Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowy wygląd mobilnego Paranormalne i zasadniczy problem.

paranormalne mobile problem strony wygoda czytanie tematy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

amadox.
  • Postów: 38
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Otóż wprowadziliście nowy wygląd paranormalne gdy odwiedzam je z urządzenia mobilnego. Chcę nadmienić że czytanie forum z komórki to jeden z moich głównych, i ulubionych sposobów przeglądania tematów. Jednak teraz gdy wchodzę w jakiś temat drogą ze strony głównej (czyli otwieram kolejno np.: Dziwny Świat>>>Ciekawostki>>>(jakiś temat) ) to nie mam już możliwości wybrania dowolnej strony, tylko jestem przemieszczony odrazu na pierwszą stronę tematu. To znacznie utrudnia sprawę, bo przy przeglądaniu tak długiego wątku jak np. Creepypasty chciałbym dostać się do tych ostatnich szybszą drogą niż 180 razy wciskać "kolejna strona"  :/ 
Chcę się więc dowiedzieć, czy tylko u mnie tak to wygląda (może to wina mojego niezbyt nowego modelu, czy moze po prostu tak teraz wygląda forum mobilne. Jeśli to nie coś u mnie, to czy moglibyście jakoś to usprawnić?  :szczerb:

 

Ps. Jeśli to moja wina (czegoś nie zauważam, mój telefon, to sorki wielkie :P )



#2

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z lewej strony każdego tematu znajduje się kropa (w tematach bez nowych postów kropa jest niewidoczna). Klikając na nią (lub w miejsce gdzie powinna sie znajdować) zostaniesz przeniesiony do ostatniego (w przypadku kropy ostatniego nieczytanego) posta. Ale przyznam, że odkrycie tego mi także zajęło dobrą chwilę i poczatkowo się wkurzałam. Ta opcja powinna być nieco lepiej wyróżniona - kto skojarzy kropkę (oznaczającą zwykle "wypunktowanie" na jakiejś liście) z przekierowaniem do ostatniego posta? Powinien to być .... czy ja wiem? Rysunek koperty czy coś takiego.





#3

amadox.
  • Postów: 38
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A, no faktycznie! Dzięki wielkie  :papapa:  Myślałem że to po prostu nowy image graficzny, nie pomyślałem żeby to kliknąć. Mózg odmówił posłuszeństwa, jak zwykle...
No nic, temat do zamknięcia i jeszcze raz dziękuje.

 

Edit: W sumie to zgadzam się z postem u dołu. Też wolałbym stary motyw z wybieraniem stron jak w pełnej wersji. Mamy na to jakieś szanse?


Użytkownik amadox edytował ten post 02.02.2014 - 14:53


#4

Amymone.
  • Postów: 78
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pisałam już o tym w temacie o usterkach po aktualizacji, w wersji mobilnej jest teraz tylko możliwość przenoszenia do początku tematu lub do pierwszego nieczytanego posta. W poprzedniej wersji można było wybierać stronę tak jak w pełnej wersji, więc czy mogłoby to wrócić?

#5

Paleoantropolog.
  • Postów: 108
  • Tematów: 6
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co jeżeli cały czas przenosi do ostatniej strony ? Jak widzę, że temat ma powyżej 10 str to wolę nawet nie otwierać. Przrdzierać sie przez gąszcz stron tylko po to żeby przeczytać nudny tekst ? Nie, dziękuję.

#6

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3007
  • Tematów: 2579
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zajmę się skórką mobilną w ciągu kilku najbliższych dni, postaram się poprawić wspomniane usterki. 







Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: paranormalne, mobile, problem, strony, wygoda, czytanie, tematy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych