Skocz do zawartości


Naukowcy rekonstruują życie nastolatki sprzed 3,400 lat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#16

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

Na dokładkę można dodać że nawet współcześnie istnieją plemiona gdzie czterdziestolatek jest starcem na skraju grobu, co determinuje wcześniejsze rodzicielstwo.

Na przykład... 18 albo 20 lat? :D Dla mnie właśnie te 18-20 jest wczesne. Mam nadzieję, że na takich przepisach dzieci nie cierpią. Fajnie by było wiedzieć, kto to ustala, bo chyba banda pedofilów.

 

 

Cóż, w dawnych czasach, niełatwo było być kobietą...

Niektórzy dalej tkwią mentalnie gdzieś tam daleko. Że kobieta słabsza fizycznie=gorsza, że ona MA robić to, to, to i to, że facetowi się należy, że on może żyć jak bażant = mieć dużo samic, ale kobiecie nie, że płaczą "baby" itd. Co gorsza kobiety również wcielają w życie te stereotypy, z krzywdą dla mężczyzn (w mojej pierwszej SP był na świetlicy pan, nie pani, nikt nie ucierpiał). Dziś dołączyłem "dla beki" (podobno dużo lolcontentu z serii "mój bachor najważniejszy") do pewnej grupy kulinarnej. Jakaś kobieta pisze, że wyjeżdża na cztery tygodnie(!) i co zrobić swojemu facetowi, żeby se odgrzał. Tak, dorosła kobieta uznaje, że facet nie potrafi zrobić sobie sam jedzenia, albo chociaż zamówić... Tragedia :/


  • 0

#17

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Na przykład... 18 albo 20 lat? :D Dla mnie właśnie te 18-20 jest wczesne. Mam nadzieję, że na takich przepisach dzieci nie cierpią. Fajnie by było wiedzieć, kto to ustala, bo chyba banda pedofilów.

 No jeżeli dla Ciebie rządy Meksyku, Japonii, Watykanu czy też Malty to banda pedofilii to nie mam więcej pytań. To co dla Ciebie jest wczesne  nie jest żadną normą a jedynie oznaką oceniania innych przez pryzmat własnej osoby i braku wiedzy.

Osobiście jestem przeciwko tak niskim granicom inicjacji seksualnej w wielu można powiedzieć cywilizowanych krajach ale taki jest świat. Dlatego też @McNugget nie rozumiem twojego zdziwienia dwunastoletnią matką.


  • 0



#18

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ej, ale nie gadajcie panowie, bo nie raz pewnie puszczaliście oczko, albo odwracaliście wzrok za fajną dziewczyną i nawet nie wiedzieliście, że może mieć mniej niż 17-18 lat. Dziś 15-16 latki wyglądają na spokojnie 20 lat i nie jeden się już przejechał. Granica wieku ustalana jest z góry. To, że u Nas to jest 15 lat, to nie znaczy, że w innych krajach gdzie jest niżej to od razu rządzą tam pedofile. Pewnie jest jakiś kraj, gdzie granica ma 18, albo 20, wtedy co powiesz Nuggat, że My jesteśmy pedofilami?


  • 1



#19

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tunezja "wiek zgody" to 20 lat a na Madagaskarze 21 :) w tych krajach to Polska jest krajem pedofilii :)  (


Użytkownik pan juzek edytował ten post 28.05.2015 - 20:25

  • 0



#20

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To we wszystkich tych krajach mają aż takie dojrzałe dzieci? Np. ta 11-latka jak dla mnie wcale nie wygląda dorosło. Oprócz tego jest jeszcze kwestia braku rozwinięcia owłosienia i narządów płciowych, a to właśnie jara pedofilów. Dla mnie najlepsza granica to tak 14-16. Wcześniej za bardzo zalatuje pedo, później to już przesada.


  • 0

#21

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To we wszystkich tych krajach mają aż takie dojrzałe dzieci? Np. ta 11-latka jak dla mnie wcale nie wygląda dorosło.

A tej ile byś dał?
http://img.wiocha.pl...d4436044bca.jpg

Podpowiem tylko, że według naszego prawa zostałbyś uznany pedofilem. Nie ma co generalizować...aż się chce napisać "wiek to tylko liczby".


Użytkownik Daniel. edytował ten post 28.05.2015 - 20:38

  • 0



#22

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ma trochę okrągłą, dziecięcą twarz... i tak wypicowaną twarz, że bym się bał dotknąć w ogóle :D Tak ze 14 góra?


Użytkownik McNugget edytował ten post 28.05.2015 - 20:46

  • 0

#23

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ma trochę okrągłą, dziecięcą twarz... i tak wypicowaną twarz, że bym się bał dotknąć w ogóle :D Tak ze 14 góra?

W sumie to było proste, bo zdjęcie jest z neta z podanym wiekiem. Ale jestem przekonany na 99,9%, że nie jeden dorosły się za nią obejrzał.


  • 0



#24

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

up@ Może obejrzał ale nie 

 

To we wszystkich tych krajach mają aż takie dojrzałe dzieci? Np. ta 11-latka jak dla mnie wcale nie wygląda dorosło. Oprócz tego jest jeszcze kwestia braku rozwinięcia owłosienia i narządów płciowych, a to właśnie jara pedofilów. Dla mnie najlepsza granica to tak 14-16. Wcześniej za bardzo zalatuje pedo, później to już przesada.

 Ale o czym Ty rozmawiasz? temat jest o dwunastoletniej dziewczynie, która żyła ponad trzy tysiąc lat temu. Co do owłosienia i narządów: WTF?,  Dla ciebie granica to 14-16 lat jest ok. Dla mnie 18 zakrawa na zboczenie. mam czterdzieści dwa lata i osiemnastka to dla mnie dziecko które niezależnie od farby na twarzy nie będzie moim obiektem "seksualnym"  co do tego zdjęcia, widać od razu że to dzieciak jest. Pytanie tylko skąd wiesz co jara pedofilów?


Użytkownik pan juzek edytował ten post 28.05.2015 - 21:18

  • 0



#25

Amymone.
  • Postów: 78
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

 

The identity of the child, who was about five or six years old when he or she died, is not known. No DNA could be recovered from either sets of remains, so their relationship is a mystery.

 

Dziewczyna niekoniecznie musiała być matką tego dziecka, równie dobrze mogli być rodzeństwem. Poza tym to nie jest temat o prehistorycznej lub współczesnej pedofilii.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych