Skocz do zawartości


Zdjęcie

Paranormalne zachowania u mojego młodszego brata (Proszę o pomoc)

Rany coś jest nie tak ;/

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1

kuba1821.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 Witam!

 

Mam pewien problem z moim bratem jest coś nie tak. 

 

 

Zacznę od samego początku. Mój brat Kamil lat 8 . Od dłuższego czasu rozmawia ze sobą Wcześniej nigdy nie rozmawiał sam ze sobą  . Był uśmiechnięty zawsze chciał żebym się bawił z nim . Od dłuższego czasu sam siedzi w swoim pokoju i rozmawia z kimś lub czymś .  Nie rozmaił z kolegami sam wracał do domu.  Zainteresowało mnie to więc postanowiłem go zapytać jak znów będzie rozmawiał.  Jak nadarzyła się okazja spytałem się go o czym on mówi i do kogo, odparł że z Hermann. W tedy uśmiechnąłem się  i zażartowałem z niego i wyszedłem z pokoju . Dwie godziny później mama wołała go na obiad przyszedł usiadł na krzesełku spojrzał na jedzenie wziął w rękę widelec ,spróbował  i zaczął mówić jak by ktoś koło niego był . Wyglądało to tak jak by ktoś się go pytał a on odpowiada na to . Mama się zaniepokoiła i zaczęła mówić do Kamila. A on spojrzał na nią odłożył widelec wstał i poszedł do swojego pokoju.  Zdenerwowana mama weszła do niego do pokoju pobiegłem za nią . Zaczęła mówić do niego a on odparł że stoisz koło  Hermanna . Znów pyta jakiego Hermanna  ? A On spojrzał się koło mamy i i zapytał : Czy mam powiedzieć jak się nazywasz ? Mama doleciała do Kamila i zaczęła go przytulać i znów zaczęła zadawać pytania . Kto to jest ten Herman . Po dłuższym milczeniu odpowiedział Goering . Hermann Goering . Mama zaczęła płakać o czym ty mówisz . A on wyrwał się i odszedł w kont i powiedział wy tego nie zrozumiecie. Nagle mama wybiegła z pokoju i zaczęła dzwonić do ojca. Ja spojrzałem na niego  wystraszony uśmiechnąłem i wyszedłem.

Z korytarza było jeszcze odgłosy brata : Oni tego nie zrozumią. Cisza i nagle słychać zamykające się drzwi od jego pokoju.  ........

Do rana spokój nic się nie działo mama siedziała z nim do 10 w nocy uśpiła go i poszła sapać. 

 

 

 Mama nie spała cała noc . Następnego dnia jak ojciec z pracy godzina była 6.00 .Uściskał mamę  Mama zaczęła mu opowiadać to tym zdarzeniu. Tata zdumiony nie wiedział co odpowiedzieć . O godzinę 7 .00 Mama poszła do Kamila żeby go obudzić wstał poszedł się myć . Przyszedł na śniadanie . Ojciec zapytał się go z skąd zna Goering-a . On odpowiedział :że nie może powiedzieć taka naciskał a tu nagle w kuchni coś się błysło nie wiem co to było . Ojciec rozejrzał się i powiedział że dziś do szkoły nie idziesz . Wsadził go do samochodu i pojechali do Częstochowy . Parę razy to powtórzyli . Dalej mi nic nie wiadomo bo mama milczy i tata milczy . A Kamil jest teraz normalny. Zaczyna się uśmiechać i nareszcie zaczął się z kolegami kolegować. A o tamte zdarzenia go nie pytam .  

 

Może i nie realnie ta historia brzmi. Ale naprawdę tak było...

 

 

   


  • -2

#2

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Braciszek miał Wymyślonego Przyjaciela (w Simsy nie grałeś? :D), gratulacje.

 

http://kobieta.onet....rzyjaciol/pyb5m

http://translate.goo...jAuHSywPeuYGgDA

http://linkbaby.pl/a...przyjaciel.html

 

Miałam taką przyjaciółkę w wieku 13 lat (oczywiście byłam już wystarczająco mądra żeby się z tym nie obnosić). Nazywała się Mailia Veranino (w skrócie "Maj") i była w moim wieku. Twierdziła, że jest moją siostrą bliźniaczką i żyje na innej planecie. :D


  • 0



#3

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ile miałeś wtedy lat?


  • 0



#4

kuba1821.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mógł go wymyślić: Ale dlaczego Hermann Goering ? Żadnych takich filmów nie oglądał z nazistami. 


  • 0

#5

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hermann Göring popełnił samobójstwo. Nie wiem czy to będzie jakiś sposób przydatne. Ale może twój brat usłyszał to od kogoś kiedyś i wymyślił sobie przyjaciela. Do czasu, gdy nie dzieje się nic ingerującego fizycznie w obiekty, nie ma się czym martwić. Przypomniał mi się mój zmyślony przyjaciel. Nazywał się Bobik i był papugą. :)


  • 0



#6

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mógł go wymyślić: Ale dlaczego Hermann Goering ? Żadnych takich filmów nie oglądał z nazistami. 

 

A dlaczego Mailia Veranino? Hermann Goering to przynajmniej prawdziwe imię i nazwisko więc mógł je gdzieś przypadkowo usłyszeć (Herman to dość popularne imię, a i nazwisko Goering nie należy do rzadkości) i jego wyobraźnia uznała, że to fajniejsza kombinacja niż Janek Kowalski albo Piotruś Kwiatkowski. Niekoniecznie chodziło o tego Hermana Goeringa który wyskakuje w google.

 

Mógł też równie dobrze sam nazwać postać nie wiedząc, że używa prawdziwego imienia i nazwiska. Nazwisko Veranino powstało w ten sposób a jak się okazuje jest prawdziwe (o czym właśnie przekonałam się wpisując to słowo w google), tylko z imieniem Mailia moja podświadomość nie trafiła.


  • 2



#7

DreaM1234.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taka typowa scena z horrorów:P Większość dzieci wymyśla sobie przyjaciół i wmawia sobie, że oni na prawdę istnieją. Jeśli już jest wszystko w porządku, nic się nie dzieje jeśli sytuacja się nie powtórzy to nie masz powodów do obaw :> Jeśli wierzysz pomódl się w intencji brata, modlitwa przynosi największe skutki jeśli będziesz w stanie "medytacji". Skup się i uwierz w to, że rozmawiasz z Bogiem. Pozdrawiam


  • 0

#8

wiktorkrawczykpp222.
  • Postów: 16
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

zasłużony herman goering to nie wymyślony przyjaciel gupku do nazista a młody pewnie coś obejrzał np tajemnice 3 rzeszy


  • -1

#9

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

Zacznę od samego początku. Mój brat Kamil lat 8 . Od dłuższego czasu rozmawia ze sobą Wcześniej nigdy nie rozmawiał sam ze sobą  . Był uśmiechnięty zawsze chciał żebym się bawił z nim . Od dłuższego czasu sam siedzi w swoim pokoju i rozmawia z kimś lub czymś .

Też tak robię.

 

Jak będzie serio problem polecam wziąć dziecko do lekarza, ale wymyśleni przyjaciele to nic złego... Może ci realni mu nie odpowiadają lub nagle pogorszyły się stosunki na linii brat<->jego koledzy?


  • 0

#10

Piotr_Dark.
  • Postów: 36
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ja mam 34 lata i też czasami gadam do siebie  :szczerb: ...A tak na serio , to jak wyżej koledzy w postach wspomnieli ..pewnie dziecko wymyśliło sobie jakiegoś przyjaciela i wszystko na to wskazuję ,że mały oglądał za dużo TV  :]


  • 0

#11 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

W dzisiejszych czasach niekóre osoby za dużo czytają o duchach, poltergeistach czy innych creepypastach, a za mało o ludziach, życiu i i...wychowywaniu dziecka.

 

Teraz widzą duchy tam gdzie ich nie ma i reagują wtedy kiedy nie muszą, a kiedy trzeba dziecku pomóc lub dobrze je wychować  to jest problem. Bez urazy ale to oczywiste, ze np. zwierzęta potrafią się dziwnie zachowywać. Podobnie dzieci. Ale jeśli ktoś o tym nie wie bo zamiast czytać o tych sprawach woli oglądać horrory to potem tak wychodzi jak wychodzi...


  • 1

#12

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ło boże, ile ja razy rozmawiam sam ze sobą, już nie mówię nawet jakie debaty toczę "w myślach", jakby z 10 osób dywagowało. :D Pomijam już jak jestem sam i robię takie rzeczy jak śpiewanie, śmianie się do siebie, robienie głupich min, a nawet tańczenie i inne głupawki. :D


  • 1



#13 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Ło boże, ile ja razy rozmawiam sam ze sobą, już nie mówię nawet jakie debaty toczę "w myślach", jakby z 10 osób dywagowało. :D Pomijam już jak jestem sam i robię takie rzeczy jak śpiewanie, śmianie się do siebie, robienie głupich min, a nawet tańczenie i inne głupawki. :D

Bez kitu ja mam tak samo :P Najlepsze jaja są kiedy się zapomnę w miejscach publicznych np. w busie albo w pracy ;)


  • 0

#14

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A leżycie w tej samej sali czy w innych?
  • 0



#15

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

Pomijam już jak jestem sam i robię takie rzeczy jak śpiewanie, śmianie się do siebie, robienie głupich min, a nawet tańczenie i inne głupawki. :D

A mama mówi: pokaż oczy. I nic. I masz ochotę jej odpowiedzieć: mamo, nic nie biorę, jestem po prostu !@#$%^&*... :(

 

Mogę zacytować cały post Daniela, bo robię dokładnie to samo :D


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych