Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak uniknąć oszustwa?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#31

dex86.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@dex
Moja babcia tez mi mowila ze widziala swojego niezyjacego meza. Czesto mowi sie tez o znakach zwiastujacych smierc bliskich jak dzwiek poruszonej klamki czy zamykanych drzwi (sam mialem taka sytuacje w dziecinstwie). Tresc takich 'niewytlumaczalnych' historii moze sklaniac do przypuszczen ze swiat duchowy istnieje. Nie ma jednak na to dowodow a dzwieki klamek, otwierania czy pukania moga miec racjonalne przyczyny, byc 'przeslyszeniami' albo dochodzic z innych miejsc i ich wystapienie w czasie czyjejs smierci to tylko zbieg okolicznosci.
dex
Gdzie ten zmarly byl widziany przez 10 osob naraz, ile trwalo to widzenie, czy ktos go dotknal, zrobil zdjecie?

W mieszkaniu. Było to dość mocne nawiedzenie. Ksiądz nie był w stanie nic zrobić. Co do zdjecia to były czasy, gdy nie było komórek i nikt w takicj chwili nie mysli o robieniu zdjecia. Czesc byla zszokowana, czesc natychmiast w panice sie zerwla i powiedziala ze wychodzi. Sama postac ducha nie wchodzila w interakcje z domownikami. Nie patrzyla na nich tak jakby ich nie bylo tak jakby zyl rownolegle w innym wymiarze i wykonywal codzienne czynnosci. Natomiast gdy nie bylo go widac slychac bylo kroki. Tu odnosilo sie z kolei wrazenie ze rozumie co sie do niego mowi. Mowiac przestan bo sie boje kroki natychmiast ustawaly. Ile to trwalo? Chwile tyle co przejscie czlowieka przy drzwiach z pokoju do pokoju.
  • 0

#32

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@dex86

 

Coś tu koloryzujesz. Najpierw piszesz, że Ty widziałeś ducha i widziałeś jak się materializuje. Później opowiadasz o omamach matki, która podczas mycia naczyń kątem oka zauważyła dziadka. Cóż kątem oka można widzieć różne rzeczy, zwłaszcza jak ma się problemy ze wzrokiem, a tego czy Twoja mama w tamtym czasie miała jakiekolwiek problemy zdrowotne nie możesz wiedzieć bo:

  1. Nie było Cię na świecie bądź byłeś zbyt mały
  2. Matki nie zwierzają się z problemów zdrowotnych dzieciom, zwłaszcza synom

To, że kątem oka coś jej się wydawało to nie znaczy, że tam było. Dziadek czy nie dziadek, obojętnie co to było było tylko przewidzeniem, a na potwierdzenie swojej teorii mam Twoje własne zdanie:

 

Odwrocila sie spojrzala raz jeszcze dziadka juz nie bylo

Duchów nie ma, nie było i nie będzie. Oczywiście masz prawo wierzyć w co tylko chcesz ale ani to logiczne ani racjonalne. Możesz wierzyć w kłobuki czy inne skrzaty domowe ale nikt tu raczej z Tobą w dyskusję nie wejdzie ponieważ dorosłość ma to do siebie, że wierzy się w rzeczy namacalne, realne - być może dlatego tak dużo osób odeszło od wiary (religia).

 

Ksiądz nie był w stanie nic zrobić

Ksiądz? Mam rozumieć, że to był seans spirytystyczny na który ów ksiądz był zaproszony czy po prostu podczas wizyty duszpasterskiej ukazał się duszek aż część gości uciekła w popłochu? :D

 

Przepraszam ale śmiechłam, całość nie trzyma się kupy. Zdania wyrwane z kontekstu, bez wstępu, rozwinięcia i zakończenia - całość chaotycznie napisana.

Siadaj niedostateczny.





#33

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

,,Sama postac ducha nie wchodzila w interakcje z domownikami."

Ściema. Brzmi jak relacje z dawnych seansów na których pojawiały się duchy, rozmawiały z uczestnikami, a nawet kłóciły się ze sobą.
  • 0



#34

Komarzyca.

    The daughter of Satan.

  • Postów: 114
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Moj pierwszy temat dotyczyl orbow na tym forum! Kiedy bylam w opuszczonym szpitalu i krecilam video zauwazylam potem " orby " ktore okazaly sie kurzem, szybkie wyjasnienie tak samo z temperatura powietrza. Bardzo fajny temat, mysle ze warto dodac to o kurzu :)


  • 0

#35

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moj pierwszy temat dotyczyl orbow na tym forum! Kiedy bylam w opuszczonym szpitalu i krecilam video zauwazylam potem " orby " ktore okazaly sie kurzem, szybkie wyjasnienie tak samo z temperatura powietrza. Bardzo fajny temat, mysle ze warto dodac to o kurzu :)

 

 

Będąc w lesie zrobiłam zdjęcie wilkowi który później okazał się konarem. Podobna sytuację miałam w górach gdzie skała okazała się kozicą, innym razem czkając na chmury nie doczekałam się ich w miejscu  które im hipotetycznie wyznaczyłam. Były fantastycznie ponure, metalowe pasowałyby do mocarnych szczytów gór. 

Oczekiwanie na Orba czy też orba lub ducha jest podobnym absurdem jak umawianie się z chmurą. 


  • 0



#36

Komarzyca.

    The daughter of Satan.

  • Postów: 114
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

 

Będąc w lesie zrobiłam zdjęcie wilkowi który później okazał się konarem. Podobna sytuację miałam w górach gdzie skała okazała się kozicą, innym razem czkając na chmury nie doczekałam się ich w miejscu  które im hipotetycznie wyznaczyłam. Były fantastycznie ponure, metalowe pasowałyby do mocarnych szczytów gór. 

Oczekiwanie na Orba czy też orba lub ducha jest podobnym absurdem jak umawianie się z chmurą. 

 

 

Haha, umawianie sie z chmurami na dokladna godzine i miejsce o danym ksztalcie jest niemozliwe. Najelpiej je chwytac na czystym niebie :D


  • 0

#37

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 

Będąc w lesie zrobiłam zdjęcie wilkowi który później okazał się konarem. Podobna sytuację miałam w górach gdzie skała okazała się kozicą, innym razem czkając na chmury nie doczekałam się ich w miejscu  które im hipotetycznie wyznaczyłam. Były fantastycznie ponure, metalowe pasowałyby do mocarnych szczytów gór. 

Oczekiwanie na Orba czy też orba lub ducha jest podobnym absurdem jak umawianie się z chmurą. 

 

 

Haha, umawianie sie z chmurami na dokladna godzine i miejsce o danym ksztalcie jest niemozliwe. Najelpiej je chwytac na czystym niebie :D

 

 

Podobnie jak ustrzelenie Orba lub umawianie się na sesje z duchami. 


  • 0



#38

Komarzyca.

    The daughter of Satan.

  • Postów: 114
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

 

 

 

Będąc w lesie zrobiłam zdjęcie wilkowi który później okazał się konarem. Podobna sytuację miałam w górach gdzie skała okazała się kozicą, innym razem czkając na chmury nie doczekałam się ich w miejscu  które im hipotetycznie wyznaczyłam. Były fantastycznie ponure, metalowe pasowałyby do mocarnych szczytów gór. 

Oczekiwanie na Orba czy też orba lub ducha jest podobnym absurdem jak umawianie się z chmurą. 

 

 

Haha, umawianie sie z chmurami na dokladna godzine i miejsce o danym ksztalcie jest niemozliwe. Najelpiej je chwytac na czystym niebie :D

 

 

Podobnie jak ustrzelenie Orba lub umawianie się na sesje z duchami. 

 

Dokładnie !

 

Do tej pory byłaś grzeczna, dlatego nie daję ci ostrzeżenia w postaci upomnienia. Unikaj taki postów jak ten.

7.1 Zabronione są wszelkie formy spamu, pod pojęciem którego rozumie się wypowiedzi o niskim poziomie merytorycznym, wypowiedzi lakoniczne lub jednowyrazowe, wielokrotne zamieszczanie tej samej wiadomości, nadmierne wykorzystywanie opcji formatowania tekstu, nadużywanie wielkich liter, emotikon itp.

Wszystko


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych