • 0

#30

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

TakiSceptyk..taki sceptyk z Ciebie jak widzę jak ze mnie baletnica. Ty nawet nie zakładasz, że MOŻE, tylko na pewno porywają, odwiedzają, badają, widzisz statki, a Twoja mama widziała nawet kosmitę. Albo Twój nick to prowokacja, albo tu prowadzisz prowokację.

Co do nicku, nie chciało mi się wymyślać, ale i tak jestem trochę sceptyczny. Przecież mówię MOŻE. A to z kosmitą to inna historia. Mógł to być zwykły karł albo halucynację.

 

 

Jak widać odwiedzają nas sami badacze. A to porwią krowę, a to człowieka i zostawią go bez wnętrzności

bo ja widziałem podejrzane pojazdy latające.

Moja Matka widziała kiedyś niskiego kosmitę.

To jest może? A to tylko trzy czy cztery Twoje ostatnie posty z tej strony.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych