Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zagadkowe odkrycie w kopalni węgla kamiennego w Chinach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#31

Dirty Frank.

    If you dont know my name, you can call me Dirty

  • Postów: 222
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jakbym odkrył obce cywilizacje i kazali by mi milczeć za dostawe milionów na koncie każdego roku dla mnie i rodziny to bym słowa nie pisnął.

Szkoda.
I szkoda ze faktycznie jesteś w większości.
Zakończe naszą dyskusję jeśli pozwolisz bo klepie z telefonu tym, że z Twojego punktu widzenia, faktycznie masz racje.

Te wszędobylskie MILIONY... ;)

Wysyłane z mojego CommodoreC64 za pomocą Tapatalk 2

Użytkownik Dirty Frank edytował ten post 11.11.2014 - 21:33

  • 1

#32

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak widac bóg mamon wdarł się do sporej ilości ludzi. Odkryć cos co zmieni postrzeganie i co najwazniejsze podzielic się tym z reszta swiata i ich nie oszukiwac, nie ukrywać, nie robić tajemnic w kółku wzajemnej adoracji, nie robić w konia to jest wyższy cel, a nie nabyty papier bóg mamon, który napędza te przedsięwzięcia ukrywania wielu spraw na świecie przez naukowców i rządy. Mamona to chwilowe zaspokojenie swojego ego, tez podstawowych potrzeb życiowych to fakt, ale nastawianie sie tylko na mamone i przy tym nie dzieląc sie np nowymi odkryciami, informacjami z resztą to zwykły materializm i brak wyższych uczuć i celowe plucie w twarz społeczeństwu, gdzie owe odkrycia, informacje mogły by zmienić ich postrzeganie i postepowanie.


  • 0

#33

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No ja się podziele tym, że odkryłem coś co zmieni świat, a nie będę miał jak przeżyć od 10go do 10go, pewnie...szlachetność ponad wszystko. Zgarnąłbym kase, a o wszystkim powiedziałbym przed śmiercią, trzeba myśleć.


  • 0



#34

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

heheh .. przed śmiercią obudził byś się i pomyślał .. jaki ja byłem głupi trzymając przełomowe odkrycie dla siebie.


Użytkownik hubiii p edytował ten post 12.11.2014 - 11:05

  • 0

#35

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

heheh .. przed śmiercią obudził byś się i pomyślał .. jaki ja byłem głupi trzymając przełomowe odkrycie dla siebie.

A czemu miałbym tak pomyśleć?


  • 0



#36

fussy.
  • Postów: 232
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Edit: Do usunięcia

Użytkownik fussy edytował ten post 05.01.2015 - 20:16

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych