Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy byłeś/aś kiedykolwiek ofiarą klątwy???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

#31

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ekchm... czy to temat o klatwach czy o osobistych cechach charakteru? Patryczek tego typu posty mozesz zamieszczac w dziale "ja i moje zycie", z tego tez powodu zaraz czesc twoich postow tam powedruje...
  • 0



#32

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja widziałem takie coś:
Siedziałem sobie przed domem i czytałem książkę, aż tu nagle słyszę:
"-nie będziesz się tak do mnie odzywać
-cooo? to nie ja zaczęłam!!
- o ty głupia [cenzura]
-sama jesteś [cenzura]
-niech cie diabeł pochłonie!! gotuj się w piekle, razem ze swoją rodziną, nie zasługujesz na życie tutaj!! (...)
Krótko mówiąc usłyszałem dwie dobrze mi znane sąsiadki (takie staruszki, które się nie znosiły). Jak nie trudno się domyślić, była to zajadła kłótnia. Niby nic, a jednak...
Następnej nocy jedna z nich dostała ostrego zawału i trafiła do szpitala. Po trzech ciężkich dniach spędzonych w szpitalu zmarła...a do tego po tygodniu zmarł jej mąż.
Jestem tutaj nowy, możecie mi nie wierzyć, ale to wydarzyło się naprawdę.
Pozdr.
  • 0



#33

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ile ona i jej maz mieli lat ??
i powiedz mi czy chorowali na cos, albo przynajmniej ona
  • 0



#34

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

nie wiem dokladnie ile ale po 70-tce. Nie mam pojęcia, czy na coś chorowali, ale żeby tak nagle...aż się wierzyć ne chce.
  • 0



#35

diodadioda.
  • Postów: 91
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wg. mnie to porrostu następstwo zdenerwowania jakim była ta kłótnia. Poprostu dostała zawału z nerwów jej koleżanka była w lepszej kondycji najwidoczniej. Jej mąż umarł bo dość czesto pary umierają razem, nie wiem z czego to wynika może tęsknota i podświadoma chęć połaczenia sie z drugą połową w innym wymiarze.
pozdr
  • 0

#36

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja widziałem takie coś:[...]


Ciezko okreslic czy moze to miec zwiazek z "przeklenstwem" rzuconym na kogos, ale chyba nie warto takich rzeczy sprawdzac.
  • 0



#37

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tez sam nie wiem, czy to klątwa, ale jednak zostały wypowiedziane słowa, w których jedna osoba życzyła śmierci tej drugiej. Jak się dwiedziałem, że ta kobieta umarła i przypomniałem sobie to zdarzenie to z lekka mnie zamurowało:? interpretujcie jak chcecie, sam nie wiem czy to klątwa czy jednak nie. ;)
  • 0



#38

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

na tym forum chodzi o to, zebysmy rozwjali poglady na pewne sprawy, ale nie wydaje mi sie zeby to byla klatwa, chyba ze ta druga pozniej bawila sie czarna magia, bo nie mozna zabic kogos zucajac kilku zwyklych zdan
  • 0



#39

KAZAN.
  • Postów: 74
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Psychika ludzka jest bardzo wrażliwa na wszlkiego rodzaju kłótnie i rozczarowania... zadajcie sobie czasem pytanie: czy po kłótni nie raz zastanawiałem się czy mógłbym powiedzieć coś inaczej, coś mógłbym wtedy zmienić żeby nie było tak ostro?? Skoro zwykłe sprzeczki moga mieć na nas taki wpływ to co porafi dobra klątwa?!?
  • 0

#40

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

hehe...mogłem zapytać sasiadkę, czy nie rzuciła na ta kobietę klątwy... ;) Chociarz w sumie to nie jest śmieszne.
  • 0



#41

2Fast@.
  • Postów: 45
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli był bym ofiarom klątwy sam bym się obronił przed nią .
  • 0

#42

KAZAN.
  • Postów: 74
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W jaki sposób??
  • 0

#43

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra już nie piszę o swoim życiu tutaj... sorry... ale taki już jestem i taki się urodziłem i nic tego nie zmieni ! KAŻDEMU TO POWTARZAM...

[ Dodano: 2006-02-07, 16:53 ]
Już sie nie użalam nad sobą... probóje... ;)

[ Dodano: 2006-02-07, 16:54 ]
A odnośnie klątw... hmm... i Słówko do PRzema... co to są myślokształty jeśli można wiedzieć ? i Czy ta książka o której mówiłeś jest w wersji elektronicznej może ??
  • 0

#44

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mi się wydaje, że chyba nie sposób sie obronić przed klątwą, gdyż możemy nie być świadomi, że ktoś coś takiego na nas rzucił, no chyba, że ma się jakieś doświadczenie w tych sprawach. Ja w każdym razie nie mam...
  • 0



#45

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

pamietajcie, ze zazwyczaj klatwy nie sluza do tego zeby kogos zabic tylko przyspozyc mu problemow, np. okropnego pecha
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych