Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polskie Paranormal acitvity?

Polskie Paranormalacitvity?

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#16

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Obiecuję, że zacznę szczegółowo analizować tego typu filmy jak ktoś mi odpowie na nurtujące mnie od dawna pytanie, które już tu kilka razy zadawałem i odpowiedzi do dziś nie usłyszałem:

Niech mi ktoś da jeden SENSOWNY argument po co duch miałby przychodzić i trzaskać drzwiami oraz rzucać przedmiotami?


  • 0



#17

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Słabiutkie te filmik. Wszystkie na jedno kopyto, trzaskające drzwi. A ten z firanką to kompletna porażka. Tak jak już było zauważone, jest to niepraktyczne. Można to zrobić w ten sposób. Bierzemy firankę i przewlekamy u góry żyłkę, potem wieszamy za pętelki na gwoździach. Kiedy będziemy wyciągać żyłkę, to pętle po kolei będą likwidowane
Jakby ktoś nie zrozumiał, to potem namaluję w paincie.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 19.03.2015 - 19:26

  • 0



#18

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Niech mi ktoś da jeden SENSOWNY argument po co duch miałby przychodzić i trzaskać drzwiami oraz rzucać przedmiotami?

Naoglądały się zdechlaki filmów o duchach i im odbiło :)


  • 1

#19

trumpor113.
  • Postów: 31
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W takim wypadku niech ktoś z naszych użytkowników pójdzie do tego domu i posiedzi tam z tym ziomeczkiem.

Potem wróci i napisze czy był to fake czy nie. 


  • 1

#20

Macia.
  • Postów: 30
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Filmy są kadrowane w taki sposób ze wszystko co się dzieje na filmikach można bardzo prosto wykonać mając do dyspozycji żyłkę kumpla albo dwóch i trochę czasu.
  • 1

#21

MAHARET.
  • Postów: 152
  • Tematów: 23
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Się chłopak napocił a wy od razu ściema, ściema! Pochwalić trzeba za umiejętne choć bezcelowe wykorzystywanie wolnego czasu. Jak dla mnie faceta zdradza już pierwszy filmik, reszty nie chciało mi się oglądać. Tak charakterystyczne dla większości tego typu filmów "dyszenie" utwierdza mnie w 100 procentach ze to fake i to do tego strasznie nudny. Gościu siedzi sobie spokojnie czekając na ducha i nagle zaczyna sapać jak dzika świnia dając amatorkę w stylu Blair Witch i innych badziewi. W tamtym wypadku chociaż biegali po lasku to mogli się trochę zmęczyć, tu facet sapie dla efektów specjalnych. Kto tak reaguje ? Brakuje tylko rozszalałego łomotu serca i  muzy Elliota Goldenthala... :censored:


  • 2

#22

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No z lepszym aktorstwem byloby to o wiele bardziej przekonujace. Efekty to nie wszystko. Polecam obserwowac autorowi ludzi w sytuacjach stresowych, ale nie na filmowych produkcjach, a w prawdziwych sytuacjach


  • 0

#23

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nieźle kadruje - włącznik prztyknął? No przecież widzicie pól włącznika i nie widać by ktoś dotykał... Ale drugiej połowy nie widać.


  • 0



#24

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nieźle kadruje - włącznik prztyknął? No przecież widzicie pól włącznika i nie widać by ktoś dotykał... Ale drugiej połowy nie widać.

Zaciekawiony a słyszałeś o wyłacznikach schodowych? Dwa wyłączniki w specjalny sposób połaczone,  pierwsze pstryknięcie  dowolnego z nich wyłacza a drugie włacza. Mam takie coś w klatce schodowej domu i z marszu mogę takie debilne filmiki nagrywać. Wyłacznik taki wygląda jak zwykły.

 

vxQQX0B.jpg

 

XrBrhkH.jpg


  • 0



#25

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W takim wypadku niech ktoś z naszych użytkowników pójdzie do tego domu i posiedzi tam z tym ziomeczkiem.

Potem wróci i napisze czy był to fake czy nie. 

Ale oni przeciez to wiedza na 100% :) Maja dowody hehe.


  • 0

#26

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No tak bo trzeba jechać do kolesia żeby stwierdzić że te duchy zalatują fejkiem.Po za tym wielu oglądając te manifestacje na żywo i tak by się nie zorientowali że są tam zastosowane techniki imitujące duchy czyli mówiąc prosto nici, kolega pomagier itp.. No i koleś pewnie wpuści każdego kto chce to sprawdzać, już to widzę.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 20.03.2015 - 18:09

  • 0



#27

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Oj jak chcą to niech jadą jak ich rodzice puszczą :szczerb:


  • 0

#28

Rozgwiazda.
  • Postów: 251
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wiemy przecież co robią duchy (czy cokolwiek to jest). Mogą trzaskać drzwiami bo lubią. Pal licho.

W sumie kto by się nie wystraszył, że coś łazi mu po domu. Niech moderator napisze,ze fake i zakończcie temat (tak zwykle kończą się wszystkie tematy) ;)


  • 1



#29

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dokładnie jest tak jak piszesz, jednostka stwierdzi że cos jest fejkiem bo tak i juz i tematu może nie być. Dobrze że sa w sieci jeszcze inne zrodla, masa innych zrodel.


Użytkownik OpenYourMind edytował ten post 23.03.2015 - 18:45

  • 0

#30

FoxX.
  • Postów: 109
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przyjrzałem się dokładnie jednemu "nieprofesjonalnemu" filmikowi tzn. https://www.youtube....h?v=gWzRwKcG-Ek. Konkretniej w 27 sekundzie: widać jak "coś" tj. byt na pewno materialny zrzuca doniczkę czy coś. Widać ewidentny ruch jakby ręki, co chyba kłóci się z tym, że duchy powinny być niematerialne? Wyodrębniłem z filmu poszczególne klaki i je próbowałem rozjaśnić itp. jednak jakość jest tak słaba że nie można w 100% potwierdzić, że jest to ręka jednak jest tam ktoś kto pomaga temu przedmiotowi spaść na ziemię. Dla mnie jest to ewidentna ściema i być może próba zrobienia szumu w okół własnej osoby lub nabijania wyświetleń czy subów.


Użytkownik FoxX edytował ten post 23.03.2015 - 18:48

  • 2


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych