Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czuję się... Obserwowany.

Czuję się obserwowany duchy choroba pomocy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1

Vcx13.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć Wam  :>

Na sam początek dodam, że jest to mój pierwszy post na tym forum ale obserwuję je od jakiegoś czasu. Chcę zwrócić uwagę, że nie jest to troll i wybaczcie jeśli to zły temat  ;p

 
Problem w tym, że czuję się dziwnie. Jakby mnie ktoś obserwował... Szczerze mówiąc czułem się tak od kiedy tylko pamiętam. Czasami jest to uczucie słabsze a czasami bardzo nachalne. Czasami w ogóle znika i pojawia się następnego dnia. Zazwyczaj nie przeszkadzało mi to i się przyzwyczaiłem, denerwowało tylko w nocy. Chciałbym wspomnieć też, że jestem człowiekiem, który nie uwierzy jeśli nie zobaczy. Staram się chociaż taki być. Ostatnio chyba zaczyna mi odbijać bo wydaje mi się, że kontem oka widzę jakby czyjeś kontury... ale jak się odwracam kompletnie nic nie ma... Myślałem, że jest to może schizofrenia czy coś podobnego, leczy to chyba nie to. Jak już wspominałem, w nocy jest to denerwujące... Czuję czasami czyjąś obecność jakby stał dosłownie obok mnie albo nade mną, natomiast nic a nic nie widzę. Nikomu o tym nie mówiłem oprócz mojej dziewczynie, która wierzy w istnienie duchów bo bałem się wyśmiania. Mam nadzieję, że chociaż ktoś coś zaproponuje, albo też ma takie odczucia i odpisze mi. Wracając... Czytając pewnego razu forum i wpadłem na pomysł, że może są to jakieś byty o których nic nie wiem. Zacząłem się interesować takimi sprawami i myślę, że w końcu zebrałem się na odwagę aby zapytać się Was.
 
Liczę na forumowiczy i z góry wielkie dzięki jeśli ktoś w ogóle zechce odpisać  :papapa:


  • 0

#2

Morningstar.

    לוציפר

  • Postów: 412
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Im częściej o tym myślisz tym bardziej ci się to wkręca w głowę, wyłącz to. Po prostu Wydaje ci się :) 


  • 0



#3

Vcx13.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

Im częściej o tym myślisz tym bardziej ci się to wkręca w głowę, wyłącz to. Po prostu Wydaje ci się :)

Właśnie problem w tym, że staram się o tym nie myśleć Abaddon  ;p

Mam tak nawet wtedy, kiedy jestem wyluzowany i siedzę z kolegami albo właśnie z dziewczyną. To przychodzi tak nagle a jak już jest staram się nie zwracać na to uwagi.


  • 0

#4

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Myślałem, że jest to może schizofrenia czy coś podobnego, leczy to chyba nie to.

 

 

Własnie sam nie jesteś w stanie sobie wystawić prawidłowej diagnozy. Idź do specjalisty, a nie wchodzisz na forum o zjawiskach paranormalnych.


  • 0

#5

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W wieku 13 lat to nie jest takie nietypowe zjawisko.
  • 0



#6

Zuzełka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tuwim i Shultz mieli podobnie... Tylko Tuwim czuł się prześladowany przez "agentów" niemiecko - żydowskich. -.- Może zacznij pisać? Może masz w sobie artystę, który po prostu "widzi i czuje więcej"? 


  • 0

#7

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Człowieku, bój się żywych, a nie niematerialnych, albo umarłych... żywych się bój.

Jak zaczniesz słyszeć głosy w głowie, idź do lekarza.





#8

Vcx13.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

W wieku 13 lat to nie jest takie nietypowe zjawisko.

Nie mam 13tu lat...

Czemu stwierdziłeś u mnie taki wiek?

 

 

Własnie sam nie jesteś w stanie sobie wystawić prawidłowej diagnozy. Idź do specjalisty, a nie wchodzisz na forum o zjawiskach paranormalnych.

Jestem pewien, że to nie jest schizofrenia... Jeśli nie widziałeś Owerfull pisałem to w formie przeszłej nie bez przyczyny ;)
Nie mam żadnych objawów tej choroby oprócz omamów, że jest ktoś za mną.

 

 

Tuwim i Shultz mieli podobnie... Tylko Tuwim czuł się prześladowany przez "agentów" niemiecko - żydowskich. -.- Może zacznij pisać? Może masz w sobie artystę, który po prostu "widzi i czuje więcej"?

Dar do pisania akurat mam ale nie jestem typem Humana i raczej nie jestem też taki "wybitny" ;D
Ja nie czuję się prześladowany przez agentów...

 

 

Jak zaczniesz słyszeć głosy w głowie, idź do lekarza.

Dzięki Staniq :)
Jako jedyny chyba potraktowałeś to mniej więcej poważnie i jeśli słyszałbym głosy już dawno bym poszedł do specjalisty.


  • 0

#9

Wilkołak.
  • Postów: 172
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Sam mam nie raz podobnie, wydaje mi się własnie ze ktoś/coś mnie obserwuje

Ale to tylko iluzja, mózg płata nam takie figle a im bardziej o tym myślimy tym bardziej się wkręcamy w to.

Olej to, bo do tylko twój mózg z igły robi widły. Nic więcej za tym się nie kryje, ani to szatan ani ufoki tylko twój własny mózg.

Użytkownik Wilkołak edytował ten post 10.10.2014 - 19:54

  • 0

#10

Zuzełka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja też traktuję to poważnie. Tylko Tuwim uważał, że to agenci. Shultz, że cienie albo demoniczne kobiety... Albo NIEWIADOMOCO. o.O  Masz problem i już. Skoro tak czujesz, piszesz o tym, to tak pewnie jest. Ale nie wiem czy tutaj ktokolwiek może Ci pomóc. Ciekawy przypadek, ale dopóki się on nie wyjaśni, będzie tylko ciekawym przypadkiem. Niewyjaśnionym w dodatku. :) Mam nadzieję, że będzie u Ciebie wszystko dobrze w najbliższym czasie. 


  • 0

#11

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

... jeśli słyszałbym głosy już dawno bym poszedł do specjalisty.

Problem w tym, że nie poszedłbyś. Dopiero, gdyby ktoś zwrócił Ci uwagę, że takie głosy to nie jest normalna rzecz, być może było by to dla Ciebie sygnałem. Głosy w głowie, to taki synonim czegoś nienormalnego. Przeczucie bycia obserwowanym, to zachowania wręcz paranoiczne. Gnaj do doktorów, póki nad tym panujesz.





#12

Vcx13.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

Ale to tylko iluzja, mózg płata nam takie figle a im bardziej o tym myślimy tym bardziej się wkręcamy w to.

Wydaje mi się to najrozsądniejszym w sumie rozwiązaniem. Dobrze wiedzieć, że nie jestem jedyny  :>

 

 

Problem w tym, że nie poszedłbyś. Dopiero, gdyby ktoś zwrócił Ci uwagę, że takie głosy to nie jest normalna rzecz.

Gnaj do doktorów, póki nad tym panujesz.

Też myślę, że nie jest to normalna sprawa jak ktoś słyszy głosy w głowie. Co do pójścia do doktorka jednak się wstrzymam  ;p

 

 

Ja też traktuję to poważnie.

Wybacz w takim razie o fałszywe oskarżenia Zuzełka :/

Po prostu źle to odebrałem po tym jak Wszystko uznał, że jestem małym gimbuskiem z podstawówki...

Co do "demonicznych kobiet" to bym nie narzekał :D

 

 

 

Dzięki wszystkim za pomoc. Jeśli w jakikolwiek sposób pogorszyłoby mi się to na pewno napiszę :)
Na prawdę mi pomogliście. 
:))


Użytkownik Vcx13 edytował ten post 10.10.2014 - 21:54

  • 0

#13

TROLOLO.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W wieku 13 lat to nie jest takie nietypowe zjawisko.

Tak, oczywiście wiesz kto ile ma lat po jednym wpisie...  A czy 13-latki w dzisiejszych czasach dalej mają bogatą wyobraźnie? Osobiście uważam że kolega po prostu sam wpędza się w paranoję.


  • 0

#14

Claire.
  • Postów: 294
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Niestety ale takie poczucie bycia obserwowanym może świadczyć o rozwijającej się chorobie psychicznej i nie piszę tego złośliwie.

 

Znam chłopaka, który jeszcze jako nastolatek twierdził, że jest nieustannie obserwowany, że widzi  kontury i niestety po kilku latach stwierdzono u niego schizofrenię. Było to już na tyle zaawansowane stadium, że chłopak niemal zupełnie odszedł od zmysłów.

 

Dlatego takim chorobom lepiej zapobiegać niż je później leczyć, a podobno teraz jest cała masa możliwości leczenia i można z tym żyć normalnie, bez żadnych ograniczeń. Leki nie są inwazyjne, powodują mało efektów ubocznych i człowiek żyje normalnie.

Nie obraź się na mnie. W tych czasach to żaden wstyd,. że człowiek się leczy.


  • 0

#15

kupa.
  • Postów: 45
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najprawdopodobniej sam sobie to wmawiasz. Mi też zdarzały się takie sytuacje, ale nie było to nic paranormalnego. Żyję dalej i mam się dobrze. Nie traktuj tego bardzo serio, ale był kiedyś tutaj taki artykuł:

http://www.paranorma...udzie-cienisci/


  • 0




Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: Czuję, się, obserwowany, duchy, choroba, pomocy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych