Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwna postać na zdjęciu.

duch zdjęcie

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
35 odpowiedzi w tym temacie

#16

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mi to wygląda na plakat lub obraz, ewentualnie lustro i odbijający się w nim plakat. Dodatkowa twarz wyraźnie otoczona jest prostokątną ramką, taką samą jak czarny prostokąt po prawej stronie zdjęcia tylko ustawioną wertykalnie.


  • 1



#17

Przemek22.
  • Postów: 27
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli jest wrzucone na snapchat niestety nie ma możliwości przeróbki. 

 

Z tego co mi wiadomo, to zdjęcie wrzucone na snapchata można na telefon pobrać. Więc co za problem przerobić takie zdjęcie?


  • 0

#18

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ależ Tobie nikt nie zarzuca kłamstwa ani wklejania czegokolwiek. Prawdopodobnie Twoja koleżanka się tego dopuściła, pewnie na spółkę z kolegą, żeby Cię wkręcić - a Ty się dałaś. Spójrz na to zdjęcie i odpowiedz sobie sama - czy nie widzisz wklejki? Była ingerencja w zdjęcie, a skoro była to w jakimś celu. A ten cel to wklejenie buźki jakiegoś krzywo przyciętego klauna z innego zdjęcia lub rysunku wręcz.

Proponuję zająć się czymś ciekawszym i nie dawać się wkręcać jak dziecko :)


  • 0



#19

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy ja Ci kłamstwo zarzucam? Nigdzie nie powiedziałem, że kłamiesz. Czepiam się zdjęcia i tego co przedstawia. 

Gdybyśmy bezgranicznie ufali ludziom, ten portal przypominałby Pudelek.pl.

W moim przekonaniu, nie ma tam nic paranormalnego. Zaparz sobie melisę, bo pyskówką nic nie zdziałasz.





#20

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

oleniaa%201.jpg

 

Przede wszystkim, wygląda to jakby to była sama twarz - wycięta z reszty ciała.Nie ma reszty głowy, uszu, włosów - to wszystko zostało odcięte

Po drugie widać wyraźny ciemny obrys wokół tej twarzy - na krawędzi cięcia.

Po trzecie jest ona nieproporcjonalnie mała w stosunku do osób na pierwszym planie - tak jakby postać do której twarz miałaby należeć, stała dużo dalej za nimi.

Po czwarte  jest ona ustawiona jakby w innej perspektywie niż pozostałe osoby na zdjęciu.

Po piąte jest płaska - jak wycięta z papieru lu innej tektury.

A po szóste - jest zupełnie inaczej oświetlona niż pozostałe twarze.


  • 4



#21

oleniaa.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepraszam jaka pyskówka, ani razu was nie obraziłam ani nie zabluźniłam ?

Nikt nie przerabiał tego zdjęcia, nikt z nas sie na tym nie zna, i nie widze sensu wkręcania kogoś.

Okej nie wierzycie więc dialog nie ma sensu. Dziekuje bardzo za odpowiedzi.

Pozdrawiam.


  • 0

#22

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Klasyka. Wystarczy powiedzieć, że według nas to nie ma nic z mocami nadprzyrodzonymi i następuje obraza majestatu.





#23

oleniaa.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wcale sie nie obraziłam, i wcale nie mowie że chce wiedziec że to ma związek z mocami nadprzyrodzonymi, wręcz odwrotnie chce żeby to było jakies odbicie lub cokolwiek. Ale na pewno to nie jest wklejone, a każdy to uporczywie powtarza, a ja po prostu juz nie chce słuchac że to fejk. 


  • 0

#24

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wcale sie nie obraziłam, i wcale nie mowie że chce wiedziec że to ma związek z mocami nadprzyrodzonymi, wręcz odwrotnie chce żeby to było jakies odbicie lub cokolwiek. Ale na pewno to nie jest wklejone, a każdy to uporczywie powtarza, a ja po prostu juz nie chce słuchac że to fejk. 

 

A Ty uporczywie powtarzasz, że to odbicie. Odbicie czego w czym? Ten klaun robił to zdjęcie a za trójką bohaterów z pierwszego planu stało lustro? To spoko - to było odbicie. 


  • 0



#25

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@oleniaa

Jedno pytanie. Byłaś obecna w tym pokoju podczas wykonywania tego zdjęcia?


  • 0



#26

oleniaa.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bo nei widze innego wyjaśnienia. Powiedz mi jakie inne wyjasnienie widzisz jeżeli odrzucisz to że jest to fejk, wklejenie tej postaci. Powiedz mi jak inaczej to wytłumaczysz. Mówie uporczywie że jest to odbicie gdyz sama wiem że nie jest to przerobione zdjęcie a chce sobie wyjasnić to w jakis sposób.


@oleniaa

Jedno pytanie. Byłaś obecna w tym pokoju podczas wykonywania tego zdjęcia?

Tak byłam.


  • 0

#27

Silv.
  • Postów: 14
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hey dude.
Paseczek snapchata obraca się razem z robieniem zdjęcia; powinien być poziomy. Zakładam już że całą resztę wycięłaś (ilość czasu etc), ale.. Wysłałaś to do siebie, że zrobiłaś screena czy coś? Snapchatowe zdjęcia się nie zapisują.
Wygląda bardzo jak plakat, jest płaskie, oświetlenie ma niczym błyszczący papier. Było tam lustro, że się tak z tym odbiciem upierasz?
Jakość paskudna. Masz więcej zdjęć?
  • 0

#28

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli byłaś obecna, to z pewnością potrafisz odpowiedzieć na pytanie - od czego to mogło być odbicie.

I dlaczego odbiła się tylko sama twarz - i nic poza nią (a coś przecież musiało być wokół niej).


  • 0



#29

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To nie jest Twoje zdjęcie, nie Ty je robiłaś, nawet nie byłaś bezpośrednio przy tym. Skąd wiesz, że koleżanka, która Ci je wysłała przy nim nie majstrowała? Jaką masz pewność, że Ciebie nie wkręcają i nie robią w bambuko? Tylko mi nie pisz: "to nie w jej stylu", "znam ją i ona by czegoś takiego nie zrobiła". 

Prędzej wierzysz w to, że klaun robił to zdjęcie i odbił się w lustrze niż w to, że go tam wkeili?

A kto w ogóle to zdjęcie robił i gdzie dokładnie Ty byłaś i co robiłaś?


  • 0



#30

oleniaa.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widziało to sporo osób to zdjęcie było umieszczone na mystory. Więc nie jest to zdjęcie ani obcięte ani nic. Jest tylko to zdjęcie, to cos z tyłu zostało zauważone dopiero drugiego dnia jak ktos znajomy napisał że strasznie brzydki ten drugi plan. Dopiero wtedy zauważyłyśmy że coś tam jest tak to zdjecię przeglądało sie szybko bez wiekszej uwagi.


Jestem pewna że nic nie robiła przy tym zdjęciu po pierwsze byłam w tym pokoju. po drugie posiadam jej snapchata i widziałam to zdjęcie na jej mystory a jak wiemy zdjecie wrzucone na snapchat musi byc zrobione w danym momencie i nie można do niego nic wkleić.


  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: duch, zdjęcie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych