Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ufo nad Bałtykiem-Darłówko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

#31

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A skąd pewność że we wszystkich przypadkach to tylko zwykłe odłamki?


  • 0

#32

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Bo nie było ani jednego "niezwykłego" odłamka.
Ei incumbit probatio, qui dicit, non ei, qui negat. Czyli po naszemu ciężar dowodowy. spoczywa na tym, kto twierdzi, a nie na tym kto zaprzecza.
  • 0



#33

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jakoś doktorek który sie zajmował tym wyjmował implanty, które nie były zwykłymi odłamkami.

 

http://czastajemnic....mitow-zmar.html

 

Ale przeciez zaraz napiszesz że to oszołom, albo że za mało innych naukowców nie potwierdziło jego "szalonych" odkryc prawda?


  • 0

#34

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To znajdź mi chociaż jeden implant dobrze opisany który nie okazał się odłamkiem czegoś tam. Wiem że ten Roger Leir też takie kawałki wyciągał, podobno też miał wyciągać jakieś super twarde przedmioty, ale o tym jedynie można przeczytać na stronach para, jakiś innych mało wiarygodnych źródłach.

Poza tym coś takiego łatwo jest spreparować. Wystarczy że wsadzę sobie pod skórę np. czip wycięty z jakiejś karty i pójdę do lekarza żeby mi to wycięli. Potem zawołam bernatowicza i rozdmucham sprawę na cały świat, że mi kosmici implanta wszczepili. I udowadniajcie mi że to nie byli kosmici.

 

edit: no właśnie to ten leir. wpisz sobie google jego nazwisko i daj na grafike to zobaczysz te cudne implanty. Sam sprawdzaj a nie czekaj aż ci inni podadzą wyjaśnienia pod nos.


Użytkownik Wszystko edytował ten post 15.10.2014 - 20:46

  • 0



#35

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Było o tym w temacie o Macku. Doktorek może mówić, że znalazł wszczepiony bulbulator, ale to nie ma znaczenia, jak nikt inny go nie zbada. Zwłaszcza jak nie daje się tego do zbadania niezależnym naukowcom. To fundament wszelkich badań naukowych.


Testis unus, testis nullus.


Użytkownik Urgon edytował ten post 15.10.2014 - 20:48

  • 0



#36

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

http://www.alienscal...search-the-claw


  • 0



#37

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wiedziałem że przyczepisz sie do zródła, bo nie te oficjalne ochrzczone prawda objawioną, na których usługach rządowych są tamtejsi naukowcy. Wiadomo że w oficjalnych zródłach nie znajdziesz potwierdzonych przypadków implanta, bo to by zachwiało opinia publiczną.


  • -2

#38

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

http://www.examiner....y-dr-roger-leir

 

To mają być te implanty. No tak, na pewno.

Nie stosuj argumentów rodem z tematu o chemtrailsach gdzie każdy kto twierdzi że oprysków nie ma jest na usługach rządów, a garstka ludzi tylko broni prawdy.

Z tym leirem i jego implantami jest podobnie jak z niektórymi kreacjonistami co publikują arty na temat kreacjonizmu w pismach których sami są redaktorami naczelnymi.


  • 0



#39

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Wszystko, możesz rozłupać scalaczka za złotówkę i sobie zaimplantować taki zaawansowany implant. Lear to cienias...
  • 0



#40

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie dajcie spokój z tymi implantami.Takie implanty RFID do lokalizacji,to ludzki wynalazek.Podaję link(proszę przetłumaczyć stronę,oraz zjechać pokrętłem myszki.)

http://www.tldm.org/...kofthebeast.htm

 

Ja  zarówno o implantach wszczepianych przez kosmitów, czy o samych kosmitach,oraz regresjach hypnotycznych-NIE MAM POJĘCIA.Wiedzę czerpie z tego co piszą ludzie,oraz że MOŻE,ALE NIE MUSI BYĆ TO PRAWDA.

 

PISZĘ FAKTY O WIDZIANYCH PRZE ZE MNIE OBIEKTACH W KSZTAŁCIE SPODKÓW, ZE ŚWIADKAMI TEGO ZJAWISKA,ORAZ WOJSKOWYMI SAMOLOTAMI,KTÓRE LECIAŁY ZA TYM ZJAWISKIEM.

 

Ja tylko widziałem na obrzeżach Darłówka kilkadziesiąt obiektów NOL(niezidentyfikowanych obiektów latająch.) Nie tylko wojsko poleciało w noc jak się pojawiły w ich stronę,ale samoloty i śmigłowce nadlatywały kontrolnie nad to pole,nad którym to się pojawiło przez kolejnych kilka dni.Może mieli taki rozkaz.

Wojskowi z Bazy Darłowo wiedzą o tym wszystko.Skoro wysłali samoloty,to wojskowi musieli widzieć na radarach kilkadziesiąt niezidentyfokowanych obiektów latających.


  • 0

#41

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Piszesz bajki, na które dowodów nie przedstawiasz. Nie ma zdjęć, nie ma filmów, nie ma raportów z obserwacji radarowych, nie ma niczego. Jesteś tylko ty i twoja tandetna bajka na kanwie tysięcy wcześniejszych bajek. Potrollowałeś już, a teraz idź spać, bo późno. I nie wychodź na dwór, bo jeszcze cię ufo przeleci.
  • -1



#42

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To twoje PRYWATNE zdanie i nie będe się z tobą kłócił.Jak mi nie wierzysz,to twoja prywatna sprawa.

 

Co do braku dowodów,to MASZ RACJĘ,ponieważ są tylko słowne wypowiedzi wielu pilotów wojskowych.

 

Co do reszty użytkowników,to mogę im PRZYSIĄDZ,że napisałem prawdę.Może ktoś mi uwierzy w prawdę którą napisałem,lub widział coś podobnego.


  • 0

#43

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja widziałem w życiu dwa niezidentyfikowane - z mojego punktu widzenia - obiekty i muszę przyznać, że bez dowodów, to nie ma nawet co przekonywać ludzi :) Ja sam mimo zainteresowania tematem dystansowałem się od osób które twierdziły, że widziały UFO - bo stację kosmiczną, samolot w nocy, lampion chiński to każdy głupi może zobaczyć. Rzadziej pojawiają się trudniejsze do zidentyfikowania obiekty ...


  • 0

#44

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja widziałem w życiu dwa niezidentyfikowane - z mojego punktu widzenia - obiekty i muszę przyznać, że bez dowodów, to nie ma nawet co przekonywać ludzi :) Ja sam mimo zainteresowania tematem dystansowałem się od osób które twierdziły, że widziały UFO - bo stację kosmiczną, samolot w nocy, lampion chiński to każdy głupi może zobaczyć. Rzadziej pojawiają się trudniejsze do zidentyfikowania obiekty ...

Taa tylko widzisz,niektórzy ludzie myślą,że to co piszę o Darłówku,to bajka.

Mam 29lat,jetsem poważny i nie tracił bym czasu na pisanie bajek,ale do wiary,to sie bez dowodów nikogo nie zmusi.Dopiero po 16 latach wpadłem na pomysł,żeby o tym napisać.

 

Po pierwsze to nie dał bym rady takiej bajki wymyśleć.

 

Po drugie,to po jaką cholere miał bym tracić czas na wypisywanie ludziom bajek?

 

Nie każdy wierzy,SZANUJE TO,bo to sprawa prywatna, dopóki ktoś kto nie wierzy osobiście nie zobaczy UFO,to  nie uwierzy. 


Użytkownik ordynus24 edytował ten post 16.10.2014 - 00:38

  • 0

#45

Mastiff.
  • Postów: 274
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie dał byś rady wymyślić takiej bajki, co ? Do prawdy ?

Pokaż te liczne wypowiedzi pilotów wojskowych jakbyś był tak uprzejmy. Chętnie się zapoznam. Sam widziałem w życiu coś, co można by podpiąć pod kategorię UFO, ale nawet nie próbuje nikomu tego opowiadać, bez dowodów w postaci zdjęcia czy nagrania to sobie można. A Ty ? Widziałeś ? Good For You. Tym lepiej dla Ciebie, bo wiesz teraz więcej od innych. 

Piszesz, że swoją "wiedzę" czerpiesz od tego co inni piszą ? Powodzenia.

Nie oczekuj, że ktoś Ci uwierzy lub przybije "pione". Opowiedziałeś, wystarczy. 


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych