Skocz do zawartości


Zdjęcie

Światło nad chmurami

światło chmury piorun kulisty

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

SirTibio.
  • Postów: 21
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam serdecznie wszystkich, chciałem dziś podzielić się czymś co widziałem przed chwilą. W skrócie wyglądało to tak jakby ktoś  oświetlał chmury od góry bardzo mocnym źródłem światła. Światło to wykonywało niesamowicie szybkie i nieskoordynowane ruchy, tak jakby ktoś bawił się latarką i machał ot tak. Bardzo fajnie to wyglądało ale zastanawiam się co to mogło być. Po około 2-3 minutach niezwykłe widowisko zniknęło. Oczywiście UFO i Obcych zostawmy na razie w spokoju i spróbujmy wyjaśnić to w racjonalny sposób. Moim zdaniem mógł to być piorun kulisty który "latał" nad chmurami, chociaż nie jestem pewien czy pioruny kuliste mogą poruszać się tak szybko. Innym wyjaśnieniem jakie przychodzi do głowy to lampa która służyła w czasie II WŚ do oświetlania samolotów wroga w nocy. Jednakże nie było widać tej znamiennej smugi światła. Zapraszam do dyskusji :D

 

Miejscowość: Okolice Sochaczewa, Mazowieckie

Czas: ~17:40


  • 0

#2

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak masz festyny, koncerty i inne takie różne to oświetlają po niebie takimi dużymi reflektorami. Dziś z racji tego, że mamy święto i są gdzieś jakieś spotkania/marsze to w tym upatrywałbym wyjaśnienia.
 


  • 1



#3

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja zrozumiałam że światło było nad chmurami-autor napisał że ktoś oświetlał chmury od góry.
Światła z festynu dawałyby oświetlenie od dołu.
  • 0



#4

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No tak, ale jak rozpoznać czy światło jest nad czy pod, gdy nie widać strugi światła?


  • 1



#5

Templário.

    Last white hope

  • Postów: 151
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Może ktoś wzywał Batmana? :D
ftafsnPwQSyv4T6e4SmT_znak_batmana_na_nie

 

offtop2.gif

 

To już Twój kolejny bzdurny post

 

Kronikarz


  • 2

#6

SirTibio.
  • Postów: 21
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może ktoś wzywał Batmana? :D
ftafsnPwQSyv4T6e4SmT_znak_batmana_na_nie

no własnie to było coś takiego tyle że jakby od góry, tak jak pisałem, wyglądało jakby światło było nad chmurami. Ponadto znów zaczeło "latać" pare minut temu. Podejrzewam ze to jednak jakiś reflektor o bardzo dużej mocy. Niemniej jednak super to wygląda :D


  • 0

#7

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I nie zdziwił Cię fakt, że to akurat w Święto Niepodległości się dzieje? Kiedy są różne imprezy? Nagrać lub zrobić zdjęcia też się nie dało, żeby nie odpowiadać po omacku?


  • 0



#8

SirTibio.
  • Postów: 21
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I nie zdziwił Cię fakt, że to akurat w Święto Niepodległości się dzieje? Kiedy są różne imprezy? Nagrać lub zrobić zdjęcia też się nie dało, żeby nie odpowiadać po omacku?

 

Nie mam takiego dobrego aparatu żeby to uchwycić, musiałbym mieć bardzo czułą lustrzanke, a nawet jakbym ustawił na długą ekspozycje to nic by nie dało bo to światło ruszało się bardzo szybko i tylko byłaby smuga albo i nic. 


  • 0




Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: światło, chmury, piorun kulisty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych