Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kręgi zbożowe / Piktogramy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
289 odpowiedzi w tym temacie

#61

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ten film rozwial moje wszelkie watpliwosci ...szkoda tylko ze nie wszyscy go obejrzyli...zauwazylem male grono ktore sie wypowiedzialo na temat filmu... :/


W dziejszym świecie zdominowanym przez ogólne lenistwo ciężko robić coś co z góry cie nieciekawi i masz to gdzieć ... :P

Wracajac do kręgów + filmu ... tamta teoria jest bardzo przekonywujaca + to, że powstawały co rok tego samego dnia i ich treści zawierały odpowiedzi ...
  • 0



#62

~Blood.
  • Postów: 176
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

=]Przykładem mogą być kręgi z filmu Konferencja UFO 2005 ...

Dalsze komentarze sa zbędne ...

Szczerze mowiac to ja tez bylam dosc sceptycznie nastowiona do tego wszytskiego, ale jak juz wpsominalam w tamtym temacie, film rozwial moje watpliwosci... niestety... :P
  • 0



#63

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

nie ma możliwości by coś takiego powstało z pracy ludzkich rąk.. i to jeszcze po ciemku :D bez podglądu z góry i w jedną noc
  • 0

#64

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ten piktogram pewnie nie(chociarz kto wie), ale jest pełno fantastycznych piktogramów trójwymiarowych, które były dziełem człowieka. Widząc taki piktogram myślisz sobie- nie możliwe, że to dzieło człowieka... A jednak widziałem jak sie takie robi i wiem że to możliwe :)
  • 0

#65 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

hmmm a te kalendarze majow? hmm ktos przestudiowal wyglad i trzepnal sobie na zielenisku :)
  • 0

#66

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
Do tego zapewne także użyto kija i sznurka i zrobiono go w nocy przy zerowej widoczności bez kontroli z powietrza ;)
  • 0

#67

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

DarthRevan, Nie wiesz jak długo robili ten piktogram. Wygląda skomplikowanie, ale myślę że dało by się zrobić... Nie trzeba kontroli z powietrza żeby zrobić symetryczny piktogram.
  • 0

#68 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

fachowcy po obliczeniach potrafia skopac budynek a piktogram nie,nawet najbardziej skomplikowany...geniusze :lol :
  • 0

#69

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kocopoły opowiadasz...
  • 0

#70

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Nie wiesz jak długo robili ten piktogram


Akurat te co tutaj są zostały utworzone w jedną noc ;) czytałem relacje na ten temat
  • 0

#71

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Następnym razem podaj pełne informacje ;) Ale mimo wszystko jest to realne :)
  • 0

#72 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

widze ze Legalize im czesciej tu wchodzi tym wiekszym sceptykiem sie robi.. :)
  • 0

#73

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A mi ten piktogram z Konferencji (ten pierwszy, który pokazano) od razu skojarzył się z Nibiru/Mardukiem (skrzydlata planeta :P ).
  • 0



#74

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Widze ze Legalize im czesciej tu wchodzi tym wiekszym sceptykiem sie robi.. :)

Wiesz różnica między nami jest taka że ty wierzysz w to co chcesz a ja staram się rozważyć za i przeciw. I nikt mi nie powie że nie można zrobić takiego piktogramu w ciągu jednej nocy jesli widziałem jak się podobne robi. Różnica jest taka że są piktogramy efektowne ale nie mające nic wspolnego z tymi prawdziwymi(pod względem naukowym). A jeśli twierdze, że jest możliwość zrobienia takiego piktogramu w ciągu nocy, to nie oznacza to że nie wierze w te prawdziwe piktogramy. DarthRevan przytoczył jedynie zdjęcie i stwierdził że nie da sie czegos takiego zrobic w ciągu nocy. Na podstawie tego zdjecia nie da sie okreslic czy ten piktogram jest nadprzyrodzony...
  • 0

#75

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Da się takie coś zrobić w nocy...oczywiście, że się da. Ale nie wiem, czy to, że to sprawka ufo nie jest wymysłam ludzi. Przecież to mogą równie dobrze być duchy :roll:
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych