Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwna postać na zdjęciu.

duch zdjęcie

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
35 odpowiedzi w tym temacie

#1

oleniaa.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, koleżanka wczoraj mi wysłała to zdjęcie. Jest ono zrobione w pokoju w trakcie imprezy, na zdjeciu powinny byc tylko 3 osoby. Skąd wzięła sie czwarta? próbowałam sobie to w różny sposób wyjaśnić ale ta twarz wygląda dla mnie zbyt dziwnie. Proszę o pomoc i wyjaśnienie.


  • 0

#2

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A dasz nam okazję zobaczenia tego zdjęcia?


  • 1



#3

oleniaa.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 http://zapodaj.net/2...a5f9f5.jpg.html


A dasz nam okazję zobaczenia tego zdjęcia?

http://zapodaj.net/1...c5495f.jpg.html

http://zapodaj.net/7...421a74.jpg.html

niestety słaba jakość zdjęć to jest robione zwyklym telefonem.


  • 0

#4

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to zwykła wklejka i ściema:

 

2qisqpv.jpg

 

Widać, że ta "twarz" jest płaska, co może świadczyć o wklejeniu jej w zdjęcie. Jakość tragiczna, nie wiem jaki aparat robi teraz takiej jakości zdjęcia - Nokia 3310?


  • 0



#5

oleniaa.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Takie zdjęcia robi Sony Z1 przednia kamerka. Daje ręke uciąć że nie jest to wklejone. 

Po co szukałabym opini innych i specjalnie zakładała tutaj konto żeby dodac tylko njie prawidziwe zdjecie ?


Z resztą jak widac zdjęcie to było zrobione i od razu dodane na snapchat. (widac po napisie)

Więc nie jest w żaden sposób nic wklejone. 


  • 0

#6

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Takie zdjęcia robi Sony Z1 przednia kamerka. Daje ręke uciąć że nie jest to wklejone. 

Po co szukałabym opini innych i specjalnie zakładała tutaj konto żeby dodac tylko njie prawidziwe zdjecie ?


Z resztą jak widac zdjęcie to było zrobione i od razu dodane na snapchat. (widac po napisie)

Więc nie jest w żaden sposób nic wklejone. 

 

Oj, żebyś ręki nie straciła :)

Uwierz mi, że ludzie tutaj różne rzeczy wrzucają, żeby sobie porobić jaja albo z nudów. Przerabialiśmy już takich tematów dziesiątki, jeśli nie setki.

A to, że zdjęcie jest gdzieś wrzucone, nie zmienia faktu, że wcześniej mogło być przy nim grzebane. Dla mnie fejk. 

A tak z ciekawości, Ty to która dziewucha na tym zdjęciu?


  • 0



#7

oleniaa.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prosiłabym o sensowne odpowiedzi a nie coś w stylu że wklejone. Zdjęcie zostało zrobione w Łodzi przy ul. Stefanowskiego 12 jest to stara fabryka Zygmunta Richtera.


  • 0

#8

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Prosiłabym o sensowne odpowiedzi a nie coś w stylu że wklejone. Zdjęcie zostało zrobione w Łodzi przy ul. Stefanowskiego 12 jest to stara fabryka Zygmunta Richtera.

 

A jakie ma znaczenie, gdzie to zdjęcie było zrobione? I dlaczego moja odpowiedź jest bezsensowna? Bo nie napisałem: "Woooow! Duch! W końcu mamy dowód!!" ... proszę Cię...


  • 0



#9

oleniaa.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiem że różne rzeczy wstawiają sama przeglądałam forum. Mnie nie ma na tym zdjęciu ale byłam niedaleko. Na zdjęciu znajduje sie moja przyjaciółka. Jeżeli jest wrzucone na snapchat niestety nie ma możliwości przeróbki. Z reszta nie nudzi mi sie tylko przeraziłyśmy się z koleżanka i chcemy wyjaśnić co to jest. 


sensowne czyli w stylu że jest to odbicie albo cos takiego. Wklejone to nie jest.


Jestem troche przestraszona gdyż już kiedys miałam sytuacje z takim zdjeciem. Tylko było bardziej wyraźne, i niestety je zlekceważyłam. a po pojawieniu sie zdjecia zmarł mój dziadke i spłonął dom. Teraz gdy już to było 6 lat temu stwierdzam że było to ostrzeżenie. Jak znajde na komputerze tamto zdjęcie tez wstawie.


  • 0

#10

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Prosiłabym o sensowne odpowiedzi ...

Poczytaj: http://www.paranorma...paranormalnych/

Później powiedz, dlaczego zdjęcie zrobione w miarę niezłym aparatem, wygląda jak wykonane kalkulatorem.

To co jest na ścianie, to zapewne jakiś plakat, albo obrazek, a Ty sobie robisz jaja. Wszystko wskazuje na to, że aby ukryć prawdę pogorszono jakość zdjęcia. Dla mnie, nie ma w nim nic, co by wskazywało na paranormalną zawartość.

A to z dziadkiem i płonącym domem, to mogłaś sobie darować.





#11

oleniaa.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najlepiej mówic że wszyscy robią sobie jaja . Myslałam że ten portal będzie okej ale widać bez sensu to. Bo żadnych jaj sobie nie robię. a aparat ten przednia kamerka  w warunkach gdzie jest ciemno i migaja swiatła robi takei zdjęcia. 


Jeżeli jestes takim znawcą aparatów to łatwo sprawdzisz czym było robione to zdjecie kiedy i czy jest cos na nie nałożone. 


  • 0

#12

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To zdjęcie było edytowane kilka razy i do tego rozdzielczość 500 coś tam na 800 coś tam. Znawcą aparatów nie jestem. Nie chciej, aby to znawca Noxili obejrzał, bo się dowiesz, jaki stan baterii był w trakcie robienia tego zdjęcia.

Portal jest okej, tylko czasem ludzie przychodzą nie tego. Naucz się pokory do otaczającego Cię świata, naucz się słuchać. Pamiętaj, że nie zawsze to co widzisz, jest tym, za co to coś uważasz...





#13

D!vine.

    超自然現象調查

  • Postów: 58
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może ktoś obcy załapał się na fotkę i nikt nie zauważył
  • 0

#14

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może ktoś obcy załapał się na fotkę i nikt nie zauważył

 

Czy to Ci wygląda na człowieka? Poza tym jak można tego nie zauważyć? A po fotce co - wyparował? Czy ktoś nie potrafi faktów kojarzyć, że był z nimi obcy i może to on jest na zdjęciu. Jeśli już, to ktoś założył tekturową maskę, kiepsko wyciętą i ustawił się do zdjęcia. Ale na 99% to wklejka i fejk. Prowokacja.


  • 0



#15

oleniaa.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja nie oczekuje odpowiedzi ze to duch wręcz tego nie chce. I to Ty naucz sie pokory i zaufania do ludzi. Bo nie pisze tutaj po to żeby ktos zarzucał mi kłamstwo. Zdjęcie moge ci wysłac na meila w orginale bo to jest po prostu wrzucone do internetu może dlatego zmieniło rozdzielczość. 


Przykro mi że wszyscy zarzucają mi kłamstwo i fejk.. Na prawdę nie pisze tutaj po to żeby robić sobie z ludzi jaja. Chce tylko usłyszec jakieś racjonalne wyjaśnienie tego zjawiska np. że jest to ajkieś odbicie, bo obraz być to nie może gdyz znajduje się zbyt blisko. Przysięgam że nie jest to wklejone, wierzcie mi czy nie ale nie po to sie tu logowałam żeby robić sobie jaja. A tym bardziej nie marnowałabym czasu żeby robić sobie żarty, mam lepsze zajęcia jak praca czy uczelnia. Ale po ludzku wystraszyłam sie tego zdjęcia i chciałam znac opinie innych.


Jeżeli nie jesteście mi wstanie pomóc to powiedzcie że nie wiecie jak to możliwe. A nie zarzucacie mi kłamstwo, a to nie jest miłe. 


  • -2


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: duch, zdjęcie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych