Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bardzo proszę o pomoc.

pomoc co mi jest?

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1

Tami.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

Bardzo proszę o pomoc, otóż na wstępie zaznaczę może, że jestem osobą bardzo wesołą, towarzyską i energiczną co by tu nie mówić ekstrawertyk w pełnej krasie, niestety mam problem z pewną osobą w moim otoczeniu, na początku myślałam że może mam do czynienia z wampirem energetycznym ale to nie to, ponieważ wszyscy lubią tę osobę i czują się przy niej świetnie. Otóż wystarczy, że tylko spotkam się z tą Panią a odrazu czuję się fatalnie, momentalnie gasnę a mój nastrój w ciągu dosłownie sekundy potrafi z świetnego przejść w depresyjny, odechciewa mi się życia i mam ochotę po prostu wstać i wyjść  (co też muszę robić, dlatego tak bardzo przeszkadza mi ten ,,problem") Gdy jestem w tym samym pomieszczeniu z tą osobą po prostu czuję się źle, ale robi się gorzej gdy chce ona na przykład ze mną porozmawiać, odrazu zaczyna mnie mdlić . Często mam zarzucane, że jestem dla tej osoby nie miła choć nie takie są moje intencje i jest mi strasznie z tym źle ponieważ rozumem wiem, że przecież nic mi ta osoba nie zrobiła i zawsze jest dla mnie miła. Dodam, że nie jest to pierwszy taki problem z którym się spotykam, miewałam już w swoim życiu i w dalszym ciągu miewam takie sytuacje ale z miejscami w których czuję coś na kształt nie wiem złej energii? Nie wiem jak to nawet określić, ale wtedy po prostu takie miejsca staram się omijać, a osoby nie dam rady ominąć ponieważ jestem zmuszona widywać się z nią. Czy jest ktoś w stanie wyjaśnić mi co właściwie się dzieje i jak mogę to zmienić? Dodam, że próbowałam nie myśleć o tych uczuciach w stosunku do tej Pani, starałam się jakoś ,,przeboleć" te wszystkie odczucia ale po prostu się nie da, nie jestem w stanie tego zrobić. Bardzo proszę o pomoc, radę, cokolwiek.

 

PS:nie miałam pojęcia w jakim wątku umieścić moją wiadomość, z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi.


  • 1

#2

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

To, czego doświadczasz jest zjawiskiem znanym i doświadczanym przez niemal każdego mężczyznę mającego teściową i nazywa się "nienawiść od pierwszego wejrzenia". Nie ma w tym nic paranormalnego (BTW, wampiry energetyczne nie istnieją), bo często się zdarza. Zamiast pisać głupie posty po prostu unikaj tej osoby.
  • 0



#3

Tami.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki za odpowiedź, nie trzeba było być opryskliwym przy niej. NIenawiść od pierwszego wejrzenia to żywisz chyba do mnie, i to nie jest to ponieważ o dziwo ta Pani jest bardzo sympatyczna i nie nienawidzę jej. Ale widzę, że zamiast pomocy dostanę tylko ochrzan za pisanie według ciebie ,,głupich" postów w każdym razie dzięki.


  • 2

#4

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niektórzy a możne i wielu tak tutaj ma. Miałaś właśnie małą próbkę.

Jeśli taka sytuacja spotkała Ciebie w pracy zawsze możesz starać się dostać do innego zespołu ludzi lub poćwiczyć sama ze sobą. 


  • -1



#5

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Ojej, uraziłem Twoje małe uczucia? Tak mnie przykro. Normalnie nie będę mógł przez to dziś zasnąć...

A na serio, to masz problem z tyłka wzięty. Nie lubisz jej i tyle. Bywa. Nie wkręcaj sobie paranormalności bez powodu. I nie licz na głaskanie po główce, bo nie ma ku temu powodu. Nie jesteś wyjątkowa, nie masz wyjątkowego problemu i zapomnij o wyjątkowym traktowaniu.

 

Urgon, przeginasz z agresywnością swoich wypowiedzi. Dziewczyna się zarejestrowała i prosi o poradę/pomoc w wyjaśnieniu czegoś. Zachowaj się na poziomie i nie pluj sarkazmem, bo to nie wypada. 

 

Kronikarz


  • -4



#6

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak ja kocham, gdy ktoś leczy kompleksy wmawiając je komu innemu. Ale ja nie o tym...

 

@Tami - być może ta osoba przypomina Ci kogoś, z kim miałaś do czynienia wcześniej, a kto z jakiegoś powodu wywierał na Ciebie taki, a nie inny wpływ. Nasz mózg działa własnie na tej zasadzie - łączy informacje z naszych zmysłów w jeden obraz generujący jakiś ładunek emocjonalny. Może to być najmniejszy szczegół, czasami przelotny zapach czy dźwięk potrafi przywołać silne uczucie. Zastanów się, co może Ci dana osoba przypominać i czym.


  • 0

#7

Tami.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

URGON Widzę, że masz problem z wyższością jeśli tak bardzo przeszkadza Ci mój post to po prostu do niego nie zerkaj. Wyobraź sobie, że potrafię odróżnić nienawiść od czegoś innego, głaskanie po główce? Czy ty wogóle myślisz kiedy piszesz posty? Wyjątkowe traktowanie? To jest człowieku forum gdzie każdy ma prawo do napisania posta i oczekiwania, że może znajdzie się ktoś kto by potrafił odpowiedzieć na kilka nurtujących pytań, tu nikt nie oczekuje głaskania po głowie <?> czy wyjątkowego traktowania, poza widocznie Tobą, ponad to nie wiedziałam, że trzeba mieć wyjątkowy problem żeby oczekwiać pomocy. Może określisz jaki to WYJĄTKOWY problem jest?


Użytkownik Tami edytował ten post 15.06.2015 - 17:54

  • 0

#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może kwestia jest taka że ta kobita miła jest itd. ale się za dużo interesuje tobą zadaje niewygodne pytania itp. też nie lubie takich ludzinawet gdy zgrywają miłych.

Poza tym liczy się ogólny wygląd, ton głosu, gestykulacja, zapach. Może używa perfum które źle na ciebie wpływają. Gdyby zrobić ślepą próbę i podstawić tam kogoś innego to nie zauważyłabyś różnicy.


Użytkownik Wszystko edytował ten post 15.06.2015 - 20:19

  • 1



#9

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Znam takie osoby które są tak miłe że aż mdli po dłuższym czasie. Może podobnie jest w tym przypadku? W każdym razie to raczej normalne i trzeba nauczyć się z tym żyć jeśli nie możesz unikać tej osoby.


  • 0



#10

MAHARET.
  • Postów: 152
  • Tematów: 23
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Porozmawiaj z nia szczerze. Powiedz jej to co napisalas w poscie. Moze razem dojdziecie do jakis wnioskow. Czy jest to osoba heteroseksualna? Byc moze twoja niechec wynika z odmiennosci waszych orientacji...


  • 0

#11

OneNight.
  • Postów: 18
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba zły dział. Jak dla mnie to czysta autosugestia: Wmawiasz sobie, że wampiry energetyczne oraz inne pasożyty istnieją i masz efekty.
  • 0

#12

xeophyte.
  • Postów: 151
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przeciez napisala, ze to nie wampir.

Urgon jakim cudem ty masz reputacje bardzo dobra? (pyt. ret.)


Użytkownik xeophyte edytował ten post 21.06.2015 - 15:42

  • 0




Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: pomoc, co mi jest?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych