Skocz do zawartości


Zdjęcie

Biała zmora/ zjawa ?

Duch zmora zjawa biała postać

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

dOminiC527.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Otórz, na samym początku napisze że jest to moja pierwsza rejestracja na tym forum, jak i pierwszy dodany temat.. Jeżeli dodałem go w niewłaściwej Kategorii, proszę o upomnienie.. 

 

A więc.. Mam dla was pytanie..

 

Pewnej nocy to było jakoś dwa dni temu, obudziłem się jakoś około godziny 2 w nocy, jak gdyby nigdy nic próbowałem przewrócić się na drugą stronę, bo często się budze w nocy.. Lecz tym razem, nie mogłem tego zrobić.. Było mi strasznie gorąca, miałem ciarki na plecach i choćby nie wiem ile siły bym użył nie mogłem się przewrócić na drugą stronę, jak by coś mnie trzymało.. Tak samo nie mogłem wydobyć z siebie żadnego dźwięku, ale nie wpadłem w panikę do czasu, aż drzwi mojego pokoju otworzyły się same i z przedpokoju widziałem tak jakby białą poświatę, coś o wyglądzie przypominającym kobietę, weszło do mojego pokoju, postać siedziała na pupie, rękoma pchała się do przodu, i wsunęła się do wnętrza.. W tym momencie zacząłem panikować i krzyczeć, ale nic nie mogłem zrobić.. uznałem że to sen i zamknąłem oczy jak gdyby nigdy nic sie nie stało, lecz gdy je otworzyłem to coś, ta " zjawa " Była bliżej mnie, w tym momencie wpadłem w taki amok, że wyleciałem z łózka, pobiegłem na drugi koniec pokoju do mojej mamy, zacząłem ją panicznie budzić, ze słowami mamo, mamo spójrz się, co to jest zobacz.. Obróciłem głowę a tej poświaty nie było, a drzwi od pokoju były otwarte.. 

Przez nastepne noce, czułem duskomfort i nie mogłem zasnąć..  I tutaj pytanie.. Czy ktoś zwas miał, bądź przeżył coś podobnego i jakiego były jego odczucia po zajściu, czy był to po prostu sen ? Czy na prawdę coś nie z tego świata, postanowiło mnie odwiedzić.. Dodam że po tamtym wydarzeniu, słyszę systematyczne "3" Puknięcia co jakiś czas w nocy.. w tym momencie przechodzą mnie cairki, a dochodza z miejsca gdzie nie ma prawa, by coś mogło tam być.. Osobiście, wierze w takie rzeczy.. Lecz jestem sceptykiem, i staram się racjonalnie to wyjaśnić i nie boję się... Pozdrawiam.

 

przeniesiony.gif

/Connor


  • -1

#2

Mastiff.
  • Postów: 274
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

(...) postać siedziała na pupie, rękoma pchała się do przodu, i wsuneła się do wnętrza (...)

 

 

Zabiłeś mnie.

 

Poczytaj sobie o paraliżu sennym. Na tym forum przykładów masz mnóstwo.


Użytkownik mastiff23 edytował ten post 13.08.2014 - 14:29

  • 0

#3

dOminiC527.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

(...) postać siedziała na pupie, rękoma pchała się do przodu, i wsuneła się do wnętrza (...)

 

 

Zabiłeś mnie.

 

Poczytaj sobie o paraliżu sennym. Na tym forum przykładów masz mnóstwo.

Nie słyszałem nigdy o czymś takim, jak paraliż senny.. w jakim forum znajdują się na ten temat artykuł ?


  • 0

#4

MysterLolek.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie ma czym się martwić. Najzwyklejszy w świecie paraliż senny. Jak by Ci to prosto wytłumaczyć... Czasami, gdy za szybko się obudzisz Twoje ciało może jeszcze nie wyjść ze stanu snu i dlatego nie możesz się ruszyć. Paraliżowi sennemu często towarzyszą różne halucynacje i omamy słuchowo-kinetyczne. Stąd ta "zjawa". A to pukanie... Pewnie Twoja wyobraźnia rozdrażniona twym wydarzeniem sama Ci je podsuwa. Więc nie martw się, bo to całkowicie normalne! Pozdrawiam! ;)


  • 0

#5

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

... w tym momencie wpadłem w taki amok, że wyleciałem z łózka, pobiegłem na drugi koniec pokoju do mojej mamy, zacząłem ją panicznie budzić, ze słowami mamo, mamo spójrz się, co to jest zobacz..

W twoim profilu jest napisane, że masz 19 lat. OK - ja tam wierzę we wszystko, co ludzie napiszą w profilu.

Wolałbym się jednak upewnić w tej kwestii, bo też chyba odczuwałbym pewien "duskomort", gdyby okazało się, że cała ta opowieść to kolejny wakacyjny fake.

Czyli jak - masz te 19 lat czy nie? A jeżeli tak, to dlaczego śpisz w pokoju razem z mamą?

 

...widziałem tak jakby białą poświate, coś o wyglądzie przypomniającym kobietę, weszło do mojego pokoju, postać siedziała na pupie, rękoma pchała się do przodu,

 

Podobnie tutaj.

Jak coś, co "siedzi na pupie" może "wejść"?

Po czym poznałeś, że "biała poświata" przypomina kobietę"?

 

...w tym momencie przechodzą mnie cairki, a dochodza z miejsca gdzie nie ma prawa, by coś mogło tam być..

I dlaczego na miłość boską robisz tyle błędów?

Ciarki ci dochodzą z tych miejsc? Czy pukanie?

Co to znaczy, że "nie ma prawa, by coś mogło tam być"?


  • 0



#6

dOminiC527.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie ma czym się martwić. Najzwyklejszy w świecie paraliż senny. Jak by Ci to prosto wytłumaczyć... Czasami, gdy za szybko się obudzisz Twoje ciało może jeszcze nie wyjść ze stanu snu i dlatego nie możesz się ruszyć. Paraliżowi sennemu często towarzyszą różne halucynacje i omamy słuchowo-kinetyczne. Stąd ta "zjawa". A to pukanie... Pewnie Twoja wyobraźnia rozdrażniona twym wydarzeniem sama Ci je podsuwa. Więc nie martw się, bo to całkowicie normalne! Pozdrawiam! ;)

 

 

Ale fakt że stracha potrafi narobic, jeżeli wczesniej czegoś takigeo się nie przyżyło... Ale nigdy nie przypuszczałem że człowiek potrafi się obudzić, śpiąc w tym samym momencie, faktycznie może stąd ujrzałem tą zjawe.. Lecz puknięcia, były bardzo realistyczne i nie czułem się komfortowo.. I głowa obracała mi sie w przedsionek gdzie jest zamurowany od nie pamiętam kiedy, a jest to buden poniemiecki.. Ale kieruję się twoimi słowami, dziękuje i równierz Pozdrawiam :)


 

... w tym momencie wpadłem w taki amok, że wyleciałem z łózka, pobiegłem na drugi koniec pokoju do mojej mamy, zacząłem ją panicznie budzić, ze słowami mamo, mamo spójrz się, co to jest zobacz..

W twoim profilu jest napisane, że masz 19 lat. OK - ja tam wierzę we wszystko, co ludzie napiszą w profilu.

Wolałbym się jednak upewnić w tej kwestii, bo też chyba odczuwałbym pewien "duskomort", gdyby okazało się, że cała ta opowieść to kolejny wakacyjny fake.

Czyli jak - masz te 19 lat czy nie? A jeżeli tak, to dlaczego śpisz w pokoju razem z mamą?

 

...widziałem tak jakby białą poświate, coś o wyglądzie przypomniającym kobietę, weszło do mojego pokoju, postać siedziała na pupie, rękoma pchała się do przodu,

 

Podobnie tutaj.

Jak coś, co "siedzi na pupie" może "wejść"?

Po czym poznałeś, że "biała poświata" przypomina kobietę"?

 

...w tym momencie przechodzą mnie cairki, a dochodza z miejsca gdzie nie ma prawa, by coś mogło tam być..

I dlaczego na miłość boską robisz tyle błędów?

Ciarki ci dochodzą z tych miejsc? Czy pukanie?

Co to znaczy, że "nie ma prawa, by coś mogło tam być"?

 

 

1.. Śpie z mamą w pokoju dlatego, że nie mam swojego własnego... Z zamoznej rodziny nie pochodze ;)

2.. Byłem w stanie ocenić czy jest to Męrzczyzna, czy Kobieta.. A jestem pewien że przypominało, sylwetką kobietę.. 

3.. Jestem dyslektykiem.. I wiem że jest nie poprawna składania.. Chodzi o miejsce, o przedsionek który od długiego czasu jest zamurowany.


  • 0

#7

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

1.. Śpie z mamą w pokoju dlatego, że nie mam swojego własnego... Z zamoznej rodziny nie pochodze ;)

Załóżmy, że powiedzmy.

 

2.. Byłem w stanie ocenić czy jest to Męrzczyzna, czy Kobieta.. A jestem pewien że przypominało, sylwetką kobietę..

Tak? A w jaki konkretnie sposób, skoro "siedziała ona na pupie"?

 

 

3.. Jestem dyslektykiem.. I wiem że jest nie poprawna składania.. Chodzi o miejsce, o przedsionek który od długiego czasu jest zamurowany.

Miałeś raczej na myśli dysortografię chyba?

A ten... przedsionek - to co to konkretnie jest? Do czego jest ten przedsionek-  do tego pokoju, w którym śpisz, czy do domu.

I dlaczego jest on zamurowany?

I jak w takim razie wchodzicie do tego pomieszczenia, które znajduje się ZA przedsionkiem?


  • 0



#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chciałeś obudzić mamełe bo miałeś paraliż senny. Gratuluję.
  • 0






Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: Duch, zmora, zjawa, biała postać

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych