Skocz do zawartości


Zdjęcie

Facet z dziwną czaszka w ochronie Obamy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1

axel_low.
  • Postów: 7
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie!

Na jednym z portali internetowych znalazłem intrygujący film. Co o nim sądzicie?


  • 2

#2

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bardziej mnie dziwi, że ta jego ochrona to takie szczypiory :o Może to zabrzmi nieskromnie, ale jestem od nich ze dwa razy większy. Nie mówię, że duży ochroniarz = dobry ochroniarz, ale ich postury zdziwiły mnie bardziej niż jego głowa, gdyż takiego ochroniarza np jest o wiele łatwiej przewrócić.

No chyba, że to faktycznie jaszczury, to pewnie mają super moce. :))
  • -6



#3

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Może to zabrzmi nieskromnie, ale jestem od nich ze dwa razy większy.

Masz 4 metry wzrostu czy 200 kg masy????????????

Zdradze ci sekret :od czasu gdy wynaleziono broń palną liczy się refleks, szybkość myślenia , nerwy jak ze stali, celne oko i umiejętnośc pozostawania czujnym przez długi czas. Ochroniarze-miski przydają się do zadań typu odciaganie nastoletnich fanek o Biebera czy innego Justina.
  • 29



#4

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Może to zabrzmi nieskromnie, ale jestem od nich ze dwa razy większy.

Masz 4 metry wzrostu czy 200 kg masy????????????

Zdradze ci sekret :od czasu gdy wynaleziono broń palną liczy się refleks, szybkość myślenia , nerwy jak ze stali, celne oko i umiejętnośc pozostawania czujnym przez długi czas. Ochroniarze-miski przydają się do zadań typu odciaganie nastoletnich fanek o Biebera czy innego Justina.


Zadałeś tak głupie pytanie, że nawet na nie nie odpowiem. Ja doskonale wiem co się liczy, tylko w momencie, gdy wyniknie bezpośrednia walka to zbyt duża przewaga warunków fizycznych może mieć decydujące znaczenie.

Pierwszy przykład z brzegu. Pudziankowski nie jest ani największy, ani najsilniejszy na świecie( w konkurencjach strongmenów - tak) i w walce z trenerem(sprytniejszym, bardziej doświadczonym, o wiele szybszym i sprawniejszym, szybko myślącym i..można tak wymieniać), kiedy trener założył mu dźwignie na ręke to Pudzianowski podniósł go nią i rzucił nim o ziemie.

Ten ochroniarz ani nie wygląda na 2m, ani na 100kg, wystarczy chwila nieuwagi i wpada w niego facet 20-30kg cięższy i możę być po wszystkim.

I nikt nie mówi o miśkach, ale tak powinni wyglądać:
Dołączona grafika
2013r - czyli w wieku 60 lat. Wymiary: wzrost: 201cm, waga: 137kg

Dołączona grafika
Noah Steere. Wymiary: wzrost: 205cm, waga: 150kg(niska tkanka tłuszczowa)

Dołączona grafika
Nathan Jones. Wymiary: wzrost: 211cm, waga: 159kg

Mógłbym tak dalej wypisywać, ale wystarczą oni. To nadal nie są najwięksi, a i tak w konfrontacji z nimi to ten spryt i myślenie mało co pomogą. Nawet jakby jakimś cudem ich ktoś powalił to i tak zaraz byłby zmiażdżony. Nie mówie już o tym, że nawet uderzenie np kijem w takiego kolosa to znikomy efekt.

Użytkownik Daniel. edytował ten post 30.11.2013 - 02:49

  • -24



#5

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No niestety, ale autor tego tematu nie raczył zauważyć, że ten temat już był... Wyszukiwarka nie jest tu po to, żeby szpanowała tylko żeby z niej korzystać.
  • 0

#6

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

było już....

A Ty Danielu powiedz mi. Ile razy mialo zdarzenie bezposredniego starcia ochroniarzy prezydentow Amerykanskich?

A ile razy strzelano ? I z prezydentow zginelo ? Przestan z tym wywodem o tym, że ochroniarze powinni być przypakowani bo to raczej żenujące. Na dyskotece stoją takie przygłupie karki. Poważna ochrona to taka, która rozpozna zagrożenie z daleka zreszta ktoś tam wyżej Ci napisał jaki powinien być dobry '/bodyguard"
  • 0

#7

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

było już....

A Ty Danielu powiedz mi. Ile razy mialo zdarzenie bezposredniego starcia ochroniarzy prezydentow Amerykanskich?

A ile razy strzelano ? I z prezydentow zginelo ? Przestan z tym wywodem o tym, że ochroniarze powinni być przypakowani bo to raczej żenujące. Na dyskotece stoją takie przygłupie karki. Poważna ochrona to taka, która rozpozna zagrożenie z daleka zreszta ktoś tam wyżej Ci napisał jaki powinien być dobry '/bodyguard"


No właśnie ilu zginęło? Jak ktoś strzeli to żadna ochrona nie pomoże, tak samo jak wybuchnie bomba, spłonie budynek, uderzy samolot, itp, więc po co w ogóle ochrona?

Nie napisałem, że powinni być napakowani, tylko ogólnie dużo więksi od przeciętnego człowieka. Jakby stanęło obok prezydenta dwóch takich jak Noah Steere to ciężko by go było nawet z pistoletu trafić :D

Aha i poczym wnosisz, że ochroniarze z dyskoteki to przygłupie karki? Zachowujesz się jak typowy 60kg zakompleksiony chłoptaś oceniający kogoś przez pryzmat stereotypów. Wytatuowany to pewnie z kryminału, a w dresach to kibol, co nie? Najbardziej żałosne pojdeście z możliwych.

Znam kilku "przygłupów" stojących na ochronie w klubach i większość z nich to ludzie, którzy normalnie ukończyli szkoły, mają rodziny i są solidnie ustawieni. Niektórym proponuje w końcu dorosnąć i przestać oceniać ludzi po pozorach.

Użytkownik Daniel. edytował ten post 30.11.2013 - 03:40

  • -12



#8

Tromasz.
  • Postów: 114
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

*
Popularny

przestać oceniać ludzi po pozorach.


A Ty co zrobiłeś z ochroną Baracka?

Taka osoba nie potrzebuje tłustych świń, wybacz ale trzeba być idiotą by myśleć, że ochroniarz musi być przypakowany. Oni nie dobierają ochroniarzy prezydentów z ulicy. A tych co podałeś na fotkach to rzeczywiście, by odganiać nastolatki od biebera jak to był uprzejmy napisać kolega wyżej. Pewnie w starciu bezpośrednim nie miałby szans z takim "szczypiorem" jak to byłeś uprzejmie określić. Ale czy rzeczywiście? Możemy gdybać jednak myślę, że bez problemu.
  • 5

#9

Manajuma.
  • Postów: 192
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zagadka na dziś: kim jest pan po lewej stronie?
Odpowiedź na końcu mego posta - nie podglądać, ja wszystko widzę.
Dołączona grafika
Wiecie jacy ludzie trafiają do ochrony prezydenta USA?
Najlepsi z najlepszych.

Ich zadaniem nie jest walka na gołe klaty, dźwignie czy inne cuda, tylko wykrycie i wyeliminowanie zagrożenia jeszcze zanim zagrożenie stanie się realne. Postura to sprawa drugorzędna.

A nasz Pudzianowski(lubię go, bo to niezwykle pracowity człowiek - prawdziwy tytan pracy), o którym wspomniałeś przegrywa z powodu braku techniki. Kiedy prawdziwy przeciwnik zakłada mu dźwignię to on klepie, bo to nie zabawa z trenerem, która ma zrobić na YT furore tylko prawdziwe starcie. Tak właśnie przegrywał swoje walki i jego spora siła mu wtedy nie pomogła.















Gdybym miał do wyboru starcie z panem o posturze Hogana, albo z niepozornym "Januszem" ze zdjęcia bez wahania wybieram Wrestlera. Bo z nim przynajmniej mam jakieś szanse.

Pan z Gromu
  • 1

#10

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Daniel, według ciebie ci kolesie z obrony są zbyt wątli, mniejsi i chudsi. Ale domyślam się że każdy z z nich poskładał by cię w 5 sekund.
  • 2



#11

The Smoking Man.
  • Postów: 32
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Straszny off-top, ale śmieszne są twoje posty @Daniel.

Przecież czym jesteś większy tym powolniejszy i bardziej ociężały tym masz gorszą kondycję. Wreszcie tym słabszy jesteś nawet w walce wręcz widziałeś kiedyś, aby najlepszym na świecie w sportach walki był ktoś ,,napakowany''? Mistrzami są zawsze umięśnieni ale smukli i nie przesadnie wysocy zawodnicy. Bo siła którą wykazujesz na siłowni ma bardzo niewielki wpływ na wartość zawodnika. Przykładem może być chociażby Pudzianowski któremu siły odmówić nie można, a w ringu nie oszukujmy się ale wygląda bardzo słabo. Spójrz na najlepszych w MMA tam wręcz nie ma ,,Miśków'' o których mówisz, popatrz nawet na bokserów, Teraz Kliczko, jasne jest wysoki, ale nie jest napakowany a Kliczko to wyjątek, Najlepsi w histori nie byli bardzo wysocy i napakowani a 2 metrów nie miał nikt.

Wreszcie co ci z tej postury jak wysportowany chuderlak już nawet bez broni palnej a z nożem wbiję ci go w szyje nim ty zdążysz podnieść swoją umięśnioną rękę do bloku... Co z tego że 2 mięśniaków jest w stanie całkowicie zakryć prezydenta jak nim oni zareagują ten będzie już miał kilka kulek w ciele. W przypadku zamachu nie liczy się surowa siła a właśnie spryt i szybkość reakcji. A czym więcej kilogramów dźwigasz na sobie tym twoja szybkość jest ograniczona...

A i jeszcze co do tego kogo łatwiej przewrócić, pamiętaj że ogrom mięśni u mężczyzny skupiaja się przede wszystkim w okolicach klatki piersiowej barków oraz ramion co w przypadku ,,miśków'' o których mówisz nienaturalnie podnosi środek cięzkości człowieka, a co za tym idzie w przypadku wytrącenia go z równowagi łatwiej jest go przewrócić...
  • 7

#12

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ojej, ale oburzenie. Przecież podkreślałem dwa razy chyba, że nie chodzi o to, żeby był miśkiem, tylko, żeby był większy od przeciętnego człowieka. Choćby genetycznie. Ciężko wdawać się w dyskusje, bo z góry już jestem skreślony w tym temacie co widać po minusach, ale cóż, warto odpowiedzieć na wasze argumenty.

Tomasz co innego oceniać człowieka po wyglądzie w perspektywie konfrontacji, a co innego ocieniać osobowość. Naprawdę nie widzisz różnicy w tych dwóch przypadkach?

Jak ktoś ma 200cm wzrostu, i 130kg wagi, a do tego jeszcze trenował i naprzeciwko siebie ma zawodnika 160cm i 60kg wagi to chyba możesz ocenić, że gość 'A' go zmiecie i nie jest to ocenianie po pozorach. Jak myślisz dlaczego w walkach są kategorie wagowe? A co innego jak ktoś ocenia, że łysy to przygłup, a wytatuowany to kryminał.

Wszystko być może i mnie by poskładał, mimo że pół życia spędziłem na sztukach walki, ale pamiętaj, że są też ludzie więksi ode mnie i sto razy lepsi.

The Smoking Man zgodze się, że kondycje masz słabszą, ale to, że ktoś jest duży czy jak to napisałeś napakowany to nie znaczy, że jest niesprawny. Pooglądaj występy kulturystów, robią salta, szpagaty, a Kevin Levrone biegał na 60m i wyrobił taki czas, że większość osób z tego forum nawet by się nie zbliżyło:
0:21

W walkach masz różnych mistrzów w zależności od tego w jakich startują kategoriach wagowych, no to chyba logiczne. W MMA w wadze ciężkiej też są mistrzowie, którzy ważą ponad 100kg. W karate Kyokushin większość zawodników to 180-190cm i 80-90kg wagi. Zapewne chodzi Ci o Jackie Chan, Tony Jaa, Van Damme, itp. Pamiętaj, że oni są przede wszystkim aktorami, a ich przygoda z walkami to co innego. Poza tym Van Damme był mistrzem Belgii w kulturystyce, więc mały to on raczej nie był.

Nie wiem o jakich miśkach mówisz, ale mięśnie skupiają się na każdej partii ciała, duży facet musi mieć przede wszystkim silną podstawę czyli mocne nogi i plecy. A te nagromadzenie mięśni na klatce i barkach to chyba masz na myśli tych pseudokoksów, którzy ćwiczą tylko górne partie, tzw 'zestaw dyskotekowy'. Od prawdziwie dobrze zbudowanego faceta to byś się odbił i przewrócił. Nie mówmy więc o tych bocianach co ćwiczą tylko górne partie, żeby się popisać przed kolegami.

Ja wiem, że dla przeciętnego kowalskiego, który nie miał styczności z tymi sportami to wszystko wydaje się takie proste - napakowany to kaleka, nie umie się wytrzeć, ani wejść po schodach, jego siła to tylko sterydy, a Ci wszyscy chudzi co trenują walki to mistrzowie, a Bruce Lee pokonałby przeciwników nawet 50cm wyższych i 100kg cięższych. Niestety muszę was rozczarować, nie jest tak. Ale tu już nie ma co pisać, każdy musiałby się przekonać na własnej skórze.

Użytkownik Daniel. edytował ten post 30.11.2013 - 15:35

  • -1



#13

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Siła nie jest najważniejsza, trzeba jeszcze umieć się ruszać. A w ochronie oprócz sprawności fizycznej bardzo ważna jest szybkość reakcji i spostrzegawczość. Można być napakowanym i nie ochronić VIPa przed rzutem kamieniem, nie zauważając że ktoś z machających rękami trzyma w nich coś twardego.

Dziwna czaszka? Jak dla kogo...
  • 0



#14

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Siła nie jest najważniejsza, trzeba jeszcze umieć się ruszać. A w ochronie oprócz sprawności fizycznej bardzo ważna jest szybkość reakcji i spostrzegawczość. Można być napakowanym i nie ochronić VIPa przed rzutem kamieniem, nie zauważając że ktoś z machających rękami trzyma w nich coś twardego.

Dziwna czaszka? Jak dla kogo...


Oczywiście, że siła nie jest najważniejsza. Ale tak samo jak czujny, myślący, szybko działajacy może być ktoś chudy, tak samo takie same cechy może mieć ktoś duży(nie napakowany do granic możliwości - ciągle powtarzam).

Jesli ja miałbym do wyboru faceta sprawnego, szybkiego, szybko myślącego, czujnego, itd, normalnej postury i faceta o tych samych cechach, ale potężnie zbudowanego to ja wybieram opcje numer dwa(choćby i dlatego, że ataku bezpośredniego również nie można wykluczyć). Natomiast widzę, że reszta forum wybiera opcje numer jeden, zakładając z góry, że mężczyzna duży to od razu świniak bez wyszkolenia.

Użytkownik Daniel. edytował ten post 30.11.2013 - 16:12

  • -1



#15

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zdjęcie jest beznadziejną przeróbką @@ czym się tu ekscytujecie &(.


Szafa trzydrzwiowa typu taran ma zastosowanie w niewielu sytuacjach.
Wystarczy że jest to szczupły, wysportowany, szybki i szybko analizujący a przede wszystkim myślący ochroniarz.
Jest tu taki ^^,


Po namyśle:
Taki tarzan też mi się podoba ~_~,

Użytkownik Aidil edytował ten post 30.11.2013 - 16:52

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych