Skocz do zawartości


Zdjęcie

Demon Anneliese Michel

demon opętanie anneliese michel egzorcyzmy emily rose diabeł

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#46

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli prawdą jest to co piszesz, to wychodzi po prostu, że to choroba psychiczna, która nie została jeszcze dobrze sklasyfikowana i tyle.


  • 0



#47 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Ja kiedyś z ciekawości wszedłem na mszę z ulicy do kościoła i dostałem ataku śmiechu aż musiałem wyjść. Na tym skończyła się moja przygoda, wcześniej uczęszczałem tylko jak byłem mały. W szkole opuściłem religię i zostałem ateistą. W sumie to nigdy nie wierzyłem a w kościele z mamą patrzyłem co 5 minut na zegarek. Babcia mi powiedziała, że to Bóg mnie wyprosił. A ja myślę, że zacząłem się śmiać bo dawno nie byłem w kościele i zapomniałem jak poważnie ludzie podchodzą do wiary.


  • 0

#48

Kejti.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Doprawdy, skąd się biorą takie babcie, które znają zamysły bogów :D

 

Co do rzucania się po podłogach i ryków w kościele, duzo słyszałam (moja mama jest osoba bardzo wierzącą) o tzw egzorcyzmowanych mszach o uzdrowienie. Sama nie miałam okazji w takiej uczestniczyć, choc ciekawość mnie zżera, ale ponoć dzieją się tam podobne rzeczy (włącznie z mówieniem innymi językami itp)


  • 0

#49

niniwczyk.
  • Postów: 70
  • Tematów: 0
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Nagrania "diabelskich wypowiedzi" z egzorcyzmów w polskim tłumaczeniu. Wymiękłem na samym początku, kiedy demon zachwala modlitwę różańcową...

 

https://www.youtube....h?v=6kqlM0TNQDQ


Użytkownik niniwczyk edytował ten post 09.02.2016 - 10:57

  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: demon, opętanie, anneliese michel, egzorcyzmy emily rose, diabeł

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych